Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Monica Volden - Universitetslektor

Monica Volden

Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.01.2021
08:15-09:00 ILP 1.047
BLU-1210-1 Felles undervisning
Introduksjon, aktivitetsmappe +
F.L. Hansen
F. Hiss
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
10:15-12:00 LER-1050-2 Forelesning

Zoomforelesning

S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
12.01.2021
10:15-14:00 ILP 2.006
LER-1201-1 Undervisning H.C. Ryel
M. Volden
14:15-15:45 LER-1601-2 Praksisforberedende møte S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
V. Øie
Onsdag
13.01.2021
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning M. Volden
Torsdag
14.01.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1201-1 Seminargruppe B M. Volden
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1201-1 Seminargruppe A M. Volden
Fredag
15.01.2021
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.01.2021
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Seminargruppe A M. Volden
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-1201-1 Seminargruppe B M. Volden
Onsdag
20.01.2021
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
27.01.2021
10:15-16:00 ILP 1.059
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Torsdag
28.01.2021
08:15-12:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
12:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Fredag
29.01.2021
08:15-14:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.02.2021
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Torsdag
04.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
M. Volden
Fredag
05.02.2021
10:15-12:00 TEO-H1 1.313
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Torsdag
11.02.2021
10:15-14:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
12.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.02.2021
10:15-14:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Tirsdag
16.02.2021
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 3
Forberedelse til digitalt verksted
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-15:45 LER-1601-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
M. Volden
V. Øie
Onsdag
17.02.2021
12:15-14:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 1
Forberedelse til digitalt verksted
G.O. Pettersen
M. Volden
Torsdag
18.02.2021
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 2
Forberedelse til digitalt verksted
G.O. Pettersen
M. Volden
10:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 1
Planlegging digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
19.02.2021
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 2
Planlegging digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
10:15-12:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Gruppe 3
Planlegging digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
14:15-15:00 ILP 2.005
LER-1201-1 Undervisning H.C. Ryel
M. Volden
Onsdag
24.02.2021
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
M. Volden
12:15-16:00 ILP 2.051
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk G.O. Pettersen
M. Volden
Torsdag
25.02.2021
08:15-16:00 ILP 1.043
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk G.O. Pettersen
M. Volden
Fredag
26.02.2021
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning H.C. Ryel
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.03.2021
08:15-10:00 ILP 1.062
ILP 1.075
LER-3051-1 Forelesning B. Haugseth
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
02.03.2021
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.03.2021
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
09.03.2021
10:15-14:00 ILP U1.068
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Onsdag
10.03.2021
10:15-16:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Torsdag
11.03.2021
08:15-11:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
11:15-16:00 ILP 2.005
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Fredag
12.03.2021
08:15-14:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.04.2021
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning M. Volden
Onsdag
07.04.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1201-1 Seminargruppe A M. Volden
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1201-1 Seminargruppe B M. Volden
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.04.2021
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 1
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
12:15-15:00 ILP 1.007
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 1
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
15:15-16:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning M. Johnsen
M. Volden
Tirsdag
13.04.2021
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 2
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
12:15-15:00 ILP 1.007
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 2
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
15:15-16:00 ILP 1.007
BLU-1210-1 Felles undervisning
Status digital billedbok
G.O. Pettersen
M. Volden
Onsdag
14.04.2021
08:15-12:00 ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
ILP 2.061
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 3
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
10:15-16:00 ILP 1.059
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 2.057
ILP 2.058
ILP 2.059
ILP 2.060
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Gruppe 3
Gjennomføring digital billedbok
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Torsdag
15.04.2021
08:15-12:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
12:15-14:00 ILP 1.006
ILP 1.007
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
12:15-16:00 MH U8.121
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.005
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Fredag
16.04.2021
08:15-14:00 ILP 2.072
VID-6043-1 Samlinger M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
M. Volden
13:15-16:00 ILP 1.043
ILP 2.056
ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 1
Lage oppgaver til Zoom
F. Hiss
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning M. Johnsen
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.04.2021
08:15-10:00 ILP 2.057
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Onsdag
21.04.2021
08:15-10:00 ILP 2.057
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.04.2021
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-3051-1 Forelesning G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
12:15-16:00 ILP U1.068
BLU-1210-1 Gruppe 1
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
Tirsdag
27.04.2021
08:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Gruppe 2
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1210-1 Gruppe 3
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
Onsdag
28.04.2021
08:15-10:00 TEO-H1 1.313
BLU-1210-1 Gruppe 3
Kartlegging
I.C. Nordli
M. Volden
10:15-12:00 SVHUM E0105
BLU-1210-1 Gruppe 2
Kartlegging
I.C. Nordli
M. Volden
12:15-14:00 TEO-H1 1.413
BLU-1210-1 Gruppe 1
Kartlegging
I.C. Nordli
M. Volden
14:15-15:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning H.C. Ryel
M. Volden
Torsdag
29.04.2021
10:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-3051-1 Forelesning I. Frenning
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
M. Volden
Fredag
30.04.2021
09:15-12:00 ILP 1.042
ILP 1.047
ILP 1.058
BLU-1210-1 Felles undervisning
Zoom med barnehagen
F. Hiss
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning H.C. Ryel
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.05.2021
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1201-1 Undervisning M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Onsdag
05.05.2021
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1201-1 Undervisning H.C. Ryel
M. Volden
Fredag
07.05.2021
12:15-16:00 ILP 2.006
LER-1201-1 Undervisning M. Johnsen
H.C. Ryel
M. Volden
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
28.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Monica Volden - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Tirsdag
01.06.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas