Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor

Thilde Kleppe Vårnes

Uke 2
Mandag
13:15-16:00 - 11.01.2021
Booking ANG035
Oppfølging praksis T.K. Vårnes (1)
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
Tirsdag
12:15-15:00 - 12.01.2021
Felles undervisning
Oppgave knyttet til solotur
Ute for alle

https://uit.instructure.com/courses/20779/assignments/48982

Rom:
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 14.01.2021
Booking ANG035
Oppfølging praksis T.K. Vårnes (2)
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
12:15-14:00 - 15.01.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
14:15-16:00 - 15.01.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Uke 3
Mandag
11:15-13:00 - 18.01.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
13:15-16:00 - 18.01.2021
Booking ANG035
Oppfølging praksis T.K. Vårnes (1)
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
Tirsdag
10:15-12:00 - 19.01.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.006
12:15-14:00 - 19.01.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
14:15-16:00 - 20.01.2021
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT 202
Torsdag
08:15-12:00 - 21.01.2021
Booking ANG035
Oppfølging praksis T.K. Vårnes (2)
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
12:15-14:00 - 21.01.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
14:15-16:00 - 21.01.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Fredag
12:15-16:00 - 22.01.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 4
Mandag
08:15-10:00 - 25.01.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 27.01.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
14:15-16:00 - 27.01.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Torsdag
Fredag
Uke 5
Mandag
08:15-10:00 - 01.02.2021
Felles undervisning
Folkehelse og livsmestring i natur

Topic: BLU 1211 - folkehelse og livsmestring
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67925324272?pwd=Y1JYUE1XbDQwOE9heHNQaXAvUGJDQT09

Meeting ID: 679 2532 4272
Password: 315129

Rom:
14:15-16:00 - 01.02.2021
Gruppe 1
Knuter og stikk for naturlekeplass

Ha med eget tau til å knyte knuter og stikk

Rom:
ILP 2.005
Tirsdag
08:15-10:00 - 02.02.2021
Felles undervisning
Etterarbeid praksis
10:15-12:00 - 02.02.2021
Forelesning
Forberedelser til gymsal (digitalt)
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
14:15-16:00 - 02.02.2021
Gruppe 2
Knuter og stikk for naturlekeplass

Ha med eget tau til å knyte knuter og stikk

Rom:
ILP 2.005
Onsdag
08:15-10:00 - 03.02.2021
Gruppe 2
Vinteraktiviteter for helse og mestring - ute

Klær etter vær

Rom:
10:15-12:00 - 03.02.2021
Gruppe 1
Vinteraktiviteter for helse og mestring - ute

Klær etter vær

Rom:
12:15-14:00 - 03.02.2021
Gruppe A
14:15-16:00 - 03.02.2021
Gruppe B
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
10:15-12:00 - 08.02.2021
Gruppe 2
Fremlegg arbeidskrav 1 - Digital bildebok

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64217154552?pwd=RW15b2hXZGs1dXRlRnpOb3B6NXRzQT09

Meeting ID: 642 1715 4552
Password: BLU2021

10:15-12:00 - 08.02.2021
Gruppe 1
Fremlegg arbeidskrav 1 - Digital bildebok

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66663548532?pwd=eUFuTjdYMVdIVUN0cXJTSUUyN2FVUT09

Meeting ID: 666 6354 8532
Password: 772453

Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 10.02.2021
Gruppe 1
Seminar arbeidskrav 2 - pedagogisk dokumentasjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64217154552?pwd=RW15b2hXZGs1dXRlRnpOb3B6NXRzQT09

Meeting ID: 642 1715 4552
Password: BLU2021

10:15-12:00 - 10.02.2021
Gruppe 2
Seminar arbeidskrav 2 - pedagogisk dokumentasjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62161217014?pwd=a290NzdMdjJnMXhvbHRZaHNKOW9IQT09

Meeting ID: 621 6121 7014
Password: BLU2021

Rom:
ILP 2.006
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
09:15-14:00 - 16.02.2021
Finnsnes
Ski og vinteraktiviteter UTE
Uteundervisning
Rom:
14:15-16:00 - 16.02.2021
Felles undervisning
Planlegge skidag og utlevere arbeidskrav 3 og 4
Forelesning (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68897098070?pwd=blUxZFYrSWZBZkk2M2laWHMrS3ZLZz09

Meeting ID: 688 9709 8070
Password: BLU2021

Rom:
Onsdag
Torsdag
09:15-12:00 - 18.02.2021
Gruppe 1
Ski og skilek ute

Ha med skiutstyr, klær etter vær og tursekk med spade samt mat/drikke for 3 aktive timer ute.

Rom:
Fredag
09:15-12:00 - 19.02.2021
Gruppe 2
Ski og skilek ute

Ha med skiutstyr, klær etter vær og tursekk med spade samt mat/drikke for 3 aktive timer ute.

Rom:
14:15-16:00 - 19.02.2021
Felles undervisning
Praksisforberedende møte med Ole Martin Kanck
Forelesning (digital)

https://uit.zoom.us/j/63560607510

Rom:
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:30-10:15 - 24.02.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Torsdag
Fredag
14:15-16:00 - 26.02.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Uke 9
Mandag
08:15-10:00 - 01.03.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
14:15-16:00 - 01.03.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Tirsdag
10:15-13:00 - 02.03.2021
Forelesning samlet kull
Førstehjelpskurs - asynkron
Forelesning (digital) + nett-test

Dette er teoridelen av førstehjelpskurset. Gå gjennom modulen i canvas som heter førstehjelpskurs (4 videoer og 2 tester)

Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
Onsdag
12:15-14:00 - 03.03.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP U1.068
14:15-16:00 - 03.03.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
14:15-15:00 - 08.03.2021
Forelesning
Digitalt - utlevering av arb.krav
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
Tirsdag
12:15-14:00 - 09.03.2021
Gruppe A

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66145455447?pwd=Y3ExZzIyQzR2ZkJINm9KVncraE1JQT09

Meeting ID: 661 4545 5447
Password: 575118

Lærer:
T.K. Vårnes
14:15-16:00 - 09.03.2021
Gruppe B

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61421779780?pwd=YWhpTXJoL0hnKzJpTEdIVkVtS0VNZz09

Meeting ID: 614 2177 9780
Password: 220629

Lærer:
T.K. Vårnes
Onsdag
10:15-13:00 - 10.03.2021
Tromsø gr. 1
Førstehjelpskurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.

Lærer:
T.K. Vårnes
13:30-16:00 - 10.03.2021
Tromsø gr. 2
Førstehjelpskurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.

Lærer:
T.K. Vårnes
Torsdag
08:15-11:00 - 11.03.2021
Narvik gr. 1
Førstehjelpskurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.

Lærer:
T.K. Vårnes
12:30-15:00 - 11.03.2021
Narvik gr. 2
Førstehjelpskurs

Den praktiske økten utgår, og tas igjen ved neste mulighet i løpet av studiet.

Lærer:
T.K. Vårnes
Fredag
08:15-10:00 - 12.03.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
10:15-12:00 - 12.03.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
Uke 11
Mandag
14:15-16:00 - 15.03.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Tirsdag
08:15-10:00 - 16.03.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
13:15-14:00 - 16.03.2021
Forelesning
Digitalt - planlegging av vinteraktiviteter
Rom:
Onsdag
08:15-12:00 - 17.03.2021
Gruppe B
Vinter og skiaktiviteter - ute
Rom:
12:15-14:00 - 17.03.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
14:15-16:00 - 17.03.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
Torsdag
10:15-14:00 - 18.03.2021
Gruppe A
Vinter og skiaktiviteter - ute
Rom:
ILP U1.068
Fredag
12:15-16:00 - 19.03.2021
Booking BLS022
Møtetid ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Rom:
ILP 1.005
Uke 12
Mandag
08:15-11:00 - 22.03.2021
Tromsø
Helsefremmmende arbeid - praktisk

Gjennomfør mini-røris før vi møtes på zoom kl. 09.00

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63291838754?pwd=TFdQM1FxMGJmQ3VGcHhwWUlLYnNCUT09

Meeting ID: 632 9183 8754
Password: 212375

12:15-14:00 - 22.03.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 2.056
Tirsdag
08:15-11:00 - 23.03.2021
Narvik
Helsefremmmende arbeid - praktisk

Gjennomfør mini-røris før vi møtes på zoom før vi møtes kl. 09.00

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69660550324?pwd=U05uV3laZktvd3VhaUtHQ2NJRzdLUT09

Meeting ID: 696 6055 0324
Password: 373219

14:15-16:00 - 23.03.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
08:15-11:00 - 24.03.2021
Harstad
Helsefremmende arbeid Praktisk

Gjennomfør Minirøris før vi møtes på zoom kl 09:00 

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61691098507?pwd=RDR0Wkh3Z0NianN0c0l6c3lURi92Zz09

Meeting ID: 616 9109 8507
Password: 356534

12:15-14:00 - 24.03.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-4
14:15-16:00 - 24.03.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-4
Torsdag
08:15-11:00 - 25.03.2021
Finnsnes
Helsefremmmende arbeid - praktisk

Gjennomfør mini-røris før vi møtes på zoom kl. 09.00

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67544983575?pwd=V2VxVlk5amdmMnovdmt6VDk1clpndz09

Meeting ID: 675 4498 3575
Password: 573540

11:15-12:00 - 25.03.2021
Finnsnes
Utdeling arbeidskrav 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63131882333?pwd=UjREbjBNTkZGVWQxd0pJQnhnaUZEdz09

Meeting ID: 631 3188 2333
Password: BLUS2021

Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 07.04.2021
Felles undervisning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65909691561?pwd=ZGR1ODhyVVNxakZZVnBFSkhITHYyZz09

Meeting ID: 659 0969 1561
Password: BLU2021

12:15-14:00 - 07.04.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-4
14:15-16:00 - 07.04.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-4
Torsdag
12:15-14:00 - 08.04.2021
Forelesning samlet kull
Kosthold i barnehagen.
Kosthold i barnehagen

Forelesningen er asynkron og ligger her

Fredag
08:15-14:00 - 09.04.2021
Gruppe A
Uke 15
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 13.04.2021
Gruppe B
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT 102
10:15-12:00 - 13.04.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT 102
Onsdag
Torsdag
08:15-14:00 - 15.04.2021
Finnsnes
Forelesning Vår
Forelesning og seminar

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63484409614?pwd=UUE0Q1FucDc2OHFYMUJuTlAyTGx4Zz09

Meeting ID: 634 8440 9614
Password: 965922

10:15-12:00 - 15.04.2021
Undervisning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62317129231?pwd=MWJkMGk1Y3p3eGtHOGRtMVorcmRYQT09

Meeting ID: 623 1712 9231
Password: 391286

Fredag
08:15-12:00 - 16.04.2021
Finnsnes
Fremlegg arbeidskrav 3
Eksamensforberedelser

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66980196910?pwd=NnZiN3hIK01aL2pxajhJYWw4WGRCUT09

Meeting ID: 669 8019 6910
Password: 056636

12:15-14:00 - 16.04.2021
Gruppe A
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT 102
Uke 16
Mandag
10:15-14:00 - 19.04.2021
Undervisning

https://uit.zoom.us/j/61151978541?pwd=WGJLVUhyTlVJN1RHYkhrcjZwdG1adz09

Tirsdag
10:15-12:00 - 20.04.2021
Felles undervisning
Fremlegg
12:15-14:00 - 20.04.2021
Felles undervisning
Fremlegg
14:15-15:00 - 20.04.2021
Felles undervisning
Fremlegg
Onsdag
14:15-16:00 - 21.04.2021
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Torsdag
10:15-12:00 - 22.04.2021
Forelesning
Forelesning (digital)
Rom:
Fredag
Uke 17
Mandag
11:15-12:00 - 26.04.2021
Felles undervisning
Planlegge naturlekeplassen
Forelesning (digital)

Cecilie Harr Moen is inviting you to a scheduled Zoom meeting.Topic: Naturlekeplassen introduksjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61473355343?pwd=YS84bnpLNTF1dUQvNXNSblg0ZUgxdz09

Meeting ID: 614 7335 5343
Password: 999928

Tirsdag
08:15-12:00 - 27.04.2021
Gruppe 1
Naturlekeplassen
Rom:
Onsdag
08:15-12:00 - 28.04.2021
Gruppe 2
Naturlekeplassen
Rom:
12:15-16:00 - 28.04.2021
Felles undervisning
Gjennomføre arbeidskrav 4. PDO kurs for assistenter
Rom:
Torsdag
08:15-11:00 - 29.04.2021
Felles undervisning
Eksamensforberedelser
Fredag
08:15-11:00 - 30.04.2021
Forelesning
Eksamensforberedelse (digital)
Rom:
12:15-14:00 - 30.04.2021
Forelesning
Evaluering av emnet (digital)
Rom:
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag