Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor

Siv Anita Bjørkli-Eriksen

Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
LER-1050-2 Forelesning

Zoomforelesning

S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
 
11:00  
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1601-2 Praksisforberedende møte
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
15:00      
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk
S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.J. Hembre
K-A. Sæther
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
   
15:00    
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-3101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
LER-3101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
       
10:00        
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1601-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
M. Volden
V. Øie
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
M. Liset
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
LER-1050-2 Seminar 1-7 Norsk
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-1050-2 Seminar 1-7 Norsk
S.A. Bjørkli-Eriksen
09:00
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
M. Liset
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-1050-2 Seminar 1-7 Norsk
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
LER-3101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-3101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
LER-1101-2 Forelesning
Biblioteksbesøk
S.A. Bjørkli-Eriksen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
     
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.J. Hembre
K-A. Sæther
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.J. Hembre
K-A. Sæther
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.005
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
     
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
13:00    
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 MH2 U.10.311
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
09:00
10:00
11:00
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 MH2 U.09.310
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 TEO-H1 1.258
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning
S.A. Bjørkli-Eriksen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
 
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-2101-1 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
A.H. Lødemel
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
S.A. Bjørkli-Eriksen
A.H. Lødemel
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
LER-2051-2 Forelesning
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O. Wang
09:00    
10:00    
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00