Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Miriam Elise Wiik - Universitetslektor

Miriam Elise Wiik

Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.01.2021
08:15-09:00 ILP 1.047
BLU-1210-1 Felles undervisning
Introduksjon, aktivitetsmappe +
F.L. Hansen
F. Hiss
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
M. Volden
M. Wiik
Tirsdag
12.01.2021
14:15-16:00 BLU-1210-1 Felles undervisning
Kommunikasjon og kroppsspråk
M. Wiik
Onsdag
13.01.2021
10:15-12:00 BLU-1210-1 Felles undervisning
Fortelling i barnehagen
M. Wiik
Fredag
15.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Gruppe 1
Drama i fortelling, fortellingsarbeid
M. Wiik
12:15-14:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Gruppe 2
Drama i fortelling, fortellingsarbeid
M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Gruppe 3
Drama i fortelling, fortellingsarbeid
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
22.01.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
ILP 1.047
LER-1152-2 Forelesning
Fairy tales: English and drama
K. Isaksen
M. Wiik
10:15-12:00 ILP U1.031
ILP U1.068
LER-1152-2 Forelesning
Fairy tales: English and drama
K. Isaksen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.01.2021
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i forestilling og forestillingsarbeid
F.L. Hansen
M. Wiik
Fredag
29.01.2021
08:15-10:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
12:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Dramatisere og formidle fortelling
F.L. Hansen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.02.2021
09:15-10:00 BLU-1002-2 Gruppe 2
Digital forelesning
M. Wiik
12:15-15:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 2
Gruppe 2
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
10.02.2021
08:15-09:00 BLU-1002-2 Gruppe 1
Digital forelesning
M. Wiik
11:15-14:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1
M. Wiik
Torsdag
11.02.2021
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.02.2021
14:15-16:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
Tirsdag
16.02.2021
08:15-10:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
10:15-11:00 BLU-1002-2 Gruppe 3
Forelesning (digital)
M. Wiik
11:15-14:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3
M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Veiledning til forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
Onsdag
17.02.2021
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 2
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
Torsdag
18.02.2021
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 3
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
19.02.2021
08:15-12:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Gruppe 1
Vandreforestilling
F.L. Hansen
I.C. Nordli
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Oppstart av arbeidskrav; Estetisk prosjekt
Oppstart av arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63876039374?pwd=RWtKU2xHc05VaTlxeFNrS1ZBZDl3UT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Onsdag
24.02.2021
08:15-11:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Torsdag
25.02.2021
08:15-11:00 ILP 1.007
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.03.2021
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1001-2 Felles undervisning Y. Sørensen
M. Wiik
10:15-13:00 ILP 1.047
ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Tirsdag
02.03.2021
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH Y. Sørensen
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.062
LER-1001-2 Gruppe A ENG/SAMF Y. Sørensen
M. Wiik
Onsdag
03.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt
M. Dardanou
B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Torsdag
04.03.2021
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP 2.056
ILP U1.003
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Felles undervisning
Estetisk prosjekt

Evaluering 12:30

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69914558313?pwd=dUg3VkUwWEVSOXRXQnN1bm5CMCthZz09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
09.03.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH L. Rønningsbakk
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-1001-2 Gruppe A ENG/SAMF L. Rønningsbakk
M. Wiik
Onsdag
10.03.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH L. Rønningsbakk
M. Wiik
Torsdag
11.03.2021
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-1001-2 Gruppe A ENG/SAMF L. Rønningsbakk
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.03.2021
13:15-14:00 BLU-1002-2 Gruppe 2
Forelesning (digital)
M. Wiik
Tirsdag
16.03.2021
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-1003-2 Klasse B NAT R. Johansen
M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 2
Gruppe 2
M. Wiik
Onsdag
17.03.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH L. Rønningsbakk
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1001-2 Gruppe A ENG/SAMF L. Rønningsbakk
M. Wiik
Torsdag
18.03.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1001-2 Gruppe A ENG/SAMF L. Rønningsbakk
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1001-2 Gruppe B KRØ/NAT/KUH L. Rønningsbakk
M. Wiik
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-1003-2 Klasse C SAMF R. Johansen
M. Wiik
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1003-2 Klasse A ENG MAT NOR R. Johansen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
24.03.2021
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-1003-2 Klasse B NAT M. Wiik
Torsdag
25.03.2021
10:15-12:00 ILP 1.062
LER-1003-2 Klasse C SAMF M. Wiik
Fredag
26.03.2021
12:15-14:00 ILP 1.062
LER-1003-2 Klasse A ENG MAT NOR M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.04.2021
09:15-10:00 BLU-1002-2 Gruppe 1
Forelesning (digital)
M. Wiik
12:15-14:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 1
Gruppe 1
M. Wiik
Fredag
09.04.2021
08:15-11:00 ILP 1.075
LER-1000-2 Gruppe A M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.04.2021
08:15-11:00 ILP 1.075
LER-1000-2 Gruppe B M. Wiik
Tirsdag
13.04.2021
08:15-10:00 ILP 1.075
LER-2152-2 Forelesning
Drama in the English subject
M. Wiik
12:15-13:00 BLU-1002-2 Gruppe 3
Forelesning (digital)
M. Wiik
Onsdag
14.04.2021
10:15-12:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Gruppe 3
Gruppe 3
M. Wiik
Torsdag
15.04.2021
08:15-10:00 ILP 1.075
LER-2152-2 Forelesning
Cancelled!
M. Wiik
14:15-16:00 BLU-1210-1 Felles undervisning
Dramaforløp
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
22.04.2021
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-1003-2 Felles undervisning M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.04.2021
12:15-16:00 ILP 1.059
BLU-1210-1 Gruppe 3
Eksamensforberedelser
F.L. Hansen
I.C. Nordli
G.O. Pettersen
M. Wiik
Tirsdag
27.04.2021
11:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Onsdag
28.04.2021
08:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1002-2 Felles undervisning
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736446576?pwd=R05MWnNSM3NsekdvWWVmL2QzZy9qUT09

B. Haugseth
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
28.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Tirsdag
01.06.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas