Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Torbjørn Isaksen - Førstelektor

Torbjørn Isaksen

Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.01.2021
10:15-15:30 ILP 2.006
BLU-2000-1 Gruppe 3 T. Isaksen
Tirsdag
12.01.2021
08:15-14:00 TEO-H4 4.213
BLU-2000-1 Gruppe 1 T. Isaksen
Torsdag
14.01.2021
08:15-13:00 TEO-H4 4.213
BLU-2000-1 Gruppe 2 T. Isaksen
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.02.2021
10:15-15:45 ILP 2.072
BLU-2000-1 Gruppe 3 T. Isaksen
Tirsdag
02.02.2021
08:15-13:45 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 1 T. Isaksen
Torsdag
04.02.2021
08:15-13:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 2 T. Isaksen
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
11.02.2021
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.02.2021
08:15-09:00 BLU-1218-2 Forelesning M. Dardanou
T. Isaksen
O.M. Kanck
K.A. Nyborg
Tirsdag
16.02.2021
09:00-14:30 MH U6.A7AUD7
BLU-2000-1 Gruppe 3 T. Isaksen
Onsdag
17.02.2021
09:00-14:30 ILP 2.006
BLU-2000-1 Gruppe 2 T. Isaksen
Torsdag
18.02.2021
09:00-12:00 FARM F1.101
BLU-2000-1 Gruppe 1 T. Isaksen
12:15-14:30 MH U6.SAUD
BLU-2000-1 Gruppe 1 T. Isaksen
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.03.2021
08:15-14:00 NLYSTH AUD
BLU-2000-1 Gruppe 3 T. Isaksen
Onsdag
03.03.2021
08:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Gruppe 2 T. Isaksen
Torsdag
04.03.2021
08:15-10:00 NLYSTH AUD
BLU-2000-1 Gruppe 1 T. Isaksen
10:15-13:00 ILP 1.042
BLU-2000-1 Gruppe 1 T. Isaksen
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.03.2021
08:15-16:00 VID-6332-2 Forelesninger Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Onsdag
24.03.2021
08:15-16:00 VID-6332-2 Forelesninger Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Torsdag
25.03.2021
08:15-16:00 VID-6332-2 Forelesninger Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
13.04.2021
08:15-11:00 ILP 1.042
BLU-1218-2 Gruppe 1 M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Torsdag
15.04.2021
08:15-11:00 TEO-H1 1.417
BLU-1218-2 Gruppe 2 M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
21.04.2021
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62409226061?pwd=eElDTjl6bTI3RHFoVVNETkdkV3FwQT09

Meeting ID: 624 0922 6061
Password: 210805

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65606490041?pwd=MlhZdVNiTjhNcUVoSERFb1ZRaXN6QT09

Meeting ID: 656 0649 0041
Password: 333541

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65890780216?pwd=WnRQMnVIRkEvV3IxbWVmbHhRSjVidz09

Meeting ID: 658 9078 0216
Password: 427091

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Torsdag
22.04.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 3

https://uit.zoom.us/j/68597417033?pwd=Zkl1SjBrK3FoTisvZGRTdkg0ZVNFUT09

T. Isaksen
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 1

https://uit.zoom.us/j/61492585319?pwd=Z05UV3dQZ0RXcXRLcTBYOEZYYlRjQT09

T. Isaksen
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 2

https://uit.zoom.us/j/65292891909?pwd=Qy9Dc2RmNisvUmFXYnoyZHJHallEQT09

T. Isaksen
Fredag
23.04.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 2

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66365477730?pwd=aFBJaWxQekFMVmNPZXNFNWFXeEt6dz09

Meeting ID: 663 6547 7730
Password: 504625

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62238343734?pwd=QlR1dmJHODJHUmh4T3NjSTR0QktrQT09

Meeting ID: 622 3834 3734
Password: 811742

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 1

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65915350967?pwd=QlJHUFpUbkk4dDRQcklmTUpzNk04dz09

Meeting ID: 659 1535 0967
Password: 142718

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.04.2021
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 1
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65395523082?pwd=MS94SlhUSjdjSE1VUWF3Q1NJMzVMUT09

Meeting ID: 653 9552 3082
Password: 552456

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Tirsdag
27.04.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 3
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66575785273?pwd=R3kwOE5tNThnYjBUOUxtZkcxYU0zZz09

Meeting ID: 665 7578 5273
Password: 644878

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Torsdag
29.04.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1218-2 Gruppe 2
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68006262347?pwd=eDhja2pwdHNkZlBGYXcxYit1OEUwZz09

Meeting ID: 680 0626 2347
Password: 095600

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
11:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1218-2 Gruppe 1
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64231279854?pwd=bk1vZ3NlOUFzOWZxcE1NbkpESVNUdz09

Meeting ID: 642 3127 9854
Password: 876509

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Fredag
30.04.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1208-2 Gruppe 2
Eksamensforberedelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62828674881?pwd=STRGRGlLVGJDQWorTi83WWcxUStJZz09

Meeting ID: 628 2867 4881
Password: 112368

M. Dardanou
T. Isaksen
K.A. Nyborg
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
25.05.2021
08:15-16:00 VID-6332-2 Forelesninger Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Onsdag
26.05.2021
08:15-16:00 VID-6332-2 Forelesninger Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Torsdag
27.05.2021
08:15-16:00 VID-6332-2 Forelesninger Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Fredag
28.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Torbjørn Isaksen - Førstelektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.06.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas