Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer

Nina Helene Dønnem

Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Nina Helene Dønnem - Høgsk-/øvingslærer i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00