Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis

Anna Maria Helena Stenseth

Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
15.08.2022
Tirsdag
16.08.2022
Onsdag
17.08.2022
Torsdag
18.08.2022
Fredag
19.08.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Oppstart ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
       
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
PED-1001-1 Undervisning
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
G.R. Maxwell
R.S. Pedersen
S. Sakariassen
A-M. Stenseth
   
11:00        
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:00
13:00-15:00
BOOKING- Booking EFR043
Oppstartsmøte ansatte Pedagogikk
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
A.G. Luis Alejandro
P.A. Opdal
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
 
14:00        
15:00          
16:00