Timeplan 2022 Høst - lærer Annfrid Rosøy Steele - Førsteamanuensis
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.08.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Ledermøte |
V. Bergan M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen S. Karlsen A.B. Larsen G.R. Maxwell C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem V. Øie |
|
12:15-16:00 | ILP 2.072 |
LER-3002-1 | Forelesning | A.R. Steele |
|
Tirsdag 23.08.2022 |
12:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-3001-1 | Forelesning | A.R. Steele |
Onsdag 24.08.2022 |
08:15-12:00 | ILP 2.072 |
LER-3002-1 | Seminargruppe B MAT + NAT | A.R. Steele |
12:15-16:00 | ILP 2.072 |
LER-3002-1 | Seminargruppe A ENG + KRØ + NOR + SAMF | A.R. Steele |
|
Torsdag 25.08.2022 |
12:15-16:00 | ILP U1.068 |
LER-3001-1 | Seminar | A.R. Steele |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 29.08.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Fagseksjonsledermøte |
V. Bergan C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 36 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 05.09.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Fagseksjonsledermøte |
V. Bergan C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.09.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Fagseksjonsledermøte |
V. Bergan C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
|
14:15-16:00 | DIGUND _TEAMS |
LER-2051-1 | Forelesning | A. Birkeland K.E.W. Bjørndal I. Frenning B. Grønvik R. Johansen S.T. Killengreen L.I. Landsem G. Moe T-E. Nilsen M. Son A.R. Steele C. Stene A. Unhjem O.J. Wang V. Øie |
|
Torsdag 22.09.2022 |
12:15-16:00 | ILP 1.059 |
LER-3001-1 | Forelesning | L. Rønningsbakk A.R. Steele |
Fredag 23.09.2022 |
12:15-16:00 | SVHUM B1005 |
LER-3001-1 | Forelesning | L. Rønningsbakk A.R. Steele |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 26.09.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Fagseksjonsledermøte |
V. Bergan C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
|
10:15-12:00 | DIGUND _TEAMS |
LER-2051-1 | Forelesning | A. Birkeland K.E.W. Bjørndal I. Frenning B. Grønvik R. Johansen S.T. Killengreen L.I. Landsem G. Moe T-E. Nilsen M. Son A.R. Steele C. Stene A. Unhjem O.J. Wang V. Øie |
|
14:15-16:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-3600-1 | Praksisforberedende møte | K. Isaksen L.H. Lyngedal L. Rønningsbakk A.R. Steele C. Stene K-A. Sæther |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 03.10.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Ledermøte |
V. Bergan M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen S. Karlsen A.B. Larsen G.R. Maxwell C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem V. Øie |
Uke 41 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 10.10.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Fagseksjonsledermøte |
V. Bergan C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.10.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Ledermøte |
V. Bergan M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen S. Karlsen A.B. Larsen G.R. Maxwell C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem V. Øie |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 31.10.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Fagseksjonsledermøte |
V. Bergan C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.11.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Ledermøte |
V. Bergan M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen S. Karlsen A.B. Larsen G.R. Maxwell C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem V. Øie |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 21.11.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Fagseksjonsledermøte |
V. Bergan C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
|
Torsdag 24.11.2022 |
08:15-12:00 | ILP 2.005 |
LER-3002-1 | Seminargruppe A ENG + KRØ + NOR + SAMF | A.R. Steele |
12:15-16:00 | ILP 2.005 |
LER-3002-1 | Seminargruppe B MAT + NAT | A.R. Steele |
Uke 48 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 28.11.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Fagseksjonsledermøte |
V. Bergan C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 51 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 19.12.2022 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking EFR043 Fagseksjonsledermøte |
V. Bergan C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |