Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Merete Saus - Professor

Merete Saus

Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
13.01.2021
12:15-14:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 1 og 2 møter

 Opptak+live
M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 6 M. Saus
12:15-16:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 4 M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 7 M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.213
PFF-3020-1 Seminar 5 M. Saus
12:15-16:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 3 M. Saus
14:15-16:00 SVHUM B1004
PFF-3020-1 Seminar 2 M. Saus
14:15-16:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 1 M. Saus
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.01.2021
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 3 og 4 møter

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 1 M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 5 M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 6 M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 7 M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.329
PFF-3020-1 Seminar 2 M. Saus
10:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 3 M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 4 M. Saus
Onsdag
20.01.2021
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 5 og 6 møter

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 7 M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 1 M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 2 M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 3 M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.329
PFF-3020-1 Seminar 4 M. Saus
10:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 5 M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 6 M. Saus
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
27.01.2021
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 7 og 1 møter

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 3 M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 4 M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 2 M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 5 M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.329
PFF-3020-1 Seminar 6 M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 1 M. Saus
10:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 7 M. Saus
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.02.2021
08:15-12:00 SVHUM E0105
PFF-3020-1 Seminar 7
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 2
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 1
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 3
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM E0104
PFF-3020-1 Seminar 4
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 5
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 6
Prosjekt
M. Saus
Fredag
05.02.2021
08:15-12:00 ILP 1.042
PFF-3020-1 Seminar 7
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 6
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 4
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 5
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 2
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 1
Prosjekt
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 3
Prosjekt
M. Saus
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
09.02.2021
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 2 og 3 møter

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 5 M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 7 M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 6 M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 4 M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 2 M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0104
PFF-3020-1 Seminar 3 M. Saus
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
18.02.2021
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Seminargruppe 4 og 5 møter

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.329
PFF-3020-1 Seminar 3 M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 6 M. Saus
08:15-12:00 ILP 1.042
PFF-3020-1 Seminar 7 M. Saus
08:15-12:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 1 M. Saus
10:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 4 M. Saus
10:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 5 M. Saus
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
08:15-10:00 PFF-3020-1 Seminar 1 M. Saus
08:15-10:00 ILP 1.006
PFF-3020-1 Seminar 6 M. Saus
08:15-10:00 TEO-H1 1.329
PFF-3020-1 Seminar 5 M. Saus
08:15-10:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 3 M. Saus
08:15-10:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 4 M. Saus
08:15-10:00 SVHUM B1004
PFF-3020-1 Seminar 7 M. Saus
12:15-16:00 SVHUM E0105
PFF-3020-1 Seminar 7 M. Saus
12:15-16:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 6 M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.317
PFF-3020-1 Seminar 5 M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.325
PFF-3020-1 Seminar 4 M. Saus
12:15-16:00 TEO-H1 1.323
PFF-3020-1 Seminar 3 M. Saus
12:15-16:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 1 M. Saus
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
20.04.2021
12:15-16:00 ILP 1.006
PFF-5071-1 Forelesning M. Saus
Timeplan for Merete Saus - Professor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
04.05.2021
08:15-10:00 SVHUM E0101
PFF-3020-1 Forelesning
Informasjon om hvem som skal møte kommer

 Opptak+live
M. Saus
08:15-12:00 ILP 2.051
PFF-3020-1 Seminar 1 M. Saus
08:15-12:00 SVHUM E0103
PFF-3020-1 Seminar 4 M. Saus
08:15-12:00 ILP 1.042
PFF-3020-1 Seminar 6 M. Saus
08:15-12:00 SVHUM B1004
PFF-3020-1 Seminar 7 M. Saus
08:15-12:00 SVHUM E0104
PFF-3020-1 Seminar 5 M. Saus
08:15-12:00 SVHUM B1003
PFF-3020-1 Seminar 3 M. Saus
08:15-12:00 ILP U1.068
PFF-3020-1 Seminar 2 M. Saus