Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Merete Saus - Professor

Merete Saus

Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 13.01.2021
Forelesning
Seminargruppe 1 og 2 møter

 Opptak+live
Lærer:
M. Saus
12:15-16:00 - 13.01.2021
Seminar 6
Lærer:
M. Saus
12:15-16:00 - 13.01.2021
Seminar 4
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP U1.068
12:15-16:00 - 13.01.2021
Seminar 7
Lærer:
M. Saus
12:15-16:00 - 13.01.2021
Seminar 5
Lærer:
M. Saus
12:15-16:00 - 13.01.2021
Seminar 3
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 2.051
14:15-16:00 - 13.01.2021
Seminar 2
Lærer:
M. Saus
14:15-16:00 - 13.01.2021
Seminar 1
Lærer:
M. Saus
Torsdag
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 19.01.2021
Forelesning
Seminargruppe 3 og 4 møter

 Opptak+live
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 19.01.2021
Seminar 1
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 19.01.2021
Seminar 5
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 2.051
08:15-12:00 - 19.01.2021
Seminar 6
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP U1.068
08:15-12:00 - 19.01.2021
Seminar 7
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 19.01.2021
Seminar 2
Lærer:
M. Saus
10:15-12:00 - 19.01.2021
Seminar 3
Lærer:
M. Saus
10:15-12:00 - 19.01.2021
Seminar 4
Lærer:
M. Saus
Onsdag
08:15-10:00 - 20.01.2021
Forelesning
Seminargruppe 5 og 6 møter

 Opptak+live
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 20.01.2021
Seminar 7
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 2.051
08:15-12:00 - 20.01.2021
Seminar 1
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP U1.068
08:15-12:00 - 20.01.2021
Seminar 2
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 20.01.2021
Seminar 3
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 20.01.2021
Seminar 4
Lærer:
M. Saus
10:15-12:00 - 20.01.2021
Seminar 5
Lærer:
M. Saus
10:15-12:00 - 20.01.2021
Seminar 6
Lærer:
M. Saus
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 27.01.2021
Forelesning
Seminargruppe 7 og 1 møter

 Opptak+live
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 27.01.2021
Seminar 3
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP U1.068
08:15-12:00 - 27.01.2021
Seminar 4
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 27.01.2021
Seminar 2
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 2.051
08:15-12:00 - 27.01.2021
Seminar 5
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 27.01.2021
Seminar 6
Lærer:
M. Saus
10:15-12:00 - 27.01.2021
Seminar 1
Lærer:
M. Saus
10:15-12:00 - 27.01.2021
Seminar 7
Lærer:
M. Saus
Torsdag
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 02.02.2021
Seminar 7
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 02.02.2021
Seminar 2
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 02.02.2021
Seminar 1
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 02.02.2021
Seminar 3
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 02.02.2021
Seminar 4
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 02.02.2021
Seminar 5
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 2.051
08:15-12:00 - 02.02.2021
Seminar 6
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 05.02.2021
Seminar 7
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 1.042
08:15-12:00 - 05.02.2021
Seminar 6
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 05.02.2021
Seminar 4
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 05.02.2021
Seminar 5
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 05.02.2021
Seminar 2
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 2.051
08:15-12:00 - 05.02.2021
Seminar 1
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 05.02.2021
Seminar 3
Prosjekt
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP U1.068
Uke 6
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 09.02.2021
Forelesning
Seminargruppe 2 og 3 møter

 Opptak+live
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 09.02.2021
Seminar 5
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP U1.068
08:15-12:00 - 09.02.2021
Seminar 7
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 09.02.2021
Seminar 6
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 09.02.2021
Seminar 4
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 2.051
10:15-12:00 - 09.02.2021
Seminar 2
Lærer:
M. Saus
10:15-12:00 - 09.02.2021
Seminar 3
Lærer:
M. Saus
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 18.02.2021
Forelesning
Seminargruppe 4 og 5 møter

 Opptak+live
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 18.02.2021
Seminar 3
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 18.02.2021
Seminar 6
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP U1.068
08:15-12:00 - 18.02.2021
Seminar 7
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 1.042
08:15-12:00 - 18.02.2021
Seminar 1
Lærer:
M. Saus
10:15-12:00 - 18.02.2021
Seminar 4
Lærer:
M. Saus
10:15-12:00 - 18.02.2021
Seminar 5
Lærer:
M. Saus
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 23.02.2021
Seminar 1
Lærer:
M. Saus
Rom:
08:15-10:00 - 23.02.2021
Seminar 6
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 1.006
08:15-10:00 - 23.02.2021
Seminar 5
Lærer:
M. Saus
08:15-10:00 - 23.02.2021
Seminar 3
Lærer:
M. Saus
08:15-10:00 - 23.02.2021
Seminar 4
Lærer:
M. Saus
08:15-10:00 - 23.02.2021
Seminar 7
Lærer:
M. Saus
12:15-16:00 - 23.02.2021
Seminar 7
Lærer:
M. Saus
12:15-16:00 - 23.02.2021
Seminar 6
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP U1.068
12:15-16:00 - 23.02.2021
Seminar 5
Lærer:
M. Saus
12:15-16:00 - 23.02.2021
Seminar 4
Lærer:
M. Saus
12:15-16:00 - 23.02.2021
Seminar 3
Lærer:
M. Saus
12:15-16:00 - 23.02.2021
Seminar 1
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 2.051
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 16
Mandag
Tirsdag
12:15-16:00 - 20.04.2021
Forelesning
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 04.05.2021
Forelesning
Informasjon om hvem som skal møte kommer

 Opptak+live
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 04.05.2021
Seminar 1
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 2.051
08:15-12:00 - 04.05.2021
Seminar 4
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 04.05.2021
Seminar 6
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP 1.042
08:15-12:00 - 04.05.2021
Seminar 7
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 04.05.2021
Seminar 5
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 04.05.2021
Seminar 3
Lærer:
M. Saus
08:15-12:00 - 04.05.2021
Seminar 2
Lærer:
M. Saus
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
Torsdag
Fredag