Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis

Sidsel Boldermo

Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
14.01.2021
08:15-12:00 TEO-H1 1.313
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
A. Unhjem
Fredag
15.01.2021
08:15-12:00 TEO-H1 1.313
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
A. Unhjem
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
A. Unhjem
Tirsdag
19.01.2021
14:15-15:30 BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Onsdag
20.01.2021
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
A. Unhjem
Torsdag
21.01.2021
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
A. Unhjem
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
27.01.2021
08:15-10:00 TEO-H1 1.317
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
G.O. Pettersen
A. Unhjem
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.02.2021
10:15-12:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1014-2 Narvik
Narvik felles
S. Boldermo
12:15-14:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-2 Narvik gr. 1 S. Boldermo
14:15-16:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-2 Narvik gr. 2 S. Boldermo
Tirsdag
09.02.2021
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1480
BLU-1014-2 Narvik
Narvik felles
S. Boldermo
10:15-13:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-2 Narvik gr. 1 S. Boldermo
13:15-16:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1014-2 Narvik gr. 2 S. Boldermo
Onsdag
10.02.2021
10:15-12:00 ILP 1.005
BLU-1014-2 Tromsø
Tromsø felles
S. Boldermo
12:15-14:00 ILP 1.007
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1 S. Boldermo
14:15-16:00 ILP 1.007
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2 S. Boldermo
Torsdag
11.02.2021
08:15-10:00 ILP 1.005
BLU-1014-2 Tromsø
Tromsø felles
S. Boldermo
10:15-13:00 ILP 1.043
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1 S. Boldermo
13:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2 S. Boldermo
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
18.02.2021
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
19.02.2021
08:15-12:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
Klikk for å vise/skjule alle
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
14:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.072
LER-3050-1 Forelesning S. Boldermo
B. Haugseth
M. Liset
G.O. Pettersen
M.L. Sundelin
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.03.2021
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Forelesning 1: Å bli seg selv: tidlig samspill og tilknytning Forelesning 2: Å bli seg selv: utvikling av personlighet og selvfølelse
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/63281630493?pwd=ZHppeWs5UDA1WEhlTThmV0xYVUNjdz09

S. Boldermo
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
Forelesning 3: Kontakt med barn

https://uit.zoom.us/j/63908811653?pwd=U3NQLytuZTE3VWhuaVp6bUFuVXRRUT09

S. Boldermo
Tirsdag
23.03.2021
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Forelesning 1: Å bli seg selv: tidlig samspill og tilknytning Forelesning 2: Å bli seg selv: utvikling av personlighet og selvfølelse
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/62774347604?pwd=OVRzREtPWEduTmNtQ1h6UVM0ZFRzUT09

S. Boldermo
Onsdag
24.03.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1
Forelesning 3: Kontakt med barn

https://uit.zoom.us/j/68240348712?pwd=aTJ1L2tDODA4ekdNeE1IbXk4VDdEdz09

S. Boldermo
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2
Forelesning 3: Kontakt med barn

https://uit.zoom.us/j/69170735501?pwd=R1FQZkxDdlljUUxMTWdwWjVVZHpXUT09

S. Boldermo
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 2
Forelesning 3: Kontakt med barn

https://uit.zoom.us/j/66086884216?pwd=V1pjNEhSUGxvby9FT09LbGpnODVLZz09

S. Boldermo
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Forelesning 4: Barns sosialisering i gruppe
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/67806284847?pwd=eXpQbk9ybitqVGtybW9ibGgzaWZaZz09   

S. Boldermo
Torsdag
25.03.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1
Fremlegg arbeidskrav 4.

08.30 – 09.45: 
seminargruppe .1 fremlegg: gruppe 1,2,3,4
https://uit.zoom.us/j/69785980929?pwd=Q0xPem9HVW1PaWRjb1BXbTNsdm84Zz09
seminargruppe .2 arbeid med eksamensoppgaver
https://uit.zoom.us/j/64486129602?pwd=ci81amNCcVNsdW9KZGRHQy85MXNsZz09

10.00 – 11.00: 
seminargruppe .2 fremlegg: gruppe 5,6,7
https://uit.zoom.us/j/69785980929?pwd=Q0xPem9HVW1PaWRjb1BXbTNsdm84Zz09
seminargruppe.1 arbeid med eksamensoppgaver
https://uit.zoom.us/j/64486129602?pwd=ci81amNCcVNsdW9KZGRHQy85MXNsZz09

S. Boldermo
Fredag
26.03.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Forelesning 4: Barns sosialisering i gruppe
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/64458977495?pwd=dTJXbmhuVXRYYTByRG1maHo1ZisyUT09

S. Boldermo
11:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
Fremlegg arbeidskrav 4.

11.30 – 12.45:  
seminargruppe.1 fremlegg: gruppe 1,2,3,4
https://uit.zoom.us/j/61607721791?pwd=SHZqK0o4QjI3dVNzb0dlQ1FLWmFIUT09

seminargruppe.2 arbeid med eksamensoppgaver
https://uit.zoom.us/j/69866353932?pwd=OEFmVXg4VnBwaGRlakJTbzk4Qlp1Zz09

13.00 – 14.00: 
               seminargruppe.2 fremlegg: gruppe 5,6,7
                  https://uit.zoom.us/j/61607721791?pwd=SHZqK0o4QjI3dVNzb0dlQ1FLWmFIUT09

               seminargruppe.1 arbeid med eksamensoppgaver
                  https://uit.zoom.us/j/69866353932?pwd=OEFmVXg4VnBwaGRlakJTbzk4Qlp1Zz09

S. Boldermo
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.04.2021
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø/Narvik
Forelesning 1: Barnehagen som arena for danning og sosialisering Forelesning 2: Å forstå barns rett til medvirkning
Tromsø/Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/64624654037?pwd=QkZaNUhLVmluOVdXcU1uUUdvZGdQdz09

S. Boldermo
Onsdag
07.04.2021
10:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/69203067721?pwd=OGc1TkJUTHduYm1tWDlSY28yRlBNdz09

S. Boldermo
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/68846008967?pwd=c0xHVFhBN3lwY1loWS80bXc5VVNQZz09

S. Boldermo
Torsdag
08.04.2021
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø/Narvik
Forelesning 3: Danning og medvirkning i lek – de yngste Forelesning 4: Danning og medvirkning i lek – eldre barn
Tromsø/Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/61795877716?pwd=cUpEdjVBUHRxdFdFTUhSdkJWV0xNdz09

S. Boldermo
14:15-17:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/66854546407?pwd=aFNncVhWVFVydklvYzV1NVVyUDlTdz09

S. Boldermo
Fredag
09.04.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/62098663305?pwd=MW40ZUpUalpaSG1kU1dxM1k3R2Zldz09

S. Boldermo
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.04.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Repetisjon og gjennomgang av kunnskapsområdets tema
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/63845653083?pwd=amprZnFDMFl0Y1RNWFROMVU1bDJCdz09

S. Boldermo
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
: Arbeid i grupper med de ulike temaene; finne frem i pensum og lage tankekart eller notater som kan deles med klassen

https://uit.zoom.us/j/67418600766?pwd=eVkxaUJpeXR3TS9IbS82Ykx2SnVyQT09

S. Boldermo
13:15-15:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik
Gjennomgang av diverse eksamensformaliteter
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/68038040617?pwd=bWhicURJSHFEeHo0UUc5YW5UUzdwZz09

S. Boldermo
Tirsdag
20.04.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 1
Arbeid med eksamensoppgaver

https://uit.zoom.us/j/65358044581?pwd=NWZhK1JRc2NpQlNETVEvT2ZtNEliQT09

S. Boldermo
11:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Narvik gr. 2
Arbeid med eksamensoppgaver

https://uit.zoom.us/j/65358044581?pwd=NWZhK1JRc2NpQlNETVEvT2ZtNEliQT09

S. Boldermo
Torsdag
22.04.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Repetisjon og gjennomgang av kunnskapsområdets tema
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/66626544740?pwd=YXZqTmlTcG1lNlJOLzFUUkdRQmtXdz09

S. Boldermo
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 1
Arbeid i grupper med de ulike temaene; finne frem i pensum og lage tankekart eller notater som kan deles med klassen

https://uit.zoom.us/j/65369665770?pwd=b0ZmcmxlR0dhTVNqL0NjejBMbmNjUT09

S. Boldermo
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2
Arbeid i grupper med de ulike temaene; finne frem i pensum og lage tankekart eller notater som kan deles med klassen

https://uit.zoom.us/j/65864061659?pwd=Mmx2VlpoK1pIRW1mVHJpaVByWFpOZz09

S. Boldermo
Fredag
23.04.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø
Gjennomgang av diverse eksamensformaliteter
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/65296609834?pwd=dmZZcXBnK3VKZ2tGbXpGbVYyRWJkUT09

S. Boldermo
10:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1014-2 Tromsø gr. 2
Arbeid med eksamensoppgaver

https://uit.zoom.us/j/63724536833?pwd=M1VXamZqaUh3TkdBdVhscDFCY3JFQT09

S. Boldermo
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
27.04.2021
14:15-15:30 BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
28.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Tirsdag
01.06.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas