Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis

Sünnje Linnéa Basedow

Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BIO-2010-1 Lectures
Marine Primary Producers (Zoom)
S.L. Basedow
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-3504-1 Lectures
Introduction (Zoom)
S.L. Basedow
   
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BIO-2010-1 Lectures
Seasonal patterns in marine phytoplankton (Zoom)
S.L. Basedow
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BIO-2010-1 Lectures
Regional patterns of marine phytoplankton (Zoom)
S.L. Basedow
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BIO-2010-1 Lectures gr 1
Phytoplankton lecture (Zoom)
S.L. Basedow
13:00    
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesningsgruppe 1
Forelesning: Acoelomate (Zoom)

 Opptak+live
S.L. Basedow
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-1104-1 Forelesningsgruppe 1
Forelesning: Pseudocoelomata (Zoom)
S.L. Basedow
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-109
BIO-2010-1 Seminar gr 2 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Seminar: Phytoplankton-zooplankton summing up
S.L. Basedow
F. Norrbin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-109
BIO-2010-1 Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Seminar: Phytoplankton-zooplankton summing up
S.L. Basedow
F. Norrbin
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15
BOOKING- Booking MMJ022
Undervisningsfri dag Håp i havet
P-A. Amundsen
S.L. Basedow
J. Berge
K.A. Bråthen
K. Campbell
I.B. Costa
K.B. Fischer
L. Folkow
J. Godfroid
R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
R. Knudsen
K. Krause
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
E. Pebay-Peyroula
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
M. Tryland
A.T. Tveit
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-15:00
10:15-15:00
BOOKING- Booking MMJ022
Fagdag AMB
P-A. Amundsen
S.L. Basedow
J. Berge
K.A. Bråthen
K. Campbell
I.B. Costa
K.B. Fischer
L. Folkow
J. Godfroid
R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
R. Knudsen
K. Krause
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
E. Pebay-Peyroula
S. Peruzzi
A. Renner
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
M. Tryland
A.T. Tveit
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
 
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-3504-1 Lectures
Pelagic secondary production

 Opptak+live
S.L. Basedow
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesningsgruppe 1
Forelesning: Chelicerata

 Opptak+live
S.L. Basedow
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH E-101-SAUD
BIO-3504-1 Lectures
Pelagic secondary production

 Opptak+live
S.L. Basedow
     
11:00      
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-1104-1 Forelesningsgruppe 2
Forelesning: Hexapoda (i Zoom)
S.L. Basedow
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 NFH D-209
BIO-2010-1 Biology lab gr. 4 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Zooplankton lab
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 NFH D-209
BIO-2010-1 Biology lab gr. 2 m/BIO-2002 BIO-3504
Zooplankton lab
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
   
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2010-1 Seminar gr 2 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Seminars in groups about Introductions (Zoom)
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-2010-1 Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Seminars in groups about Introductions (Zoom)
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH E-101-SAUD
BIO-3504-1 Lectures
Cruise prep

 Opptak+live
S.L. Basedow
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesningsgruppe 1
Forelesning: Amphibia

 Opptak+live
S.L. Basedow
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesningsgruppe 2
Forelesning: Reptilia
S.L. Basedow
15:00      
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
Lørdag
17.04.2021
Søndag
18.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.1 with BIO-2002 and BIO-2513
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
F. Norrbin
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.1 with BIO-2002 and BIO-2513
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
F. Norrbin
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.1 with BIO-2002 and BIO-2513
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
F. Norrbin
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.1 with BIO-2002 and BIO-2513
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
F. Norrbin
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.2 with BIO-2516 and BIO-3004
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
F. Norrbin
B. Schartmüller
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-1104-1 Forelesningsgruppe 2
Forelesning: Fugl (Zoom)
S.L. Basedow
J. Sanchez Romano
 
11:00  
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00  
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-23:45
16:15-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.1 with BIO-2002 and BIO-2513
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
F. Norrbin
Aktiviteter i tidsrommet 16:00-23:45
16:00-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.2 with BIO-2516 and BIO-3004
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
F. Norrbin
B. Schartmüller
17:00  
18:00  
19:00  
20:00  
21:00  
22:00  
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
Lørdag
24.04.2021
Søndag
25.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.2 with BIO-2516 and BIO-3004
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
F. Norrbin
B. Schartmüller
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.2 with BIO-2516 and BIO-3004
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
F. Norrbin
B. Schartmüller
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-12:00
08:00-12:00 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.2 with BIO-2516 and BIO-3004
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
F. Norrbin
B. Schartmüller
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.3 with BIO-2516 and BIO-3504
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
F. Norrbin
B. Schartmüller
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.3 with BIO-2516 and BIO-3504
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
F. Norrbin
B. Schartmüller
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-23:45
08:00-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.3 with BIO-2516 and BIO-3504
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
F. Norrbin
B. Schartmüller
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-10:00
08:00-10:00 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.3 with BIO-2516 and BIO-3504
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
F. Norrbin
B. Schartmüller
09:00
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-22:00
10:15-22:00 NFH FF HM
BIO-3504-1 Cruise gr. 1
S.L. Basedow
11:00
12:00  
13:00  
14:00  
15:00  
16:00
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-23:45
16:15-23:45 NFH FF HM
BIO-2010-1 Cruise gr.3 with BIO-2516 and BIO-3504
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
F. Norrbin
B. Schartmüller
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00  
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-22:00
08:00-22:00 NFH FF HM
BIO-3504-1 Cruise gr. 2
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NFH D-110
BIO-3504-1 Seminar gr. 2
Discussion cruise results
S.L. Basedow
   
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-110
BIO-3504-1 Seminar gr. 1 with BIO-2010 and BIO-2516
Discussion cruise results
S.L. Basedow
   
11:00      
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-3504-1 Seminar gr. 2
Oral presentation cruise results
S.L. Basedow
E.A. Coguiec
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BIO-1104-1 Koll. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Kollokvie: Amfibia, Reptilia
S.L. Basedow
 
15:00    
16:00        
17:00        
18:00        
19:00        
20:00        
21:00        
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-2010-1 Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Cruise report seminars/independent group work
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
     
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-109
BIO-2010-1 Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Cruise report seminars/independent group work
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-110
NFH D-112
BIO-2010-1 Seminar gr 2 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Cruise report seminars/independent group work
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-110
NFH D-112
BIO-2010-1 Seminar gr 2 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Cruise report seminars/independent group work
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-111
BIO-2010-1 Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Questions and/or discussions
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BIO-2010-1 Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Questions and/or discussions (Zoom)
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-111
BIO-2010-1 Seminar gr 2 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Questions and/or discussions
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BIO-2010-1 Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Questions and/or discussions (Zoom)
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E.A. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
13:00      
14:00          
15:00          
16:00