Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Monica Volden - Universitetslektor

Monica Volden

Uke 2
Mandag
08:15-09:00 - 11.01.2021
Felles undervisning
Introduksjon, aktivitetsmappe +
Rom:
ILP 1.047
Tirsdag
10:15-14:00 - 12.01.2021
Undervisning
Rom:
ILP 2.006
Onsdag
08:15-12:00 - 13.01.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 2.006
12:15-14:00 - 13.01.2021
Forelesning
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 13.01.2021
Undervisning
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 2.072
Torsdag
08:15-10:00 - 14.01.2021
Seminargruppe B
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 2.056
12:15-14:00 - 14.01.2021
Seminargruppe A
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 2.056
Fredag
08:15-12:00 - 15.01.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 2.006
Uke 3
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 19.01.2021
Seminargruppe A
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 2.072
12:15-14:00 - 19.01.2021
Seminargruppe B
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 2.005
Onsdag
08:15-12:00 - 20.01.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 2.006
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-16:00 - 27.01.2021
Samlinger
Rom:
ILP 1.059
Torsdag
08:15-12:00 - 28.01.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.072
12:15-16:00 - 28.01.2021
Samlinger
Fredag
08:15-14:00 - 29.01.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.072
Uke 5
Mandag
10:15-12:00 - 01.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP U1.068
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 04.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.007
Fredag
10:15-12:00 - 05.02.2021
Forelesning
Uke 6
Mandag
10:15-12:00 - 08.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-14:00 - 11.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Fredag
10:15-12:00 - 12.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Uke 7
Mandag
10:15-14:00 - 15.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
08:15-10:00 - 16.02.2021
Gruppe 3
Forberedelse til digitalt verksted
Rom:
ILP 2.057
Onsdag
12:15-14:00 - 17.02.2021
Gruppe 1
Forberedelse til digitalt verksted
Rom:
ILP 2.057
Torsdag
08:15-10:00 - 18.02.2021
Gruppe 2
Forberedelse til digitalt verksted
Rom:
ILP 2.057
10:15-12:00 - 18.02.2021
Gruppe 1
Planlegging digital billedbok
Rom:
ILP 2.057
Fredag
08:15-10:00 - 19.02.2021
Gruppe 2
Planlegging digital billedbok
Rom:
ILP 2.057
10:15-12:00 - 19.02.2021
Gruppe 3
Planlegging digital billedbok
Rom:
ILP 2.057
Uke 8
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 23.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
10:15-12:00 - 23.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
14:15-15:00 - 23.02.2021
Undervisning
Rom:
ILP 2.005
Onsdag
08:15-12:00 - 24.02.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
12:15-16:00 - 24.02.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 2.051
Torsdag
08:15-16:00 - 25.02.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 1.043
Fredag
08:15-12:00 - 26.02.2021
Seminar 1-7 Matematikk
Rom:
ILP 1.043
14:15-16:00 - 26.02.2021
Undervisning
Rom:
ILP 2.072
Uke 9
Mandag
08:15-10:00 - 01.03.2021
Forelesning
Tirsdag
08:15-12:00 - 02.03.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
14:15-16:00 - 08.03.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
10:15-14:00 - 09.03.2021
Forelesning
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
10:15-16:00 - 10.03.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.072
Torsdag
08:15-11:00 - 11.03.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.072
11:15-16:00 - 11.03.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.005
Fredag
08:15-14:00 - 12.03.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.072
12:15-14:00 - 12.03.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
14:15-16:00 - 12.03.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 14
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 06.04.2021
Undervisning
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 2.072
Onsdag
08:15-10:00 - 07.04.2021
Seminargruppe A
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 2.056
10:15-12:00 - 07.04.2021
Seminargruppe B
Lærer:
M. Volden
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 07.04.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
08:15-12:00 - 12.04.2021
Gruppe 1
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
12:15-15:00 - 12.04.2021
Gruppe 1
Gjennomføring digital billedbok
15:15-16:00 - 12.04.2021
Undervisning
Rom:
ILP 2.072
Tirsdag
08:15-12:00 - 13.04.2021
Gruppe 2
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
12:15-15:00 - 13.04.2021
Gruppe 2
Gjennomføring digital billedbok
15:15-16:00 - 13.04.2021
Felles undervisning
Status digital billedbok
Rom:
ILP 1.007
Onsdag
08:15-12:00 - 14.04.2021
Gruppe 3
Forberedelse og gjennomføring digital billedbok
10:15-16:00 - 14.04.2021
Samlinger
Rom:
ILP 1.059
12:15-15:00 - 14.04.2021
Gruppe 3
Gjennomføring digital billedbok
Torsdag
08:15-12:00 - 15.04.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.072
12:15-14:00 - 15.04.2021
Samlinger
12:15-16:00 - 15.04.2021
Forelesning
Rom:
MH U8.121
14:15-16:00 - 15.04.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.005
Fredag
08:15-14:00 - 16.04.2021
Samlinger
Rom:
ILP 2.072
10:15-12:00 - 16.04.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
13:15-16:00 - 16.04.2021
Gruppe 1
Lage oppgaver til Zoom
14:15-16:00 - 16.04.2021
Undervisning
Rom:
ILP 2.072
Uke 16
Mandag
08:15-10:00 - 19.04.2021
Forelesning
Rom:
ILP 2.057
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 21.04.2021
Forelesning
Rom:
ILP 2.057
Torsdag
Fredag
Uke 17
Mandag
08:15-12:00 - 26.04.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
12:15-16:00 - 26.04.2021
Gruppe 1
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
Rom:
ILP U1.068
Tirsdag
08:15-12:00 - 27.04.2021
Gruppe 2
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
Rom:
ILP 1.043
12:15-16:00 - 27.04.2021
Gruppe 3
Språkstimulering i uterommet, fokus språklig bevissthet
Rom:
ILP 2.056
Onsdag
08:15-10:00 - 28.04.2021
Gruppe 3
Kartlegging
10:15-12:00 - 28.04.2021
Gruppe 2
Kartlegging
12:15-14:00 - 28.04.2021
Gruppe 1
Kartlegging
14:15-15:00 - 28.04.2021
Undervisning
Rom:
ILP 2.072
Torsdag
10:15-16:00 - 29.04.2021
Forelesning
Rom:
KRAFT K1-1
Fredag
09:15-12:00 - 30.04.2021
Felles undervisning
Zoom med barnehagen
14:15-16:00 - 30.04.2021
Undervisning
Rom:
ILP 2.072
Uke 18
Mandag
08:15-10:00 - 03.05.2021
Undervisning
Rom:
ILP 2.072
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 05.05.2021
Undervisning
Rom:
ILP 2.006
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 07.05.2021
Undervisning
Rom:
ILP 2.006
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag