Timeplan 2021 Vår - lærer Sünnje Linnéa Basedow - Professor
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 21.01.2021
Lectures
Marine Primary Producers (Zoom)
Marine Primary Producers (Zoom)
Rom:
Fredag
Uke 4
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 26.01.2021
Lectures
Seasonal patterns in marine phytoplankton (Zoom)
Seasonal patterns in marine phytoplankton (Zoom)
Rom:
Onsdag
12:15-14:00 - 27.01.2021
Lectures
Regional patterns of marine phytoplankton (Zoom)
Regional patterns of marine phytoplankton (Zoom)
Rom:
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 29.01.2021
Lectures gr 1
Phytoplankton lecture (Zoom)
Phytoplankton lecture (Zoom)
Rom:
Uke 5
Mandag
10:15-12:00 - 01.02.2021
Forelesningsgruppe 1
Forelesning: Acoelomate (Zoom)
Opptak+live
Forelesning: Acoelomate (Zoom)
Opptak+live
Tirsdag
14:15-16:00 - 02.02.2021
Forelesningsgruppe 1
Forelesning: Pseudocoelomata (Zoom)
Forelesning: Pseudocoelomata (Zoom)
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 09.02.2021
Seminar gr 2 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Seminar: Phytoplankton-zooplankton summing up
Seminar: Phytoplankton-zooplankton summing up
Onsdag
14:15-16:00 - 10.02.2021
Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Seminar: Phytoplankton-zooplankton summing up
Seminar: Phytoplankton-zooplankton summing up
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-15:00 - 17.02.2021
Booking MMJ022
Fagdag AMB
Fagdag AMB
Lærer:
P-A. Amundsen
S.L. Basedow
J. Berge
K.A. Bråthen
K. Campbell
I.B. Costa
K.B. Fischer
L. Folkow
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
R. Knudsen
K. Krause
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
E. Pebay-Peyroula
S. Peruzzi
A. Renner
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
M. Tryland
A.T. Tveit
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
P-A. Amundsen
S.L. Basedow
J. Berge
K.A. Bråthen
K. Campbell
I.B. Costa
K.B. Fischer
L. Folkow
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
R. Knudsen
K. Krause
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
E. Pebay-Peyroula
S. Peruzzi
A. Renner
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
M. Tryland
A.T. Tveit
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
Rom:
Torsdag
08:15-16:15 - 18.02.2021
Booking MMJ022
Undervisningsfri dag Håp i havet
Undervisningsfri dag Håp i havet
Lærer:
P-A. Amundsen
S.L. Basedow
J. Berge
K.A. Bråthen
K. Campbell
I.B. Costa
K.B. Fischer
L. Folkow
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
R. Knudsen
K. Krause
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
E. Pebay-Peyroula
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
M. Tryland
A.T. Tveit
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
P-A. Amundsen
S.L. Basedow
J. Berge
K.A. Bråthen
K. Campbell
I.B. Costa
K.B. Fischer
L. Folkow
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
U. Grote
G. Gusarova
V.H. Hausner
I. Heiland
W. Hemmingsen
E. Jørgensen
R. Knudsen
K. Krause
E.M. Nilssen
E.S. Nordøy
F. Norrbin
E. Pebay-Peyroula
S. Peruzzi
A. Renner
M.A. Sundset
C. Svensen
M. Tryland
A.T. Tveit
P.F. Wassmann
N. Yoccoz
Rom:
Fredag
Uke 9
Mandag
12:15-14:00 - 01.03.2021
Lectures
Pelagic secondary production
Opptak+live
Pelagic secondary production
Opptak+live
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
10:15-12:00 - 08.03.2021
Forelesningsgruppe 1
Forelesning: Chelicerata
Opptak+live
Forelesning: Chelicerata
Opptak+live
Tirsdag
10:15-12:00 - 09.03.2021
Lectures
Pelagic secondary production
Opptak+live
Pelagic secondary production
Opptak+live
Onsdag
14:15-16:00 - 10.03.2021
Forelesningsgruppe 2
Forelesning: Hexapoda (i Zoom)
Forelesning: Hexapoda (i Zoom)
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-15:00 - 17.03.2021
Biology lab gr. 2 m/BIO-2002 BIO-3504
Zooplankton lab
Zooplankton lab
Torsdag
08:15-11:00 - 18.03.2021
Biology lab gr. 4 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Zooplankton lab
Zooplankton lab
Fredag
14:15-16:00 - 19.03.2021
Seminar gr 2 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Seminars in groups about Introductions (Zoom)
Seminars in groups about Introductions (Zoom)
Rom:
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
14:15-16:00 - 26.03.2021
Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Seminars in groups about Introductions (Zoom)
Seminars in groups about Introductions (Zoom)
Rom:
Uke 14
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 06.04.2021
Forelesningsgruppe 1
Forelesning: Amphibia
Opptak+live
Forelesning: Amphibia
Opptak+live
Onsdag
08:15-10:00 - 07.04.2021
Lectures
Cruise prep
Opptak+live
Cruise prep
Opptak+live
Torsdag
Fredag
14:15-16:00 - 09.04.2021
Forelesningsgruppe 2
Forelesning: Reptilia
Forelesning: Reptilia
Uke 15
Mandag
10:15-12:00 - 12.04.2021
Forelesningsgruppe 2
Forelesning: Fugl (Zoom)
Forelesning: Fugl (Zoom)
Rom:
Tirsdag
16:15-23:45 - 13.04.2021
Cruise gr.1 with BIO-2002 and BIO-2513
Onsdag
08:00-23:45 - 14.04.2021
Cruise gr.1 with BIO-2002 and BIO-2513
Torsdag
08:00-23:45 - 15.04.2021
Cruise gr.1 with BIO-2002 and BIO-2513
Fredag
08:00-23:45 - 16.04.2021
Cruise gr.1 with BIO-2002 and BIO-2513
Lørdag
08:00-12:00 - 17.04.2021
Cruise gr.1 with BIO-2002 and BIO-2513
16:00-23:45 - 17.04.2021
Cruise gr.2 with BIO-2516 and BIO-3004
Søndag
08:00-23:45 - 18.04.2021
Cruise gr.2 with BIO-2516 and BIO-3004
Uke 16
Mandag
08:00-23:45 - 19.04.2021
Cruise gr.2 with BIO-2516 and BIO-3004
Tirsdag
08:00-23:45 - 20.04.2021
Cruise gr.2 with BIO-2516 and BIO-3004
Onsdag
08:00-12:00 - 21.04.2021
Cruise gr.2 with BIO-2516 and BIO-3004
16:15-23:45 - 21.04.2021
Cruise gr.3 with BIO-2516 and BIO-3504
Torsdag
08:00-23:45 - 22.04.2021
Cruise gr.3 with BIO-2516 and BIO-3504
Fredag
08:00-23:45 - 23.04.2021
Cruise gr.3 with BIO-2516 and BIO-3504
Lørdag
08:00-23:45 - 24.04.2021
Cruise gr.3 with BIO-2516 and BIO-3504
Søndag
08:00-10:00 - 25.04.2021
Cruise gr.3 with BIO-2516 and BIO-3504
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 28.04.2021
Seminar gr. 2
Discussion cruise results
Discussion cruise results
10:15-12:00 - 28.04.2021
Seminar gr. 1 with BIO-2010 and BIO-2516
Discussion cruise results
Discussion cruise results
14:15-16:00 - 28.04.2021
Koll. gr. 1 velges av B-BIO og lektor kull 2020
Kollokvie: Amfibia, Reptilia
Kollokvie: Amfibia, Reptilia
Rom:
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 30.04.2021
Seminar gr. 2
Oral presentation cruise results
Oral presentation cruise results
Uke 18
Mandag
14:15-16:00 - 03.05.2021
Seminar gr 2 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Cruise report seminars/independent group work
Cruise report seminars/independent group work
Tirsdag
10:15-12:00 - 04.05.2021
Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Cruise report seminars/independent group work
Cruise report seminars/independent group work
14:15-16:00 - 04.05.2021
Seminar gr 2 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Cruise report seminars/independent group work
Cruise report seminars/independent group work
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 06.05.2021
Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Cruise report seminars/independent group work
Cruise report seminars/independent group work
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
10:15-12:00 - 25.05.2021
Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Questions and/or discussions
Questions and/or discussions
12:15-14:00 - 25.05.2021
Seminar gr 2 m/BIO-2516 BIO-3004 BIO-2513
Questions and/or discussions
Questions and/or discussions
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 28.05.2021
Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Questions and/or discussions (Zoom)
Questions and/or discussions (Zoom)
Lærer:
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
Rom:
12:15-14:00 - 28.05.2021
Seminar gr 1 m/BIO-2002 BIO-3504
Questions and/or discussions (Zoom)
Questions and/or discussions (Zoom)
Lærer:
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
E. Coguiec
A. Lynghammar
M. Molis
F. Norrbin
A. Renner
Rom: