Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Merete Saus - Professor

Merete Saus

Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 1 og 2 møter

 Opptak+live
M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 7
M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.213
PFF-3020-1 Seminar 5
M. Saus
12:15-16:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 3
M. Saus
12:15-16:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 4
M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 6
M. Saus
14:15-16:00 SVHUM B1004
PFF-3020-1 Seminar 2
M. Saus
14:15-16:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 1
M. Saus
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 3 og 4 møter

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.329
PFF-3020-1 Seminar 2
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 6
M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 5
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 1
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 7
M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 4
M. Saus
10:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 3
M. Saus
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 5 og 6 møter

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 2
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.329
PFF-3020-1 Seminar 4
M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 7
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 1
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 3
M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 6
M. Saus
10:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 5
M. Saus
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 7 og 1 møter

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 3
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 4
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.329
PFF-3020-1 Seminar 6
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 5
M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 2
M. Saus
10:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 7
M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 1
M. Saus
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM E0105
PFF-3020-1 Seminar 7
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 6
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 1
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 5
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 2
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM E0104
PFF-3020-1 Seminar 4
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 3
Prosjekt
M. Saus
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
PFF-3020-1 Seminar 7
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 2
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 6
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 1
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 5
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 4
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 3
Prosjekt
M. Saus
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 2 og 3 møter

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 7
M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 4
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 5
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 6
M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0104
PFF-3020-1 Seminar 3
M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 2
M. Saus
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 4 og 5 møter

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.329
PFF-3020-1 Seminar 3
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 1
M. Saus
08:15-12:00 ILP 1.042
PFF-3020-1 Seminar 7
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 6
M. Saus
10:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 4
M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 5
M. Saus
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
PFF-3020-1 Seminar 6
M. Saus
08:15-10:00 TEO-H1 1.329
PFF-3020-1 Seminar 5
M. Saus
08:15-10:00 SVHUM B1004
PFF-3020-1 Seminar 7
M. Saus
08:15-10:00
PFF-3020-1 Seminar 1
M. Saus
08:15-10:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 3
M. Saus
08:15-10:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 4
M. Saus
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 SVHUM E0105
PFF-3020-1 Seminar 7
M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 4
M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 3
M. Saus
12:15-16:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 1
M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.317
PFF-3020-1 Seminar 5
M. Saus
12:15-16:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 6
M. Saus
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
PFF-5071-1 Forelesning
M. Saus
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Informasjon om hvem som skal møte kommer

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 ILP 1.042
PFF-3020-1 Seminar 6
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM E0104
PFF-3020-1 Seminar 5
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 4
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 3
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 2
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM B1004
PFF-3020-1 Seminar 7
M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 1
M. Saus
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00