Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Anne Lise Bakke - Universitetslektor

Anne Lise Bakke

Uke 33
Mandag
09:00-10:00 - 15.08.2022
Booking EFR043
Oppstart ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 34
Mandag
12:15-14:00 - 22.08.2022
Forelesning Finnsnes
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 01.09.2022
Forelesning
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 1.042
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
11:15-13:30 - 09.09.2022
Booking KLA021
UUndervisning samlingsbasert barnehagelærerutdanning, BLU- 1014-1
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 1.005
12:15-14:00 - 09.09.2022
Forelesning Tromsø
Skrivekurs
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 1.043
Uke 37
Mandag
Tirsdag
08:00-23:59 - 13.09.2022
Samling 3. semester
Rom:
Onsdag
00:00-23:59 - 14.09.2022
Samling 3. semester
Rom:
Torsdag
00:00-16:00 - 15.09.2022
Samling 3. semester
Rom:
Fredag
12:15-14:00 - 16.09.2022
Forelesning Finnsnes
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
13:00-15:45 - 16.09.2022
Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 38
Mandag
Tirsdag
08:00-23:59 - 20.09.2022
Samling 1. semester
Rom:
Onsdag
00:00-23:59 - 21.09.2022
Samling 1. semester
Rom:
Torsdag
00:00-16:00 - 22.09.2022
Samling 1. semester
Rom:
Fredag
Uke 39
Mandag
14:15-16:00 - 26.09.2022
Forelesning Tromsø
Lærer:
A.L. Bakke
Tirsdag
11:15-13:00 - 27.09.2022
Seminargruppe 1 Tromsø
Lærer:
A.L. Bakke
Onsdag
09:15-11:00 - 28.09.2022
Forelesning Tromsø
Lærer:
A.L. Bakke
Torsdag
08:15-11:00 - 29.09.2022
Seminargruppe 1 Tromsø
Lærer:
A.L. Bakke
Fredag
Uke 41
Mandag
12:15-14:00 - 10.10.2022
Forelesning Finnsnes
Lærer:
A.L. Bakke
Tirsdag
12:15-14:00 - 11.10.2022
Seminargruppe Finnsnes
Lærer:
A.L. Bakke
17:00-20:00 - 11.10.2022
Booking KLA021
Rekomp, EVU ILP
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 1.059
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
08:15-10:00 - 17.10.2022
Forelesning Tromsø
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 1.007
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 19.10.2022
Seminargruppe 2 Tromsø
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.005
10:15-12:00 - 19.10.2022
Seminargruppe 1 Tromsø
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 2.006
Torsdag
Fredag
Uke 44
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
14:15-16:00 - 07.11.2022
Forelesning Finnsnes
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 1.042
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 09.11.2022
Seminargruppe Finnsnes
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 11.11.2022
Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 46
Mandag
Tirsdag
08:00-23:59 - 15.11.2022
Samling 3. semester
Rom:
Onsdag
00:00-23:59 - 16.11.2022
Samling 3. semester
Rom:
Torsdag
00:00-16:00 - 17.11.2022
Samling 3. semester
Rom:
Fredag
09:30-14:30 - 18.11.2022
Booking KLA021
ReKomp samling, EVU ILP UiT
Lærer:
A.L. Bakke
Rom:
ILP 1.005
Uke 47
Mandag
Tirsdag
08:00-23:59 - 22.11.2022
Samling 1. semester
Rom:
Onsdag
00:00-23:59 - 23.11.2022
Samling 1. semester
Rom:
Torsdag
00:00-16:00 - 24.11.2022
Samling 1. semester
Rom:
Fredag
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 09.12.2022
Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom: