Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Morten Bartnæs - Førsteamanuensis

Morten Bartnæs

Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
15.01.2021
10:15-14:00 ILP U1.068
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
A. Eriksen
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.01.2021
12:15-14:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
Tirsdag
19.01.2021
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
Onsdag
20.01.2021
08:15-16:00 TEO-H1 1.233
NOR-6021-1 Samling M. Bartnæs
A.H. Lødemel
Torsdag
21.01.2021
08:15-16:00 TEO-H1 1.258
NOR-6021-1 Samling M. Bartnæs
A.H. Lødemel
Fredag
22.01.2021
08:15-16:00 ILP 1.058
NOR-6021-1 Samling M. Bartnæs
A.H. Lødemel
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
27.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.02.2021
08:15-16:00 ILP 1.062
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
A. Eriksen
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
16.02.2021
10:15-14:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
A. Eriksen
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
10:15-14:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
A. Eriksen
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.03.2021
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.03.2021
10:15-14:00 TEO-H1 1.413
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
Tirsdag
09.03.2021
10:15-14:00 ILP 1.043
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.03.2021
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Onsdag
24.03.2021
08:15-16:00 ILP 1.058
NOR-6021-1 Samling M. Bartnæs
A.H. Lødemel
Torsdag
25.03.2021
08:15-16:00 TEO-H1 1.233
NOR-6021-1 Samling M. Bartnæs
A.H. Lødemel
V. Øie
Fredag
26.03.2021
08:15-16:00 ILP 1.058
NOR-6021-1 Samling M. Bartnæs
A.H. Lødemel
V. Øie
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.04.2021
10:15-14:00 ILP 1.042
LER-3100-1 Undervisning M. Bartnæs
R.V. Johnsen
V. Øie
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
13.04.2021
14:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
20.04.2021
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
A. Eriksen
Fredag
23.04.2021
10:15-12:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
A. Eriksen
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
27.04.2021
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
A. Eriksen
Fredag
30.04.2021
10:15-12:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
A. Eriksen
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
04.05.2021
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
A. Eriksen
Fredag
07.05.2021
10:15-12:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.05.2021
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
Fredag
14.05.2021
10:15-12:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 20
Uke 20
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
21.05.2021
12:15-18:00 ILP 1.062
LER-3101-1 Undervisning M. Bartnæs
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
26.05.2021
10:15-14:00 ILP U1.068
LER-3100-1 Undervisning M. Bartnæs
R.V. Johnsen
L-M. Lauritzen
V. Øie
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Timeplan for Morten Bartnæs - Førsteamanuensis i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.06.2021
14:15-16:00 ILP 2.005
BOOKING- Booking BLS022
Masterveiledningslag GLU
M. Bartnæs
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
R.E. Jakhelln
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
K. Killie
T. Leming
A.H. Lødemel
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
A. Unhjem