Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Ole Martin Kanck - Rådgiver

Ole Martin Kanck

Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.01.2021
14:15-15:30 BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
11.02.2021
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.02.2021
08:15-09:00 BLU-1218-2 Forelesning M. Dardanou
T. Isaksen
O.M. Kanck
K.A. Nyborg
Torsdag
18.02.2021
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
19.02.2021
14:15-16:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Praksisforberedende møte med Ole Martin Kanck
Forelesning (digital)

https://uit.zoom.us/j/63560607510

O.M. Kanck
C.H. Moen
T.K. Vårnes
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.04.2021
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
27.04.2021
14:15-15:30 BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
28.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Ole Martin Kanck - Rådgiver i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.06.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas