Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Marte Liset - Universitetslektor

Marte Liset

Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.075
LER-1101-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
M. Liset
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
LER-1101-2 Gruppe A ENG/SAMF
M. Liset
     
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1101-2 Gruppe A ENG/SAMF
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1101-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
M. Liset
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3050-1 Forelesning
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Unhjem
 
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1201-1 Seminargruppe B
M. Liset
 
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.062
LER-1103-2 Gruppe B
M. Liset
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
LER-1201-1 Seminargruppe A
M. Liset
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-3050-1 Forelesning
B.A. Haugseth
M. Liset
A. Unhjem
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-1103-2 Gruppe A
M. Liset
15:00    
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3050-1 Forelesning
B.A. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B.A. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
13:00        
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
     
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
M. Liset
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3051-1 Forelesning
M. Liset
K-A. Sæther
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.075
LER-1103-2 Gruppe B
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-1103-2 Gruppe A
M. Liset
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.075
LER-1002-2 Klasse A Naturfag og norsk
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.075
LER-1002-2 Klasse B Samfunnsfag
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.075
LER-1002-2 Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
M. Liset
 
09:00    
10:00    
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.075
LER-1002-2 Klasse C Matematikk
M. Liset
     
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-3051-1 Forelesning
I. Frenning
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
 
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marte Liset - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00