Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis

Sidsel Boldermo

Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.313
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.313
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
A. Unhjem
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
A. Unhjem
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
A. Unhjem
       
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.317
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
G.O. Pettersen
A. Unhjem
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1014-2 Narvik
Narvik felles
S. Boldermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
BLU-1014-2 Tromsø
Tromsø felles
S. Boldermo
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1014-2 Narvik
Narvik felles
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
BLU-1014-2 Tromsø
Tromsø felles
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.043
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1
S. Boldermo
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1
S. Boldermo
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-2 Narvik gr. 2
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2
S. Boldermo
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-2 Narvik gr. 2
S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2
S. Boldermo
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B.A. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
B.A. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1
Forelesning 3: Kontakt med barn

https://uit.zoom.us/j/68240348712?pwd=aTJ1L2tDODA4ekdNeE1IbXk4VDdEdz09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1
Fremlegg arbeidskrav 4.

08.30 – 09.45: 
seminargruppe .1 fremlegg: gruppe 1,2,3,4
https://uit.zoom.us/j/69785980929?pwd=Q0xPem9HVW1PaWRjb1BXbTNsdm84Zz09
seminargruppe .2 arbeid med eksamensoppgaver
https://uit.zoom.us/j/64486129602?pwd=ci81amNCcVNsdW9KZGRHQy85MXNsZz09

10.00 – 11.00: 
seminargruppe .2 fremlegg: gruppe 5,6,7
https://uit.zoom.us/j/69785980929?pwd=Q0xPem9HVW1PaWRjb1BXbTNsdm84Zz09
seminargruppe.1 arbeid med eksamensoppgaver
https://uit.zoom.us/j/64486129602?pwd=ci81amNCcVNsdW9KZGRHQy85MXNsZz09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Forelesning 4: Barns sosialisering i gruppe
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/64458977495?pwd=dTJXbmhuVXRYYTByRG1maHo1ZisyUT09

S. Boldermo
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2
Forelesning 3: Kontakt med barn

https://uit.zoom.us/j/69170735501?pwd=R1FQZkxDdlljUUxMTWdwWjVVZHpXUT09

S. Boldermo
 
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
Fremlegg arbeidskrav 4.

11.30 – 12.45:  
seminargruppe.1 fremlegg: gruppe 1,2,3,4
https://uit.zoom.us/j/61607721791?pwd=SHZqK0o4QjI3dVNzb0dlQ1FLWmFIUT09

seminargruppe.2 arbeid med eksamensoppgaver
https://uit.zoom.us/j/69866353932?pwd=OEFmVXg4VnBwaGRlakJTbzk4Qlp1Zz09

13.00 – 14.00: 
               seminargruppe.2 fremlegg: gruppe 5,6,7
                  https://uit.zoom.us/j/61607721791?pwd=SHZqK0o4QjI3dVNzb0dlQ1FLWmFIUT09

               seminargruppe.1 arbeid med eksamensoppgaver
                  https://uit.zoom.us/j/69866353932?pwd=OEFmVXg4VnBwaGRlakJTbzk4Qlp1Zz09

S. Boldermo
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Forelesning 1: Å bli seg selv: tidlig samspill og tilknytning Forelesning 2: Å bli seg selv: utvikling av personlighet og selvfølelse
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/63281630493?pwd=ZHppeWs5UDA1WEhlTThmV0xYVUNjdz09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Forelesning 1: Å bli seg selv: tidlig samspill og tilknytning Forelesning 2: Å bli seg selv: utvikling av personlighet og selvfølelse
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/62774347604?pwd=OVRzREtPWEduTmNtQ1h6UVM0ZFRzUT09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 2
Forelesning 3: Kontakt med barn

https://uit.zoom.us/j/66086884216?pwd=V1pjNEhSUGxvby9FT09LbGpnODVLZz09

S. Boldermo
 
13:00  
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
Forelesning 3: Kontakt med barn

https://uit.zoom.us/j/63908811653?pwd=U3NQLytuZTE3VWhuaVp6bUFuVXRRUT09

S. Boldermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Forelesning 4: Barns sosialisering i gruppe
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/67806284847?pwd=eXpQbk9ybitqVGtybW9ibGgzaWZaZz09   

S. Boldermo
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/62098663305?pwd=MW40ZUpUalpaSG1kU1dxM1k3R2Zldz09

S. Boldermo
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/69203067721?pwd=OGc1TkJUTHduYm1tWDlSY28yRlBNdz09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø/Narvik
Forelesning 3: Danning og medvirkning i lek – de yngste Forelesning 4: Danning og medvirkning i lek – eldre barn
Tromsø/Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/61795877716?pwd=cUpEdjVBUHRxdFdFTUhSdkJWV0xNdz09

S. Boldermo
11:00      
12:00        
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/68846008967?pwd=c0xHVFhBN3lwY1loWS80bXc5VVNQZz09

S. Boldermo
   
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø/Narvik
Forelesning 1: Barnehagen som arena for danning og sosialisering Forelesning 2: Å forstå barns rett til medvirkning
Tromsø/Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/64624654037?pwd=QkZaNUhLVmluOVdXcU1uUUdvZGdQdz09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-17:00
14:15-17:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/66854546407?pwd=aFNncVhWVFVydklvYzV1NVVyUDlTdz09

S. Boldermo
 
15:00    
16:00        
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Repetisjon og gjennomgang av kunnskapsområdets tema
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/63845653083?pwd=amprZnFDMFl0Y1RNWFROMVU1bDJCdz09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
Arbeid med eksamensoppgaver

https://uit.zoom.us/j/65358044581?pwd=NWZhK1JRc2NpQlNETVEvT2ZtNEliQT09

S. Boldermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Repetisjon og gjennomgang av kunnskapsområdets tema
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/66626544740?pwd=YXZqTmlTcG1lNlJOLzFUUkdRQmtXdz09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Gjennomgang av diverse eksamensformaliteter
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/65296609834?pwd=dmZZcXBnK3VKZ2tGbXpGbVYyRWJkUT09

S. Boldermo
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
: Arbeid i grupper med de ulike temaene; finne frem i pensum og lage tankekart eller notater som kan deles med klassen

https://uit.zoom.us/j/67418600766?pwd=eVkxaUJpeXR3TS9IbS82Ykx2SnVyQT09

S. Boldermo
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1
Arbeid i grupper med de ulike temaene; finne frem i pensum og lage tankekart eller notater som kan deles med klassen

https://uit.zoom.us/j/65369665770?pwd=b0ZmcmxlR0dhTVNqL0NjejBMbmNjUT09

S. Boldermo
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2
Arbeid med eksamensoppgaver

https://uit.zoom.us/j/63724536833?pwd=M1VXamZqaUh3TkdBdVhscDFCY3JFQT09

S. Boldermo
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 2
Arbeid med eksamensoppgaver

https://uit.zoom.us/j/65358044581?pwd=NWZhK1JRc2NpQlNETVEvT2ZtNEliQT09

S. Boldermo
 
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2
Arbeid i grupper med de ulike temaene; finne frem i pensum og lage tankekart eller notater som kan deles med klassen

https://uit.zoom.us/j/65864061659?pwd=Mmx2VlpoK1pIRW1mVHJpaVByWFpOZz09

S. Boldermo
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Gjennomgang av diverse eksamensformaliteter
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/68038040617?pwd=bWhicURJSHFEeHo0UUc5YW5UUzdwZz09

S. Boldermo
   
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00