Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Miriam Elise Wiik - Universitetslektor

Miriam Elise Wiik

Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.047
BLU-1210-1 Felles undervisning
Introduksjon, aktivitetsmappe +
F.L. Hansen
F. Hiss
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
       
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1210-1 Felles undervisning
Fortelling i barnehagen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Gruppe 1
Drama i fortelling, fortellingsarbeid
M. Wiik
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Gruppe 2
Drama i fortelling, fortellingsarbeid
M. Wiik
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1210-1 Felles undervisning
Kommunikasjon og kroppsspråk
M. Wiik
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Gruppe 3
Drama i fortelling, fortellingsarbeid
M. Wiik
15:00      
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
ILP 1.047
LER-1152-2 Forelesning
Fairy tales: English and drama
K. Isaksen
M. Wiik
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.031
ILP U1.068
LER-1152-2 Forelesning
Fairy tales: English and drama
K. Isaksen
M. Wiik
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1002-2 Gruppe 2
Digital forelesning
M. Wiik
       
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 2
Gruppe 2
M. Wiik
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1002-2 Gruppe 1
Digital forelesning
M. Wiik
   
09:00          
10:00          
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1
M. Wiik
   
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00
BLU-1002-2 Gruppe 3
Forelesning (digital)
M. Wiik
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3
M. Wiik
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Oppstart av arbeidskrav; Estetisk prosjekt
Oppstart av arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63876039374?pwd=RWtKU2xHc05VaTlxeFNrS1ZBZDl3UT09

B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1001-2 Felles undervisning
Y. Sørensen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
Y. Sørensen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP 2.056
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt

Evaluering 12:30

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69914558313?pwd=dUg3VkUwWEVSOXRXQnN1bm5CMCthZz09

B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.062
LER-1001-2 Gruppe A ENG/SAMF
Y. Sørensen
M. Wiik
   
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
M. Dardanou
B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
L. Rønningsbakk
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
L. Rønningsbakk
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1001-2 Gruppe A ENG/SAMF
L. Rønningsbakk
M. Wiik
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-1001-2 Gruppe A ENG/SAMF
L. Rønningsbakk
M. Wiik
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
L. Rønningsbakk
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1001-2 Gruppe A ENG/SAMF
L. Rønningsbakk
M. Wiik
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1001-2 Gruppe A ENG/SAMF
L. Rønningsbakk
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH
L. Rønningsbakk
M. Wiik
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-1003-2 Klasse B NAT
R. Johansen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-1003-2 Klasse C SAMF
R. Johansen
M. Wiik
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1002-2 Gruppe 2
Forelesning (digital)
M. Wiik
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 2
Gruppe 2
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1003-2 Klasse A ENG MAT NOR
R. Johansen
M. Wiik
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-1003-2 Klasse B NAT
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.062
LER-1003-2 Klasse C SAMF
M. Wiik
 
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.062
LER-1003-2 Klasse A ENG MAT NOR
M. Wiik
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.075
LER-1000-2 Gruppe A
M. Wiik
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00
BLU-1002-2 Gruppe 1
Forelesning (digital)
M. Wiik
   
10:00        
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1
M. Wiik
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.075
LER-1000-2 Gruppe B
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.075
LER-2152-2 Forelesning
Drama in the English subject
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.075
LER-2152-2 Forelesning
Cancelled!
M. Wiik
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3
M. Wiik
   
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00
BLU-1002-2 Gruppe 3
Forelesning (digital)
M. Wiik
     
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1210-1 Felles undervisning
Dramaforløp
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-1003-2 Felles undervisning
M. Wiik
 
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
   
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B.A. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
BLU-1210-1 Gruppe 3
Eksamensforberedelser
F.L. Hansen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Wiik
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00