Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor

Siv Anita Bjørkli-Eriksen

Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.01.2021
10:15-12:00 LER-1050-2 Forelesning

Zoomforelesning

S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
B. Grønvik
K. Isaksen
B-H. Johannessen
R.T. Karstad
G.O. Pettersen
M. Volden
Tirsdag
12.01.2021
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
14:15-15:45 LER-1601-2 Praksisforberedende møte S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
V. Øie
Onsdag
13.01.2021
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
Torsdag
14.01.2021
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
15.01.2021
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-14:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
Tirsdag
19.01.2021
08:15-10:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Onsdag
20.01.2021
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-1050-2 Seminar 1-7 Matematikk S.A. Bjørkli-Eriksen
G.O. Pettersen
M. Volden
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
O.J. Hembre
K-A. Sæther
Fredag
22.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.059
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.01.2021
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Tirsdag
26.01.2021
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-3101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
29.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
05.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
09.02.2021
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
LER-3101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
12.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.02.2021
09:15-11:00 ILP 1.075
LER-3101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-1051-2 Felles undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
Tirsdag
16.02.2021
14:15-15:45 LER-1601-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
M. Volden
V. Øie
Torsdag
18.02.2021
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-1051-2 Felles undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.02.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
M. Liset
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
Tirsdag
23.02.2021
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Onsdag
24.02.2021
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
M. Liset
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-1050-2 Seminar 1-7 Norsk S.A. Bjørkli-Eriksen
Torsdag
25.02.2021
08:15-16:00 ILP 1.042
LER-1050-2 Seminar 1-7 Norsk S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
26.02.2021
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-1050-2 Seminar 1-7 Norsk S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-2 Felles undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
L. Hjemgård Johansen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
A. Unhjem
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.03.2021
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
10:15-12:00 TEO-H1 1.413
LER-3101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-14:00 LER-1101-2 Forelesning
Biblioteksbesøk
S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
05.03.2021
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-3101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
09.03.2021
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.03.2021
08:15-10:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
O.J. Hembre
K-A. Sæther
Onsdag
17.03.2021
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
19.03.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.03.2021
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
O.J. Hembre
K-A. Sæther
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
Tirsdag
23.03.2021
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Onsdag
24.03.2021
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
26.03.2021
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-14:00 ILP 1.005
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.04.2021
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-14:00 ILP 2.005
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Torsdag
08.04.2021
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
09.04.2021
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.04.2021
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 MH2 U.10.311
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
Tirsdag
13.04.2021
08:15-12:00 ILP 1.007
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
Onsdag
14.04.2021
08:15-12:00 ILP U1.068
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 MH2 U.09.310
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 TEO-H1 1.258
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
Torsdag
15.04.2021
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-2051-2 1-7 NOR fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-2051-2 1-7 MAT fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-2101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
16.04.2021
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-2051-2 5-10 NAT fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.043
LER-2051-2 5-10 ENG fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 2.006
LER-2051-2 5-10 MAT fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-2051-2 5-10 NOR fag1/fordypning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.04.2021
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
Tirsdag
20.04.2021
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
23.04.2021
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.04.2021
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1101-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
Tirsdag
27.04.2021
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
A.H. Lødemel
Fredag
30.04.2021
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
A.H. Lødemel
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
05.05.2021
08:15-12:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Torsdag
06.05.2021
08:15-12:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Fredag
07.05.2021
08:15-12:00 LER-2051-2 Forelesning S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
O.G. Drageset
B. Grønvik
O.J. Hembre
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
R. Johansen
M. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
L. Rønningsbakk
M. Son
A.R. Steele
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
O.J. Wang
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie