Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Veronica Bergan - Førsteamanuensis

Veronica Bergan

Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Oppstart BLU-1211 - Velkommen
Digital zoom for alle - velkommen til emnet

Veronica Bergan is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69617867508?pwd=Y0FXUGwvWFJ6cWFTNFpVQlFaaXRFUT09

Meeting ID: 696 1786 7508
Password: BLU2021

V. Bergan
       
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Oppgave knyttet til solotur
Ute for alle

https://uit.instructure.com/courses/20779/assignments/48982

V. Bergan
C.H. Moen
T.K. Vårnes
     
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.007
BLU-1211-1 Gruppe 2
Fugler som temaarbeid

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67186013453?pwd=NXZld3VGeE9zNWFBbTNCRms2SnhBUT09

Meeting ID: 671 8601 3453
Password: BLU2021

V. Bergan
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.068
BLU-1211-1 Gruppe 1
Fugler som temaarbeid

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67186013453?pwd=NXZld3VGeE9zNWFBbTNCRms2SnhBUT09

Meeting ID: 671 8601 3453
Password: BLU2021

V. Bergan
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
01.02.2021
Tirsdag
02.02.2021
Onsdag
03.02.2021
Torsdag
04.02.2021
Fredag
05.02.2021
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Mat med fokus på helse og bærekraft

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67174733395?pwd=Qk5HQUFSRnhKS3RaNVdOZUF5aHBLQT09

Meeting ID: 671 7473 3395
Password: BLU2021

V. Bergan
C.H. Moen
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1211-1 Gruppe 1
Seminar arbeidskrav 2 - pedagogisk dokumentasjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64217154552?pwd=RW15b2hXZGs1dXRlRnpOb3B6NXRzQT09

Meeting ID: 642 1715 4552
Password: BLU2021

P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.072
BLU-1211-1 Gruppe 2
Utforskende læring
V. Bergan
A.L.B. Wara
Heidi Buvang
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1211-1 Gruppe 2
Fremlegg arbeidskrav 1 - Digital bildebok

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64217154552?pwd=RW15b2hXZGs1dXRlRnpOb3B6NXRzQT09

Meeting ID: 642 1715 4552
Password: BLU2021

V. Bergan
C.H. Moen
T.K. Vårnes
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1211-1 Gruppe 1
Fremlegg arbeidskrav 1 - Digital bildebok

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66663548532?pwd=eUFuTjdYMVdIVUN0cXJTSUUyN2FVUT09

Meeting ID: 666 6354 8532
Password: 772453

V. Bergan
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
Astrid Wara
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Gårdsbarnehagen
Forelesning (digital)

Asynkron undervisning. Ligger i modulen for undervisning.

V. Bergan
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
BLU-1211-1 Gruppe 2
Seminar arbeidskrav 2 - pedagogisk dokumentasjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62161217014?pwd=a290NzdMdjJnMXhvbHRZaHNKOW9IQT09

Meeting ID: 621 6121 7014
Password: BLU2021

P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.K. Vårnes
 
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.072
BLU-1211-1 Gruppe 1
Utforskende læring
V. Bergan
A.L.B. Wara
Heidi Buvang
12:00        
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Forelesning natur- og friluftsbarnehagen
Forelesning (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64861292240?pwd=enlBTWNVMTY3K1NhUDhBL2JZcm96UT09

Meeting ID: 648 6129 2240
Password: BLU2021

V. Bergan
Heidi Buvang
14:15-15:45 SVHUM A3019
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
O.M. Kanck
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
BLU-1211-1 Gruppe 1
Samisk kultur og naturbruk i Ardna

Ardna ligger på campus mellom hovedgården og teorifagbygget og har torv på taket og mange store vinduer inn mot pyramiden (parkområdet midt på campus)

V. Bergan
Ellen Strandli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-1211-1 Gruppe 2
Samisk kultur og naturbruk i Ardna

Ardna ligger på campus mellom hovedgården og teorifagbygget og har torv på taket og mange store vinduer inn mot pyramiden (parkområdet midt på campus)

V. Bergan
Ellen Strandli
   
09:00      
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid BLU
A.L. Bakke
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
T. Isaksen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
 
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Samisk tilnærming i pedagogikk
Forelesning (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63705931767?pwd=bHhhM094MG9QZWpYVThOOXg1QmJFQT09

Meeting ID: 637 0593 1767
Password: BLU2021

V. Bergan
Ellen Strandli
       
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
AVLYST
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Harstad
Helsefremming og livsmestring

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65264735413?pwd=UUtxRmFUTmI1S1M2OHdyTnVzbVk3UT09

Meeting ID: 652 6473 5413
Password: BLUS2021

V. Bergan
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Finnsnes
Utdeling arbeidskrav 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63131882333?pwd=UjREbjBNTkZGVWQxd0pJQnhnaUZEdz09

Meeting ID: 631 3188 2333
Password: BLUS2021

V. Bergan
T.K. Vårnes
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Tromsø
Helsefremming og livsmestring

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69005926476?pwd=RWZrblNVMDNRcmhPZ3Zock1STHgzZz09

Meeting ID: 690 0592 6476
Password: BLUS2021

V. Bergan
     
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Narvik
Helsefremming og livsmestring

Veronica Bergan is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66004867628?pwd=Zk93SlZhZWFnM3p3RGsvRDFRT1JWUT09

Meeting ID: 660 0486 7628
Password: BLUS2021

V. Bergan
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Harstad
Utdeling arbeidskrav 3

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69584392099?pwd=dXVPYjZHZzVJWmsxT2F0RXNQVnA4Zz09

Meeting ID: 695 8439 2099
Password: BLUS2021

V. Bergan
C.H. Moen
   
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Finnsnes
Helsefremming og livsmestring

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67079376542?pwd=Wno3VDY0MGhhVG13dVRhU1RadWIvZz09

Meeting ID: 670 7937 6542
Password: BLUS2021

V. Bergan
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1211-1 Felles undervisning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65909691561?pwd=ZGR1ODhyVVNxakZZVnBFSkhITHYyZz09

Meeting ID: 659 0969 1561
Password: BLU2021

V. Bergan
H. Ludvigsen
T.K. Vårnes
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30 MH U7.111
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 15
Uke
15
Mandag
12.04.2021
Tirsdag
13.04.2021
Onsdag
14.04.2021
Torsdag
15.04.2021
Fredag
16.04.2021
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1211-1 Felles undervisning
Remiks og søppelaktiviteter

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65877409874?pwd=ditIalFjMUNUMFBmNVV2eVdTYXpQQT09

Meeting ID: 658 7740 9874
Password: BLU2021

V. Bergan
     
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1211-1 Felles undervisning
Økologisk dyrking for bærekraft
Forelesning (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61071004275?pwd=T1NCY3JmcHI5TXlRVVl4ZkxzRmtCQT09

Meeting ID: 610 7100 4275
Password: BLU2021

V. Bergan
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1211-1 Felles undervisning
Klassens time - avklare rundt arbeidskrav 4
Forelesning (digital)

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65631113461?pwd=V2Y2NDhMMGtVWTFLMzJCTEZ2c3M3QT09

Meeting ID: 656 3111 3461
Password: BLU2021

V. Bergan
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1211-1 Felles undervisning
Dyrking i barnehagen

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63569967179?pwd=N0trUVNIaVBQS1c3ZHhiVlNIbTVRZz09

Meeting ID: 635 6996 7179
Password: BLU2021

V. Bergan
   
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.066
ILP 2.071
BLU-1211-1 Gruppe 1
V. Bergan
A.L.B. Wara
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
ILP 2.072
ILP U1.068
BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg
V. Bergan
H. Ludvigsen
T.K. Vårnes
     
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-15:00
12:30-15:00 ILP 2.065
ILP 2.066
BLU-1211-1 Gruppe 2
V. Bergan
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP 1.047
ILP U1.068
BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg
V. Bergan
H. Ludvigsen
T.K. Vårnes
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.042
ILP U1.068
BLU-1211-1 Felles undervisning
Fremlegg
V. Bergan
H. Ludvigsen
T.K. Vårnes
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1211-1 Felles undervisning
Klassens time - avklare rundt arbeidskrav 4 - torsdag kl.14.15-15.00
Klassens time

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68415068922?pwd=OWZySkk0Mndudmk0SlBudTFwTGdZZz09

Meeting ID: 684 1506 8922
Password: BLU2021

V. Bergan
 
15:00          
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.043
ILP 1.058
BLU-1211-1 Felles undervisning
Eksamensforberedelser
V. Bergan
H. Ludvigsen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
 
09:00        
10:00        
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BLU-1211-1 Felles undervisning
Gjennomføre arbeidskrav 4. PDO kurs for assistenter
V. Bergan
C.H. Moen
T.K. Vårnes
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
BOOKING- Booking BLS022
Møte ny samlingsbasert BLU
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
C.H. Moen
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Re-Komp BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.H. Danielsen
M. Dardanou
N.H. Dønnem
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.R. Kvande
R. Larsen
S.S. Madsen
C.H. Moen
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
M.L. Sundelin
T. Unstad
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Veronica Bergan - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag BLU
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
N.H. Dønnem
E. Eriksen
T. Estensen
G. Figenschou
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
L. Husjord
T. Isaksen
G. Jensen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
A.M. Simensen
B. Steinsvik
J.E.T. Strand
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
M. Wiik
G. Aas
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00