Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2021 Vår - lærer Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor

Vibeke Johanna Øie

Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
11.01.2021
Tirsdag
12.01.2021
Onsdag
13.01.2021
Torsdag
14.01.2021
Fredag
15.01.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.006
LER-3100-1 Undervisning
Zoom
R.V. Johnsen
V. Øie
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1601-2 Praksisforberedende møte
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
M. Volden
V. Øie
     
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
18.01.2021
Tirsdag
19.01.2021
Onsdag
20.01.2021
Torsdag
21.01.2021
Fredag
22.01.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
V. Øie
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.317
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
25.01.2021
Tirsdag
26.01.2021
Onsdag
27.01.2021
Torsdag
28.01.2021
Fredag
29.01.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.317
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
   
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:30
14:15-15:30
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
08.02.2021
Tirsdag
09.02.2021
Onsdag
10.02.2021
Torsdag
11.02.2021
Fredag
12.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.317
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
15.02.2021
Tirsdag
16.02.2021
Onsdag
17.02.2021
Torsdag
18.02.2021
Fredag
19.02.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
V. Øie
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.317
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Undervisning
V. Øie
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45
LER-1601-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
S-E. Andreassen
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
O.G. Drageset
M. Johnsen
G. Kalseth
R.T. Karstad
A.H. Lødemel
G.O. Pettersen
H.C. Ryel
K-A. Sæther
M. Volden
V. Øie
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
22.02.2021
Tirsdag
23.02.2021
Onsdag
24.02.2021
Torsdag
25.02.2021
Fredag
26.02.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.317
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
01.03.2021
Tirsdag
02.03.2021
Onsdag
03.03.2021
Torsdag
04.03.2021
Fredag
05.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.317
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
08.03.2021
Tirsdag
09.03.2021
Onsdag
10.03.2021
Torsdag
11.03.2021
Fredag
12.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.317
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
15.03.2021
Tirsdag
16.03.2021
Onsdag
17.03.2021
Torsdag
18.03.2021
Fredag
19.03.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.059
LER-2102-2 Forelesning
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2102-2 Forelesning
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
Møtetid ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
Ø. Ballo
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
H.K. Bråthen
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
E.V. Eriksen
E. Eriksen
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
L. Frantzen
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J. Handley
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
C. Kleemann
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
L.H. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Lekang
T. Leming
A. Loppacher
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
A. Nedberg
T. Nesheim
E. Nicolaisen
F. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
A.M. Pesch
G.O. Pettersen
I. Ripman
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
T. Wara
L.L. Warth
A.K. Winther
K.S. Worum
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
22.03.2021
Tirsdag
23.03.2021
Onsdag
24.03.2021
Torsdag
25.03.2021
Fredag
26.03.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-2102-2 Forelesning
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-2102-2 Forelesning
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.233
NOR-6021-1 Samling
M. Bartnæs
A.H. Lødemel
V. Øie
14:15-15:30
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
Evalueringsmøte
O.G. Drageset
H.R. Folkenborg
T.E. Holmbukt
I.K. Jakobsen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
R.T. Karstad
I.M. Kielland
S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
H.E. Moe
G.O. Pettersen
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.058
NOR-6021-1 Samling
M. Bartnæs
A.H. Lødemel
V. Øie
09:00  
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
05.04.2021
Tirsdag
06.04.2021
Onsdag
07.04.2021
Torsdag
08.04.2021
Fredag
09.04.2021
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-2102-2 Forelesning
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-2102-2 Forelesning
V. Øie
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.042
LER-3100-1 Undervisning
M. Bartnæs
R.V. Johnsen
V. Øie
     
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
   
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
19.04.2021
Tirsdag
20.04.2021
Onsdag
21.04.2021
Torsdag
22.04.2021
Fredag
23.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
26.04.2021
Tirsdag
27.04.2021
Onsdag
28.04.2021
Torsdag
29.04.2021
Fredag
30.04.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
03.05.2021
Tirsdag
04.05.2021
Onsdag
05.05.2021
Torsdag
06.05.2021
Fredag
07.05.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
10.05.2021
Tirsdag
11.05.2021
Onsdag
12.05.2021
Torsdag
13.05.2021
Fredag
14.05.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 20
Uke
20
Mandag
17.05.2021
Tirsdag
18.05.2021
Onsdag
19.05.2021
Torsdag
20.05.2021
Fredag
21.05.2021
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
   
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
24.05.2021
Tirsdag
25.05.2021
Onsdag
26.05.2021
Torsdag
27.05.2021
Fredag
28.05.2021
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP U1.068
LER-3100-1 Undervisning
M. Bartnæs
R.V. Johnsen
L-M. Lauritzen
V. Øie
   
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
31.05.2021
Tirsdag
01.06.2021
Onsdag
02.06.2021
Torsdag
03.06.2021
Fredag
04.06.2021
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
Programdag GLU
A. Andersson
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B.A. Haugseth
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
T. Nesheim
M. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
T. Nymo
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00