Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Rune Johansen - Universitetslektor

Rune Johansen

Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 3
Mandag
08:15-10:00 - 18.01.2021
Felles undervisning
Lærer:
R. Johansen
Rom:
Tirsdag
12:15-14:00 - 19.01.2021
Klasse B NAT
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 2.057
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 21.01.2021
Klasse A ENG MAT NOR
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 2.057
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 4
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 26.01.2021
Klasse C SAMF
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 2.006
12:15-14:00 - 26.01.2021
Klasse B NAT
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
12:15-14:00 - 27.01.2021
Klasse A ENG MAT NOR
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
12:15-16:00 - 15.02.2021
Fellesundervisning
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 2.072
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
08:15-12:00 - 22.02.2021
Klasse B Samfunnsfag
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 1.042
12:15-16:00 - 22.02.2021
Klasse A Naturfag og norsk
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 1.042
Tirsdag
08:15-12:00 - 23.02.2021
Klasse C Matematikk
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 1.042
12:15-16:00 - 23.02.2021
Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 1.042
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
08:15-12:00 - 08.03.2021
Klasse B Samfunnsfag
12:15-16:00 - 08.03.2021
Klasse A Naturfag og norsk
Tirsdag
08:15-12:00 - 09.03.2021
Klasse C Matematikk
Onsdag
08:15-12:00 - 10.03.2021
Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
12:15-14:00 - 10.03.2021
Felles undervisning
Lærer:
R. Johansen
Rom:
14:15-16:00 - 10.03.2021
Klasse A ENG MAT NOR
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 1.042
Torsdag
08:15-12:00 - 11.03.2021
Gruppe B
Rom:
ILP 1.059
14:15-15:30 - 11.03.2021
Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
Rom:
Fredag
08:15-12:00 - 12.03.2021
Gruppe A
Rom:
ILP 1.059
12:15-14:00 - 12.03.2021
Klasse C SAMF
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 1.006
Uke 11
Mandag
10:15-12:00 - 15.03.2021
Felles undervisning
Lærer:
R. Johansen
Rom:
Tirsdag
12:15-14:00 - 16.03.2021
Klasse B NAT
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
14:15-16:00 - 17.03.2021
Klasse B NAT
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 1.042
Torsdag
12:15-14:00 - 18.03.2021
Klasse C SAMF
Rom:
ILP 1.043
14:15-16:00 - 18.03.2021
Klasse A ENG MAT NOR
Rom:
ILP U1.068
Fredag
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 24.03.2021
Felles undervisning
Lærer:
R. Johansen
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 14.04.2021
Felles undervisning
Lærer:
R. Johansen
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 16
Mandag
12:15-14:00 - 19.04.2021
Fellesundervisning
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 2.072
Tirsdag
08:15-10:00 - 20.04.2021
Klasse A Naturfag og norsk
Rom:
ILP 1.042
10:15-12:00 - 20.04.2021
Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
Rom:
ILP 1.042
12:15-14:00 - 20.04.2021
Klasse C Matematikk
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 1.042
Onsdag
08:15-10:00 - 21.04.2021
Klasse B Samfunnsfag
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 1.042
Torsdag
08:15-10:00 - 22.04.2021
Klasse A Naturfag og norsk
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP U1.068
12:15-14:00 - 22.04.2021
Klasse B Samfunnsfag
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 2.056
14:15-16:00 - 22.04.2021
Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
Rom:
ILP 2.056
Fredag
08:15-10:00 - 23.04.2021
Fellesundervisning
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 2.072
10:15-12:00 - 23.04.2021
Klasse C Matematikk
Lærer:
R. Johansen
Rom:
ILP 2.005
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 28.04.2021
Klasse D Engelsk matematikk og samfunnsfag
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag