Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Maria Dardanou - Førstelektor

Maria Dardanou

Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1210-1 Gruppe 1
Vygotsky og språklig utvikling
M. Dardanou
M.L. Sundelin
 
09:00        
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1210-1 Gruppe 2
Vygotsky og språklig utvikling
M. Dardanou
M.L. Sundelin
 
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-1210-1 Gruppe 3
Vygotsky og språklig utvikling
M. Dardanou
M.L. Sundelin
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-15:30
08:15-15:30 TEO-H1 1.820-AUD1
BLU-1218-2 Forelesning
Felles forelesning 1208/1218



________________________________________________________________________________

Microsoft Teams meeting

Join on your computer or mobile app

Click here to join the meeting

M. Dardanou
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1208-2 Gruppe 3
Synkront seminar

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/85276883614?pwd=SDd5Yy9sNWhjUHFnaWFIRXpSQjZ3Zz09

Meeting ID: 852 7688 3614
Passcode: N91BBR

M. Dardanou
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
BLU-1208-2 Gruppe 1
Synkront seminar

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/81850913513?pwd=bDFNRFlPaWU1V1ZFZzRZOWhQbFBxZz09

Meeting ID: 818 5091 3513
Passcode: vYr45S

M. Dardanou
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1208-2 Gruppe 2
Synkront seminar

Starter kl.12.30

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/89117376079?pwd=N2tUZUcvMDEzOXlaa2l3Q0E3NWtkQT09

Meeting ID: 891 1737 6079
Passcode: VhH2XS

M. Dardanou
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1012-2 Tromsø
Forelesning Tromsø og Narvik Estetisk tilnærming til læring (digital)

Asynkron forelesning

M. Dardanou
15:00        
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1218-2 Forelesning
M. Dardanou
T. Isaksen
O.M. Kanck
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.058
ILP 2.061
ILP 2.064
BLU-1218-2 Gruppe 1
Grupperom gr1
M. Dardanou
08:15-11:00 ILP 2.056
BLU-1218-2 Gruppe 1
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.060
ILP 2.061
ILP 2.062
ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 1
Kommunikasjonsteori, språk og lek
M. Dardanou
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
BLU-1218-2 Gruppe 1
Digital asynkron forelesning
M. Dardanou
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1218-2 Forelesning
M. Dardanou
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1218-2 Forelesning
Digitalt synkront seminar: Barn i krise: i møtet med flytninger barn og familier del 1

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/82620349074?pwd=Z0xPZTR4YWc0a0ZSdlcvdlJxZWY0Zz09

Meeting ID: 826 2034 9074
Passcode: r8J9mE

M. Dardanou
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1218-2 Gruppe 2
Digital asynkron forelesning
M. Dardanou
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.058
ILP 2.061
ILP 2.064
BLU-1218-2 Gruppe 2
M. Dardanou
11:15-14:00 ILP 2.056
BLU-1218-2 Gruppe 2
M. Dardanou
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Felles undervisning
Personalarbeid i barnehagen
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
ILP 2.060
ILP 2.061
ILP 2.062
BLU-1210-1 Gruppe 3
Kommunikasjonsteori, språk og lek
M. Dardanou
F. Hiss
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1218-2 Forelesning
Digitalt synkront seminar: Barn i krise: i møtet med flytninger barn og familier del 2

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/83673633456?pwd=d3JxeXRTY1lua2JMSEJpYTdHOHRZQT09

Meeting ID: 836 7363 3456
Passcode: P1YhB6

M. Dardanou
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Felles undervisning
Dialogisme
M. Dardanou
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Gruppe 2
Dialogisme
M. Dardanou
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 3
Dialogisme
M. Dardanou
F. Hiss
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.006
ILP 2.060
ILP 2.061
ILP 2.062
BLU-1210-1 Gruppe 2
Kommunikasjonsteori, språk og lek
M. Dardanou
F. Hiss
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1012-2 Harstad
Forelesning Finnsnes og Harstad Estetisk tilnærming til læring (digital)

Asynkron forelesning

M. Dardanou
15:00  
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk tilnærming til læring (digital)
M. Dardanou
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
M. Dardanou
B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1012-2 Tromsø
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1012-2 Narvik
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.072
BLU-1012-2 Harstad
Synkront i Zoom
Estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
 
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1002-2 Felles undervisning
Digitalt - Motivasjon, selvoppfatning og selvregulering, pedagogens rolle
M. Dardanou
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1012-2 Forelesning samlet kull
Asynkron forelesning
M. Dardanou
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Forelesning samlet kull
Visning av animasjonsfilmer!

https://uit.zoom.us/j/69629914158?pwd=SzU5ZDZRUjhwLzJoa1hXZmZtS0tHZz09

T.H. Blixrud
M. Dardanou
S. Johansen
B.A. Karlsen
15:00        
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.323
BLU-1218-2 Gruppe 2
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.042
BLU-1218-2 Gruppe 1
M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.417
BLU-1218-2 Gruppe 2
M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
 
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BLU-1014-2 Harstad gr. 1
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H1 1.820-AUD1
BLU-1218-2 Forelesning
M. Dardanou
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BLU-1014-2 Harstad gr. 2
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
BLU-1218-2 Gruppe 1
M. Dardanou
   
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66365477730?pwd=aFBJaWxQekFMVmNPZXNFNWFXeEt6dz09

Meeting ID: 663 6547 7730
Password: 504625

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1014-2 Narvik gr. 2
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62409226061?pwd=eElDTjl6bTI3RHFoVVNETkdkV3FwQT09

Meeting ID: 624 0922 6061
Password: 210805

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.007
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62238343734?pwd=QlR1dmJHODJHUmh4T3NjSTR0QktrQT09

Meeting ID: 622 3834 3734
Password: 811742

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 NARVIK_BL-E E1540
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
 
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65606490041?pwd=MlhZdVNiTjhNcUVoSERFb1ZRaXN6QT09

Meeting ID: 656 0649 0041
Password: 333541

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.007
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1
Gruppe-intervju
M. Dardanou
E. Gamst-Nergård
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65915350967?pwd=QlJHUFpUbkk4dDRQcklmTUpzNk04dz09

Meeting ID: 659 1535 0967
Password: 142718

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65890780216?pwd=WnRQMnVIRkEvV3IxbWVmbHhRSjVidz09

Meeting ID: 658 9078 0216
Password: 427091

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 3
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66575785273?pwd=R3kwOE5tNThnYjBUOUxtZkcxYU0zZz09

Meeting ID: 665 7578 5273
Password: 644878

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1218-2 Gruppe 2
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68006262347?pwd=eDhja2pwdHNkZlBGYXcxYit1OEUwZz09

Meeting ID: 680 0626 2347
Password: 095600

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 2
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62828674881?pwd=STRGRGlLVGJDQWorTi83WWcxUStJZz09

Meeting ID: 628 2867 4881
Password: 112368

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1218-2 Forelesning
Asynkron
M. Dardanou
 
10:00    
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1218-2 Gruppe 1
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64231279854?pwd=bk1vZ3NlOUFzOWZxcE1NbkpESVNUdz09

Meeting ID: 642 3127 9854
Password: 876509

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
 
12:00        
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 1
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65395523082?pwd=MS94SlhUSjdjSE1VUWF3Q1NJMzVMUT09

Meeting ID: 653 9552 3082
Password: 552456

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
     
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Maria Dardanou - Førstelektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00