Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor

Pernille Elisabeth Bartnæs

Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Naturen som lek- og læringsarena
Forelesning (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61037938124?pwd=MTk0M1JhdmxHR0swYWFhMVhkMWdHQT09

Meeting ID: 610 3793 8124
Password: BLU2021

P.E. Bartnæs
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H1 1.425
BLU-1211-1 Gruppe 2
Utlevering av arbeidskrav 1 - Digital bildebok

Pernille Elisabeth Bartnæs is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69349351412?pwd=WVFwdGQvdU5qRjFCSEhHdGR6YkpKdz09

Meeting ID: 693 4935 1412
Password: 760588

P.E. Bartnæs
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.007
BLU-1211-1 Gruppe 1
Utlevering av arbeidskrav 1 - Digital bildebok

Pernille Elisabeth Bartnæs is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66878805519?pwd=cnVtSTFaYzUzZldVRERiK2lKUllhQT09

Meeting ID: 668 7880 5519
Password: 162528

P.E. Bartnæs
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1211-1 Gruppe 1
Seminar arbeidskrav 2 - pedagogisk dokumentasjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64217154552?pwd=RW15b2hXZGs1dXRlRnpOb3B6NXRzQT09

Meeting ID: 642 1715 4552
Password: BLU2021

P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.K. Vårnes
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1211-1 Gruppe 2
Seminar arbeidskrav 2 - pedagogisk dokumentasjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62161217014?pwd=a290NzdMdjJnMXhvbHRZaHNKOW9IQT09

Meeting ID: 621 6121 7014
Password: BLU2021

P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.K. Vårnes
   
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1211-1 Felles undervisning
Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/67341477504?pwd=SEpmOHplek9Mb3hUYndaOVdSTEhkdz09 Meeting ID: 673 4147 7504 Password: 508617

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67341477504?pwd=SEpmOHplek9Mb3hUYndaOVdSTEhkdz09

Meeting ID: 673 4147 7504
Password: 508617

P.E. Bartnæs
     
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-2 Harstad gr. 2
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-2 Finnsnes
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1014-2 Finnsnes gr. 1
P.E. Bartnæs
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-2 Finnsnes gr. 1
P.E. Bartnæs
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-2 Harstad gr. 1
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1014-2 Finnsnes gr. 2
P.E. Bartnæs
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1014-2 Harstad
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-2 Harstad gr. 2
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1014-2 Finnsnes gr. 2
P.E. Bartnæs
13:00
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-2 Harstad gr. 1
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1014-2 Harstad
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-1015-2 Harstad
Etterarbeid praksis
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-2 Finnsnes
P.E. Bartnæs
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1004-2 Felles undervisning
Digital forelesning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67524708827?pwd=UU5JUERzbnI4RDlNTExiUWczY1dtZz09

Meeting ID: 675 2470 8827
Password: 423105

P.E. Bartnæs
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
BLU-1014-2 Harstad

 Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66642695018?pwd=a0x5Q0Q1ZnBRWUEycU9iT3dpL2NwUT09

Meeting ID: 666 4269 5018
Password: 571886

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
BLU-1014-2 Finnsnes

 Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66944284851?pwd=MXplaVB3UmNtY2xtbVBwKzd1TjRWQT09

Meeting ID: 669 4428 4851
Password: 847084

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.006
BLU-1014-2 Harstad gr. 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64037537583?pwd=TUo0Tkw4eWZHUWpqdlRWRUphaGhkdz09

Meeting ID: 640 3753 7583
Password: 966081

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
BLU-1014-2 Finnsnes gr. 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69565733486?pwd=NmRhaHdCR1FYWGJMOEpTRmkzMzByUT09

Meeting ID: 695 6573 3486
Password: 121577

P.E. Bartnæs
 
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1014-2 Harstad gr. 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63565953576?pwd=Zm56M1lmMTBReklNK2s0ZGNrVkVUZz09

Meeting ID: 635 6595 3576
Password: 463509

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1014-2 Finnsnes gr. 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62895716814?pwd=UThzall3eVA1Zi9NWTdVQWFlUkNodz09

Meeting ID: 628 9571 6814
Password: 686079

P.E. Bartnæs
 
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1014-2 Harstad gr. 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62054114156?pwd=T1M1WWE0SG5RaDdwMkRneC9qcDlEUT09

Meeting ID: 620 5411 4156
Password: 825164

P.E. Bartnæs
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.006
BLU-1004-2 Gruppe A
Arbeidskrav 4 Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/61777788050?pwd=NDVvK2RZMGxTVGhTd1NTclFaYjdUZz09 Meeting ID: 617 7778 8050 Password: 683806
Fremlegg arbeidskrav

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61777788050?pwd=NDVvK2RZMGxTVGhTd1NTclFaYjdUZz09

Meeting ID: 617 7778 8050
Password: 683806

A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.006
BLU-1014-2 Harstad gr. 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61374206690?pwd=NEpkMVFVSTd4SStzMkhydDU4SCsxdz09

Meeting ID: 613 7420 6690
Password: 713951

P.E. Bartnæs
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BLU-1014-2 Harstad

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61784618857?pwd=UkpHQk41dVpvRDZpRFlBZG83ZG5uQT09

Meeting ID: 617 8461 8857
Password: 081726

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BLU-1014-2 Finnsnes

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62723915971?pwd=cEM5UnhmM2ZlSHZ0VW40aXhNRXc4QT09

Meeting ID: 627 2391 5971
Password: 995600

P.E. Bartnæs
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.006
BLU-1004-2 Gruppe A
P.E. Bartnæs
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 ILP 1.006
BLU-1014-2 Harstad gr. 1


https://uit.zoom.us/j/63759965374?pwd=ZXd0b1BWUk1YZDlibFhNazNZQlh3Zz09

Meeting ID: 637 5996 5374
Password: 479829

P.E. Bartnæs
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1004-2 Felles undervisning
Digital forelesning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66472393835?pwd=RHFPMTlzeE04clFGN2Z3S0xzVGd6Zz09

Meeting ID: 664 7239 3835
Password: 493257

P.E. Bartnæs
     
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1014-2 Finnsnes gr. 1

https://uit.zoom.us/j/61276437381?pwd=MG84ODFHVUVWZzFOaFFGS0JNWUs0dz09

Meeting ID: 612 7643 7381
Password: 791753

P.E. Bartnæs
   
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1014-2 Harstad gr. 2


https://uit.zoom.us/j/66356416238?pwd=R1dGZ2pvUWQ4NGVPL2lFMmkrYmtlZz09

Meeting ID: 663 5641 6238
Password: 296965

P.E. Bartnæs
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP U1.068
BLU-1014-2 Finnsnes gr. 2

https://uit.zoom.us/j/66316077423?pwd=b204Z0dBQTFxSndSTklZaXVRczZZZz09

Meeting ID: 663 1607 7423
Password: 591834

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.043
BLU-1004-2 Gruppe B
P.E. Bartnæs
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-2 Finnsnes

https://uit.zoom.us/j/69190060924?pwd=Y3drcHpkMzFXd2QyNzJyY3VjL1VPdz09

Meeting ID: 691 9006 0924
Password: 013326

P.E. Bartnæs
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00
BLU-1014-2 Finnsnes

https://uit.zoom.us/j/63891946772?pwd=bkd0RE1HVlZtRGYzenFCTWpIVzZTUT09

Meeting ID: 638 9194 6772
Password: 377567

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-2 Harstad/Finnsnes
Digital

https://uit.zoom.us/j/63644441313?pwd=RlBRWi9Bc1hIK2JBRnh0cUhOaHVDQT09

Meeting ID: 636 4444 1313
Password: 965032

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-2 Harstad

https://uit.zoom.us/j/63961521260?pwd=WTVuVjhnODUrekl6VVJoZkdOcXlEdz09

Meeting ID: 639 6152 1260
Password: 910130

P.E. Bartnæs
11:00    
12:00        
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1014-2 Harstad

https://uit.zoom.us/j/69544629781?pwd=bmpYc3NiL1hlYTRZU3Iyanc5bTdOdz09

Meeting ID: 695 4462 9781
Password: 225167

P.E. Bartnæs
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:15-16:00
BLU-1014-2 Harstad/Finnsnes
Digital

https://uit.zoom.us/j/64085616033?pwd=dXZzTWhrVzQrTWwzZTluWTdUT3dNQT09

Meeting ID: 640 8561 6033
Password: 945421

P.E. Bartnæs
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1014-2 Finnsnes

https://uit.zoom.us/j/63605290122?pwd=TXJjekh0OXRxQnRXWlRqTk1vcE85Zz09

Meeting ID: 636 0529 0122
Password: 491428

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1014-2 Finnsnes gr. 1

https://uit.zoom.us/j/64723863412?pwd=VlVuQXEvMURONnZDM2FBWE9jTTJCUT09

Meeting ID: 647 2386 3412
Password: 917053

P.E. Bartnæs
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1014-2 Harstad

https://uit.zoom.us/j/64813793257?pwd=SUZocnR4S1RLU2dRdzZVR202VmZSQT09

Meeting ID: 648 1379 3257
Password: 354507

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-2 Harstad gr. 2

https://uit.zoom.us/j/63891893361?pwd=N2QraUwraVRKSFNVVmxxTXl5MDBuZz09

Meeting ID: 638 9189 3361
Password: 543084

P.E. Bartnæs
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1014-2 Finnsnes gr. 1

https://uit.zoom.us/j/66952039285?pwd=WmN2SE10SERJcmlmaGFZRzArNEZRQT09

Meeting ID: 669 5203 9285
Password: 841246

P.E. Bartnæs
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-2 Harstad gr. 1

https://uit.zoom.us/j/68337420841?pwd=aHdKSnNsWjNTbzV5Z0NFdWhreTg3Zz09

Meeting ID: 683 3742 0841
Password: 791961

P.E. Bartnæs
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-2 Harstad gr. 2

https://uit.zoom.us/j/63497357196?pwd=VWVkYlRJdGpwU1FpRjY2WUpmeTNNZz09

Meeting ID: 634 9735 7196
Password: 526874

P.E. Bartnæs
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1014-2 Harstad gr. 1

https://uit.zoom.us/j/66367316378?pwd=RG93a1FKOEtUUk1nck9TZ3pQSkxEUT09

Meeting ID: 663 6731 6378
Password: 070897

P.E. Bartnæs
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1014-2 Finnsnes

https://uit.zoom.us/j/64985981002?pwd=RUVFYkxRL2h2WXpCa2FFOGYyVWY2Zz09

Meeting ID: 649 8598 1002
Password: 767553

P.E. Bartnæs
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1014-2 Harstad

https://uit.zoom.us/j/65245079584?pwd=Tm03c3dhdlU2YTRlNlNjYlFjQU14dz09

Meeting ID: 652 4507 9584
Password: 878495

P.E. Bartnæs
15:00      
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Pernille Elisabeth Bartnæs - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00