Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Torstein Unstad - Universitetslektor

Torstein Unstad

Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.01.2021
08:15-13:45 SVHUM E0101
BLU-2000-1 Gruppe 3 T. Unstad
Onsdag
13.01.2021
10:15-15:45 ILP 1.059
BLU-2000-1 Gruppe 2 T. Unstad
Torsdag
14.01.2021
08:15-13:15 UB 132
BLU-2000-1 Gruppe 1 T. Unstad
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
22.01.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.02.2021
08:15-14:00 MH U6.A6AUD6
BLU-2000-1 Gruppe 3 T. Unstad
Onsdag
03.02.2021
08:15-13:45 ILP 2.072
BLU-2000-1 Gruppe 2 T. Unstad
Torsdag
04.02.2021
08:15-13:00 ILP 2.006
BLU-2000-1 Gruppe 1 T. Unstad
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
11.02.2021
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.02.2021
08:15-10:00 BLU-1015-2 Finnsnes
Etterarbeid praksis
T. Unstad
A. Wara
Onsdag
17.02.2021
08:15-12:00 ILP 2.057
BOOKING- Booking JOT003
Workshop
T. Unstad
10:15-11:00 HARSTAD_HG5 112_ROM2
BLU-1014-2 Harstad gr. 1 T. Unstad
11:15-12:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-1014-2 Harstad gr. 2 T. Unstad
Torsdag
18.02.2021
14:15-15:45 BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.03.2021
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Tromsø
Måltidets pedagogiske funksjoner - Synkron forelesning

https://uit.zoom.us/j/63418620104?pwd=Z1JuTFlNYXVjNDFidExZNmNnQzk4Zz09

T. Unstad
12:15-14:00 BLU-1005-2 Forelesning
Digitalt
T. Unstad
Onsdag
10.03.2021
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Narvik
Måltidets pedagogiske funksjoner - Synkron forelesning

https://uit.zoom.us/j/62024997292?pwd=eExSalpPb2pzTitnSVpvakZSZWNNZz09

T. Unstad
Fredag
12.03.2021
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Harstad
Måltidets pedagogiske funksjoner - Synkron forelesning

https://uit.zoom.us/j/62024997292?pwd=eExSalpPb2pzTitnSVpvakZSZWNNZz09

T. Unstad
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
19.03.2021
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
08.04.2021
08:15-14:00 ILP 1.043
ILP U1.068
BLU-1005-2 Gruppe B C.H. Moen
T. Unstad
Fredag
09.04.2021
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1014-2 Tromsø
Skrive- og kildekurs med Univesitetsbiblioteket
Skrive- og kildekurs UB

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/63883862578?pwd=Rm1ia2pxWGdtNXNiVnF2aDBBUzNsZz09

Meeting ID: 638 8386 2578

Password: 695405

T. Unstad
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
13.04.2021
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Finnsnes
Måltidets pedagogiske funksjoner - Synkron forelesning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63511533318?pwd=SDdVRTNLRE84KzBhMWdYUDM2V3pLUT09

Meeting ID: 635 1153 3318
Password: 363232

T. Unstad
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
28.05.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
Timeplan for Torstein Unstad - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.06.2021
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T.H. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas