Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Monica Volden - Universitetslektor

Monica Volden

Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.047
BLU-1210-1 Felles undervisning
Introduksjon, aktivitetsmappe +
F.L. Hansen
F. Hiss
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1201-1 Seminargruppe B
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-1050-2 Forelesning

Zoomforelesning

S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 2.006
LER-1201-1 Undervisning
H.C. Ryel
M. Volden
 
11:00  
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1201-1 Seminargruppe A
M. Volden
 
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1601-2 Praksisforberedende møte
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning
M. Volden
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Seminargruppe A
M. Volden
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-1201-1 Seminargruppe B
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.059
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.313
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
11:00    
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 3
Forberedelse til digitalt verksted
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 2
Forberedelse til digitalt verksted
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 2
Planlegging digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 1
Planlegging digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 3
Planlegging digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 1
Forberedelse til digitalt verksted
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
13:00    
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1601-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.043
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk
G.O. Pettersen
M. Volden
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.051
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk
G.O. Pettersen
M. Volden
 
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 2.005
LER-1201-1 Undervisning
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning
H.C. Ryel
M. Volden
15:00    
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3051-1 Forelesning
B.A. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
     
09:00      
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.068
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 ILP 2.005
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
12:00  
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
15:00  
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1201-1 Seminargruppe A
M. Volden
   
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1201-1 Seminargruppe B
M. Volden
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 1
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 2
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 3
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
10:15-16:00 ILP 1.059
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 3
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
13:15-16:00 ILP 1.043
ILP 2.056
ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 1
Lage oppgaver til Zoom
F. Hiss
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning
M. Johnsen
M. Volden
09:00
10:00
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.007
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 1
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.007
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 2
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
ILP 1.007
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
12:15-16:00 MH U8.121
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.005
VID-6043-1 Samlinger
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
13:00
14:00
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning
M. Johnsen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.007
BLU-1210-1 Felles undervisning
Status digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Gruppe 2
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.313
BLU-1210-1 Gruppe 3
Kartlegging
I.C. Nordli
M. Volden
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.042
ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-1210-1 Felles undervisning
Zoom med barnehagen
F. Hiss
G.O. Pettersen
M. Volden
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0105
BLU-1210-1 Gruppe 2
Kartlegging
I.C. Nordli
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-3051-1 Forelesning
I. Frenning
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 1
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1210-1 Gruppe 3
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.413
BLU-1210-1 Gruppe 1
Kartlegging
I.C. Nordli
M. Volden
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning
H.C. Ryel
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning
H.C. Ryel
M. Volden
15:00  
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1201-1 Undervisning
H.C. Ryel
M. Volden
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.006
LER-1201-1 Undervisning
M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00