Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Minjeong Son - Førsteamanuensis

Minjeong Son

Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.043
LER-1153-1 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
 
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S-E. Andreassen
T.E. Holmbukt
M. Son
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 TEO-H5 5.202
LER-2152-2 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-1153-1 Forelesning
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-1153-1 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
13:00  
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.059
LER-2152-2 Forelesning
T.E. Holmbukt
A.B. Larsen
M. Son
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
M. Son
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
M. Son
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
Zoom meeting
K. Killie
M. Son
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KLA021
Forskningsgruppe RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
physical meeting
K. Killie
M. Son
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
Zoom meeting
M. Son
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-3151-1 Undervisning
physical meeting
M. Son
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-3151-1 Undervisning
physical meeting
M. Son
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
LER-1153-1 Forelesning
Zoom meeting
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.007
LER-1153-1 Forelesning
Zoom meeting
M. Son
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
Zoom meeting
M. Son
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-3151-1 Undervisning
Zoom meeting
M. Son
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
Zoom meeting
M. Son
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
- Independent group work
M. Son
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking KLA021
Forskningsgruppe RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
     
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
- Independent group work & Zoom-meeting from 15.15-16.00
M. Son
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.007
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S-E. Andreassen
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
LER-1153-1 Forelesning
Zoom-undervisning: Foreign language teaching methods & Varieties of English
M. Son
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S-E. Andreassen
T.E. Holmbukt
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-1153-1 Forelesning
Zoom-undervisning: Multilingualism as a resource in the English classroom
M. Son
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-1153-1 Forelesning
Zoom-møte: Adjectives and adverbs, Teaching vocabulary and grammar: some basic principles
M. Son
   
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
Preparation for group oral presentation
M. Son
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.057
LER-1153-1 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-1153-1 Forelesning
T.E. Holmbukt
M. Son
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
Group oral presentation
M. Son
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 ILP 1.006
BOOKING- Booking BLS022
M. Son
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BOOKING- Booking KLA021
Forskningsgruppe RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-1153-1 Forelesning
M. Son
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-1153-1 Forelesning
M. Son
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-1153-1 Forelesning
Exam preparation
M. Son
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.417
LER-3151-1 Undervisning
K. Killie
M. Son
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-1153-1 Forelesning
Exam preparation
T.E. Holmbukt
M. Son
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
14:15-16:00
BOOKING- Booking KLA021
Forskningsgruppe RITE
Y. Antonsen
S.Ø. Blomsø
C. Dale
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
G.W. Vedeler
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Minjeong Son - Førsteamanuensis i uke 23
Uke
23
Mandag
07.06.2021
Tirsdag
08.06.2021
Onsdag
09.06.2021
Torsdag
10.06.2021
Fredag
11.06.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-16:00
10:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-16:00
10:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KLA021
LAB-TEd
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
S. Skrøvset
M. Son
A. Unhjem
L.L. Warth
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00