Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor

Marit Ludvigsen Sundelin

Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.01.2021
08:15-09:00 ILP 1.047
BLU-1210-1 Felles undervisning
Introduksjon, aktivitetsmappe +
F.L. Hansen
F. Hiss
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Torsdag
14.01.2021
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1210-1 Gruppe 1
Vygotsky og språklig utvikling
M. Dardanou
M.L. Sundelin
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1210-1 Gruppe 2
Vygotsky og språklig utvikling
M. Dardanou
M.L. Sundelin
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-1210-1 Gruppe 3
Vygotsky og språklig utvikling
M. Dardanou
M.L. Sundelin
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.01.2021
10:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3050-1 Forelesning B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
A. Unhjem
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
28.01.2021
08:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3050-1 Forelesning B. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
14:15-16:00 BLU-1210-1 Felles undervisning
Språklig bevissthet

Marit L Sundelin is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Språklig bevissthet spørretime
Time: Jan 28, 2021 02:15 PM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61899867090?pwd=QmpFZ1Q3Vk1HR1JBaEtmdEg4MUllZz09

Meeting ID: 618 9986 7090
Password: 989759

M.L. Sundelin
Fredag
29.01.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1210-1 Gruppe 1
Barns fortellekompetanse
M.L. Sundelin
10:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1210-1 Gruppe 2
Barns fortellekompetanse
M.L. Sundelin
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Gruppe 3
Barns fortellekompetanse
M.L. Sundelin
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.02.2021
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Tirsdag
02.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-3050-1 Forelesning M.L. Sundelin
K-A. Sæther
Onsdag
03.02.2021
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-3050-1 Forelesning M.L. Sundelin
K-A. Sæther
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
09.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning M.L. Sundelin
K-A. Sæther
Onsdag
10.02.2021
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-3050-1 Forelesning M.L. Sundelin
K-A. Sæther
Torsdag
11.02.2021
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
18.02.2021
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
19.02.2021
08:15-12:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.04.2021
08:15-09:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Felles undervisning
Dialogisk lesing
M.L. Sundelin
12:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 1
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
Tirsdag
27.04.2021
08:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Gruppe 2
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1210-1 Gruppe 3
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
Onsdag
28.04.2021
08:15-10:00 TEO-H1 1.333
BLU-1210-1 Gruppe 2
Dialogisk lesing
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
BLU-1210-1 Gruppe 1
Dialogisk lesing
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
12:15-14:00 TEO-H1 1.313
BLU-1210-1 Gruppe 3
Dialogisk lesing
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
28.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.06.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas