Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Renate Mari Walberg - Studiekonsulent

Renate Mari Walberg

Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.01.2021
14:15-15:30 BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Torsdag
21.01.2021
14:15-15:00 BLU-2000-1 Felles undervisning
Digitalt informasjonsmøte om videreutdanning/master
H. Habbestad
S.R. Kvande
J. Ottem
T. Steingård
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
11.02.2021
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
18.02.2021
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.04.2021
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
27.04.2021
14:15-15:30 BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
28.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Renate Mari Walberg - Studiekonsulent i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.06.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas