Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor

Thilde Kleppe Vårnes

Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.01.2021
13:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Oppfølging praksis T.K. Vårnes (1)
T.K. Vårnes
Tirsdag
12.01.2021
12:15-15:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Oppgave knyttet til solotur
Ute for alle

https://uit.instructure.com/courses/20779/assignments/48982

V. Bergan
C.H. Moen
T.K. Vårnes
Torsdag
14.01.2021
08:15-12:00 BOOKING- Booking ANG035
Oppfølging praksis T.K. Vårnes (2)
T.K. Vårnes
Fredag
15.01.2021
12:15-14:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
14:15-16:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
18.01.2021
11:15-13:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
13:15-16:00 BOOKING- Booking ANG035
Oppfølging praksis T.K. Vårnes (1)
T.K. Vårnes
Tirsdag
19.01.2021
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
14:15-15:30 BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Onsdag
20.01.2021
14:15-16:00 KRAFT 202
LER-1354-2 Undervisning T.K. Vårnes
Torsdag
21.01.2021
08:15-12:00 BOOKING- Booking ANG035
Oppfølging praksis T.K. Vårnes (2)
T.K. Vårnes
12:15-14:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
14:15-16:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.01.2021
08:15-10:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
Onsdag
27.01.2021
12:15-14:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
14:15-16:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.02.2021
08:15-10:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Folkehelse og livsmestring i natur

Topic: BLU 1211 - folkehelse og livsmestring
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67925324272?pwd=Y1JYUE1XbDQwOE9heHNQaXAvUGJDQT09

Meeting ID: 679 2532 4272
Password: 315129

C.H. Moen
T.K. Vårnes
14:15-16:00 ILP 2.005
BLU-1211-1 Gruppe 1
Knuter og stikk for naturlekeplass

Ha med eget tau til å knyte knuter og stikk

C.H. Moen
T.K. Vårnes
Tirsdag
02.02.2021
08:15-10:00 ILP 1.042
ILP 1.043
BLU-1004-2 Felles undervisning
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
E. Gamst-Nergård
B.A. Karlsen
T.K. Vårnes
10:15-12:00 BLU-1005-2 Forelesning
Forberedelser til gymsal (digitalt)
T.K. Vårnes
14:15-16:00 ILP 2.005
BLU-1211-1 Gruppe 2
Knuter og stikk for naturlekeplass

Ha med eget tau til å knyte knuter og stikk

C.H. Moen
T.K. Vårnes
Onsdag
03.02.2021
08:15-10:00 BLU-1211-1 Gruppe 2
Vinteraktiviteter for helse og mestring - ute

Klær etter vær

C.H. Moen
T.K. Vårnes
10:15-12:00 BLU-1211-1 Gruppe 1
Vinteraktiviteter for helse og mestring - ute

Klær etter vær

C.H. Moen
T.K. Vårnes
12:15-14:00 KRAFT K1-11
BLU-1005-2 Gruppe A C.H. Moen
T.K. Vårnes
14:15-16:00 KRAFT K1-11
BLU-1005-2 Gruppe B C.H. Moen
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.02.2021
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1211-1 Gruppe 2
Fremlegg arbeidskrav 1 - Digital bildebok

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64217154552?pwd=RW15b2hXZGs1dXRlRnpOb3B6NXRzQT09

Meeting ID: 642 1715 4552
Password: BLU2021

V. Bergan
C.H. Moen
T.K. Vårnes
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1211-1 Gruppe 1
Fremlegg arbeidskrav 1 - Digital bildebok

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66663548532?pwd=eUFuTjdYMVdIVUN0cXJTSUUyN2FVUT09

Meeting ID: 666 6354 8532
Password: 772453

V. Bergan
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
Astrid Wara
Onsdag
10.02.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1211-1 Gruppe 1
Seminar arbeidskrav 2 - pedagogisk dokumentasjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64217154552?pwd=RW15b2hXZGs1dXRlRnpOb3B6NXRzQT09

Meeting ID: 642 1715 4552
Password: BLU2021

P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.K. Vårnes
10:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1211-1 Gruppe 2
Seminar arbeidskrav 2 - pedagogisk dokumentasjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62161217014?pwd=a290NzdMdjJnMXhvbHRZaHNKOW9IQT09

Meeting ID: 621 6121 7014
Password: BLU2021

P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.K. Vårnes
Torsdag
11.02.2021
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
16.02.2021
09:15-14:00 BLU-1015-2 Finnsnes
Ski og vinteraktiviteter UTE
Uteundervisning
I. Frenning
T.K. Vårnes
14:15-16:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Planlegge skidag og utlevere arbeidskrav 3 og 4
Forelesning (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68897098070?pwd=blUxZFYrSWZBZkk2M2laWHMrS3ZLZz09

Meeting ID: 688 9709 8070
Password: BLU2021

C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
Torsdag
18.02.2021
09:15-12:00 BLU-1211-1 Gruppe 1
Ski og skilek ute

Ha med skiutstyr, klær etter vær og tursekk med spade samt mat/drikke for 3 aktive timer ute.

T.K. Vårnes
Astrid Wara
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Fredag
19.02.2021
09:15-12:00 BLU-1211-1 Gruppe 2
Ski og skilek ute

Ha med skiutstyr, klær etter vær og tursekk med spade samt mat/drikke for 3 aktive timer ute.

T.K. Vårnes
Astrid Wara
14:15-16:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Praksisforberedende møte med Ole Martin Kanck
Forelesning (digital)

https://uit.zoom.us/j/63560607510

O.M. Kanck
C.H. Moen
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.02.2021
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Onsdag
24.02.2021
08:30-10:15 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
Fredag
26.02.2021
14:15-16:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
01.03.2021
08:15-10:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
14:15-16:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
Tirsdag
02.03.2021
10:15-13:00 BLU-1015-2 Forelesning samlet kull
Førstehjelpskurs - asynkron
Forelesning (digital) + nett-test

Dette er teoridelen av førstehjelpskurset. Gå gjennom modulen i canvas som heter førstehjelpskurs (4 videoer og 2 tester)

T.K. Vårnes
Onsdag
03.03.2021
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.03.2021
14:15-15:00 BLU-1005-2 Forelesning
Digitalt - utlevering av arb.krav
T.K. Vårnes
Tirsdag
09.03.2021
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-1354-2 Gruppe A

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66145455447?pwd=Y3ExZzIyQzR2ZkJINm9KVncraE1JQT09

Meeting ID: 661 4545 5447
Password: 575118

T.K. Vårnes
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-1354-2 Gruppe B

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61421779780?pwd=YWhpTXJoL0hnKzJpTEdIVkVtS0VNZz09

Meeting ID: 614 2177 9780
Password: 220629

T.K. Vårnes
Onsdag
10.03.2021
10:15-13:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1015-2 Tromsø gr. 1
Førstehjelpskurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.

T.K. Vårnes
13:30-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1015-2 Tromsø gr. 2
Førstehjelpskurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.

T.K. Vårnes
Torsdag
11.03.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1015-2 Narvik gr. 1
Førstehjelpskurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.

T.K. Vårnes
12:30-15:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1015-2 Narvik gr. 2
Førstehjelpskurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.

T.K. Vårnes
Fredag
12.03.2021
08:15-10:00 LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
10:15-12:00 LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.03.2021
14:15-16:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
Tirsdag
16.03.2021
08:15-10:00 TROMSØBAD 166-21
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
13:15-14:00 BLU-1005-2 Forelesning
Digitalt - planlegging av vinteraktiviteter
C.H. Moen
T.K. Vårnes
Onsdag
17.03.2021
08:15-12:00 BLU-1005-2 Gruppe B
Vinter og skiaktiviteter - ute
C.H. Moen
T.K. Vårnes
12:15-14:00 LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
14:15-16:00 LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
Torsdag
18.03.2021
10:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1005-2 Gruppe A
Vinter og skiaktiviteter - ute
C.H. Moen
T.K. Vårnes
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.03.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Tromsø
Helsefremmmende arbeid - praktisk

Gjennomfør mini-røris før vi møtes på zoom kl. 09.00

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63291838754?pwd=TFdQM1FxMGJmQ3VGcHhwWUlLYnNCUT09

Meeting ID: 632 9183 8754
Password: 212375

T.K. Vårnes
A. Wara
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
Tirsdag
23.03.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Narvik
Helsefremmmende arbeid - praktisk

Gjennomfør mini-røris før vi møtes på zoom før vi møtes kl. 09.00

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69660550324?pwd=U05uV3laZktvd3VhaUtHQ2NJRzdLUT09

Meeting ID: 696 6055 0324
Password: 373219

T.K. Vårnes
A. Wara
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
Onsdag
24.03.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Harstad
Helsefremmende arbeid Praktisk

Gjennomfør Minirøris før vi møtes på zoom kl 09:00 

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61691098507?pwd=RDR0Wkh3Z0NianN0c0l6c3lURi92Zz09

Meeting ID: 616 9109 8507
Password: 356534

T.K. Vårnes
A. Wara
12:15-14:00 KRAFT K1-4
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
14:15-16:00 KRAFT K1-4
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
Torsdag
25.03.2021
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Finnsnes
Helsefremmmende arbeid - praktisk

Gjennomfør mini-røris før vi møtes på zoom kl. 09.00

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67544983575?pwd=V2VxVlk5amdmMnovdmt6VDk1clpndz09

Meeting ID: 675 4498 3575
Password: 573540

T.K. Vårnes
A. Wara
11:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Finnsnes
Utdeling arbeidskrav 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63131882333?pwd=UjREbjBNTkZGVWQxd0pJQnhnaUZEdz09

Meeting ID: 631 3188 2333
Password: BLUS2021

V. Bergan
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.04.2021
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Onsdag
07.04.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1211-1 Felles undervisning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65909691561?pwd=ZGR1ODhyVVNxakZZVnBFSkhITHYyZz09

Meeting ID: 659 0969 1561
Password: BLU2021

V. Bergan
H. Ludvigsen
T.K. Vårnes
12:15-14:00 KRAFT K1-4
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
14:15-16:00 KRAFT K1-4
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
Torsdag
08.04.2021
12:15-14:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1015-2 Forelesning samlet kull
Kosthold i barnehagen.
Kosthold i barnehagen

Forelesningen er asynkron og ligger her

K.H. Danielsen
T.K. Vårnes
Fredag
09.04.2021
08:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.058
BLU-1005-2 Gruppe A T.K. Vårnes
A. Wara
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
13.04.2021
08:15-10:00 KRAFT 102
LER-1354-2 Gruppe B T.K. Vårnes
10:15-12:00 KRAFT 102
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
Torsdag
15.04.2021
08:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Finnsnes
Forelesning Vår
Forelesning og seminar

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63484409614?pwd=UUE0Q1FucDc2OHFYMUJuTlAyTGx4Zz09

Meeting ID: 634 8440 9614
Password: 965922

T.K. Vårnes
A. Wara
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-1354-2 Undervisning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62317129231?pwd=MWJkMGk1Y3p3eGtHOGRtMVorcmRYQT09

Meeting ID: 623 1712 9231
Password: 391286

C.H. Moen
T.K. Vårnes
Fredag
16.04.2021
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Finnsnes
Fremlegg arbeidskrav 3
Eksamensforberedelser

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66980196910?pwd=NnZiN3hIK01aL2pxajhJYWw4WGRCUT09

Meeting ID: 669 8019 6910
Password: 056636

T.K. Vårnes
A. Wara
12:15-14:00 KRAFT 102
LER-1354-2 Gruppe A T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.04.2021
10:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-1354-2 Undervisning

https://uit.zoom.us/j/61151978541?pwd=WGJLVUhyTlVJN1RHYkhrcjZwdG1adz09

C.H. Moen
T.K. Vårnes
Tirsdag
20.04.2021
10:15-12:00 ILP 1.006
ILP 2.072
ILP U1.068
BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg
V. Bergan
H. Ludvigsen
T.K. Vårnes
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.047
ILP U1.068
BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg
V. Bergan
H. Ludvigsen
T.K. Vårnes
14:15-15:00 ILP 1.042
ILP U1.068
BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg
V. Bergan
H. Ludvigsen
T.K. Vårnes
Onsdag
21.04.2021
14:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-1354-2 Undervisning T.K. Vårnes
Torsdag
22.04.2021
10:15-12:00 BLU-1005-2 Forelesning
Forelesning (digital)
H. Ludvigsen
T.K. Vårnes
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.04.2021
11:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1211-1 Felles undervisning
Planlegge naturlekeplassen
Forelesning (digital)

Cecilie Harr Moen is inviting you to a scheduled Zoom meeting.Topic: Naturlekeplassen introduksjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61473355343?pwd=YS84bnpLNTF1dUQvNXNSblg0ZUgxdz09

Meeting ID: 614 7335 5343
Password: 999928

C.H. Moen
T.K. Vårnes
Tirsdag
27.04.2021
08:15-12:00 BLU-1211-1 Gruppe 1
Naturlekeplassen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
14:15-15:30 BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
Onsdag
28.04.2021
08:15-12:00 BLU-1211-1 Gruppe 2
Naturlekeplassen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
12:15-16:00 BLU-1211-1 Felles undervisning
Gjennomføre arbeidskrav 4. PDO kurs for assistenter
V. Bergan
C.H. Moen
T.K. Vårnes
Torsdag
29.04.2021
08:15-11:00 ILP 1.043
ILP 1.058
BLU-1211-1 Felles undervisning
Eksamensforberedelser
V. Bergan
H. Ludvigsen
T.K. Vårnes
A. Wara
Fredag
30.04.2021
08:15-11:00 BLU-1005-2 Forelesning
Eksamensforberedelse (digital)
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
12:15-14:00 BLU-1005-2 Forelesning
Evaluering av emnet (digital)
T.K. Vårnes
A. Wara
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
28.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Tirsdag
01.06.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas