Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Sidsel Boldermo - Førsteamanuensis

Sidsel Boldermo

Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 14.01.2021
Forelesning
Fredag
08:15-12:00 - 15.01.2021
Forelesning
Uke 3
Mandag
10:15-12:00 - 18.01.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.043
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 20.01.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.006
Torsdag
12:15-14:00 - 21.01.2021
Forelesning
Rom:
ILP 1.059
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 27.01.2021
Forelesning
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
10:15-12:00 - 08.02.2021
Narvik
Narvik felles
Lærer:
S. Boldermo
12:15-14:00 - 08.02.2021
Narvik gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
14:15-16:00 - 08.02.2021
Narvik gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
Tirsdag
08:15-10:00 - 09.02.2021
Narvik
Narvik felles
Lærer:
S. Boldermo
10:15-13:00 - 09.02.2021
Narvik gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
13:15-16:00 - 09.02.2021
Narvik gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
Onsdag
10:15-12:00 - 10.02.2021
Tromsø
Tromsø felles
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
12:15-14:00 - 10.02.2021
Tromsø gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.007
14:15-16:00 - 10.02.2021
Tromsø gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.007
Torsdag
08:15-10:00 - 11.02.2021
Tromsø
Tromsø felles
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.005
10:15-13:00 - 11.02.2021
Tromsø gr. 1
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.043
13:15-16:00 - 11.02.2021
Tromsø gr. 2
Lærer:
S. Boldermo
Rom:
ILP 1.043
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 12
Mandag
12:15-14:00 - 22.03.2021
Narvik
Forelesning 1: Å bli seg selv: tidlig samspill og tilknytning Forelesning 2: Å bli seg selv: utvikling av personlighet og selvfølelse
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/63281630493?pwd=ZHppeWs5UDA1WEhlTThmV0xYVUNjdz09

Lærer:
S. Boldermo
14:15-16:00 - 22.03.2021
Lærer:
S. Boldermo
Tirsdag
12:15-14:00 - 23.03.2021
Tromsø
Forelesning 1: Å bli seg selv: tidlig samspill og tilknytning Forelesning 2: Å bli seg selv: utvikling av personlighet og selvfølelse
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/62774347604?pwd=OVRzREtPWEduTmNtQ1h6UVM0ZFRzUT09

Lærer:
S. Boldermo
Onsdag
08:15-10:00 - 24.03.2021
Lærer:
S. Boldermo
10:15-12:00 - 24.03.2021
Lærer:
S. Boldermo
12:15-14:00 - 24.03.2021
Lærer:
S. Boldermo
14:15-16:00 - 24.03.2021
Tromsø
Forelesning 4: Barns sosialisering i gruppe
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/67806284847?pwd=eXpQbk9ybitqVGtybW9ibGgzaWZaZz09   

Lærer:
S. Boldermo
Torsdag
08:15-11:00 - 25.03.2021
Tromsø gr. 1
Fremlegg arbeidskrav 4.

08.30 – 09.45: 
seminargruppe .1 fremlegg: gruppe 1,2,3,4
https://uit.zoom.us/j/69785980929?pwd=Q0xPem9HVW1PaWRjb1BXbTNsdm84Zz09
seminargruppe .2 arbeid med eksamensoppgaver
https://uit.zoom.us/j/64486129602?pwd=ci81amNCcVNsdW9KZGRHQy85MXNsZz09

10.00 – 11.00: 
seminargruppe .2 fremlegg: gruppe 5,6,7
https://uit.zoom.us/j/69785980929?pwd=Q0xPem9HVW1PaWRjb1BXbTNsdm84Zz09
seminargruppe.1 arbeid med eksamensoppgaver
https://uit.zoom.us/j/64486129602?pwd=ci81amNCcVNsdW9KZGRHQy85MXNsZz09

Lærer:
S. Boldermo
Fredag
08:15-10:00 - 26.03.2021
Narvik
Forelesning 4: Barns sosialisering i gruppe
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/64458977495?pwd=dTJXbmhuVXRYYTByRG1maHo1ZisyUT09

Lærer:
S. Boldermo
11:15-14:00 - 26.03.2021
Narvik gr. 1
Fremlegg arbeidskrav 4.

11.30 – 12.45:  
seminargruppe.1 fremlegg: gruppe 1,2,3,4
https://uit.zoom.us/j/61607721791?pwd=SHZqK0o4QjI3dVNzb0dlQ1FLWmFIUT09

seminargruppe.2 arbeid med eksamensoppgaver
https://uit.zoom.us/j/69866353932?pwd=OEFmVXg4VnBwaGRlakJTbzk4Qlp1Zz09

13.00 – 14.00: 
               seminargruppe.2 fremlegg: gruppe 5,6,7
                  https://uit.zoom.us/j/61607721791?pwd=SHZqK0o4QjI3dVNzb0dlQ1FLWmFIUT09

               seminargruppe.1 arbeid med eksamensoppgaver
                  https://uit.zoom.us/j/69866353932?pwd=OEFmVXg4VnBwaGRlakJTbzk4Qlp1Zz09

Lærer:
S. Boldermo
Uke 14
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 06.04.2021
Tromsø/Narvik
Forelesning 1: Barnehagen som arena for danning og sosialisering Forelesning 2: Å forstå barns rett til medvirkning
Tromsø/Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/64624654037?pwd=QkZaNUhLVmluOVdXcU1uUUdvZGdQdz09

Lærer:
S. Boldermo
Onsdag
10:15-13:00 - 07.04.2021
Narvik
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/69203067721?pwd=OGc1TkJUTHduYm1tWDlSY28yRlBNdz09

Lærer:
S. Boldermo
13:15-16:00 - 07.04.2021
Tromsø
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/68846008967?pwd=c0xHVFhBN3lwY1loWS80bXc5VVNQZz09

Lærer:
S. Boldermo
Torsdag
10:15-12:00 - 08.04.2021
Tromsø/Narvik
Forelesning 3: Danning og medvirkning i lek – de yngste Forelesning 4: Danning og medvirkning i lek – eldre barn
Tromsø/Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/61795877716?pwd=cUpEdjVBUHRxdFdFTUhSdkJWV0xNdz09

Lærer:
S. Boldermo
14:15-17:00 - 08.04.2021
Narvik
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/66854546407?pwd=aFNncVhWVFVydklvYzV1NVVyUDlTdz09

Lærer:
S. Boldermo
Fredag
08:15-11:00 - 09.04.2021
Tromsø
Seminararbeid gruppe 1 og 2
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/62098663305?pwd=MW40ZUpUalpaSG1kU1dxM1k3R2Zldz09

Lærer:
S. Boldermo
Uke 16
Mandag
08:15-10:00 - 19.04.2021
Narvik
Repetisjon og gjennomgang av kunnskapsområdets tema
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/63845653083?pwd=amprZnFDMFl0Y1RNWFROMVU1bDJCdz09

Lærer:
S. Boldermo
10:15-12:00 - 19.04.2021
Narvik gr. 1
: Arbeid i grupper med de ulike temaene; finne frem i pensum og lage tankekart eller notater som kan deles med klassen

https://uit.zoom.us/j/67418600766?pwd=eVkxaUJpeXR3TS9IbS82Ykx2SnVyQT09

Lærer:
S. Boldermo
13:15-15:00 - 19.04.2021
Narvik
Gjennomgang av diverse eksamensformaliteter
Narvik felles

https://uit.zoom.us/j/68038040617?pwd=bWhicURJSHFEeHo0UUc5YW5UUzdwZz09

Lærer:
S. Boldermo
Tirsdag
08:15-11:00 - 20.04.2021
Lærer:
S. Boldermo
11:15-14:00 - 20.04.2021
Lærer:
S. Boldermo
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 22.04.2021
Tromsø
Repetisjon og gjennomgang av kunnskapsområdets tema
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/66626544740?pwd=YXZqTmlTcG1lNlJOLzFUUkdRQmtXdz09

Lærer:
S. Boldermo
10:15-12:00 - 22.04.2021
Tromsø gr. 1
Arbeid i grupper med de ulike temaene; finne frem i pensum og lage tankekart eller notater som kan deles med klassen

https://uit.zoom.us/j/65369665770?pwd=b0ZmcmxlR0dhTVNqL0NjejBMbmNjUT09

Lærer:
S. Boldermo
12:15-14:00 - 22.04.2021
Tromsø gr. 2
Arbeid i grupper med de ulike temaene; finne frem i pensum og lage tankekart eller notater som kan deles med klassen

https://uit.zoom.us/j/65864061659?pwd=Mmx2VlpoK1pIRW1mVHJpaVByWFpOZz09

Lærer:
S. Boldermo
Fredag
08:15-10:00 - 23.04.2021
Tromsø
Gjennomgang av diverse eksamensformaliteter
Tromsø felles

https://uit.zoom.us/j/65296609834?pwd=dmZZcXBnK3VKZ2tGbXpGbVYyRWJkUT09

Lærer:
S. Boldermo
10:15-13:00 - 23.04.2021
Lærer:
S. Boldermo
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag