Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor

Astrid Lill Berg Wara

Uke 33
Mandag
09:00-10:00 - 15.08.2022
Booking EFR043
Oppstart ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom:
ILP 1.059
15:15-16:00 - 15.08.2022
Forelesning Tromsø
Introduksjon til emnet
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
13:15-14:00 - 16.08.2022
Forelesning
Introduksjon til emnet
Rom:
ILP 2.056
Onsdag
13:15-16:00 - 17.08.2022
Undervisning
Måling Ute
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 1.042
Torsdag
08:15-11:00 - 18.08.2022
Undervisning
Barnehagematematikk og måling
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 1.042
12:15-16:00 - 18.08.2022
Forelesning Tromsø
Felttur i Breivika/Tromsømarka
Rom:
Fredag
08:15-12:00 - 19.08.2022
Forelesning
Felttur i Breivika/Tromsømarka
Rom:
12:15-15:00 - 19.08.2022
Forelesning Tromsø
Ekskursjon til Fjæra + kroppslig lek
Rom:
Uke 34
Mandag
08:15-09:00 - 22.08.2022
Forelesning Finnsnes
Introduksjon til emnet
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
12:15-14:00 - 23.08.2022
Forelesning
Høsting fra naturen
Lærer:
A. Wara
Rom:
ILP 1.043
Onsdag
Torsdag
12:15-16:00 - 25.08.2022
Forelesning Finnsnes
Felttur i Breivika/Tromsømarka
Rom:
Fredag
08:15-11:00 - 26.08.2022
Forelesning Finnsnes
Ekskursjon til Fjæra + kroppslig lek
Rom:
Uke 35
Mandag
10:15-16:00 - 29.08.2022
Undervisning
Former, mønster og symmetri
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 2.006
Tirsdag
08:30-15:45 - 30.08.2022
Samling
Lærer:
A. Wara
Onsdag
08:30-15:45 - 31.08.2022
Samling
Torsdag
08:30-15:45 - 01.09.2022
Samling
Fredag
11:15-14:00 - 02.09.2022
Forelesning
Ekskursjon til Fjæra + kroppslig lek
Rom:
Uke 36
Mandag
10:15-11:00 - 05.09.2022
Undervisning
Digitale verktøy matematikk og norsk
Rom:
ILP 1.043
11:15-13:00 - 05.09.2022
Undervisning
13:15-16:00 - 05.09.2022
Tromsø for.
Digitale verktøy i matematikk og norsk
Rom:
ILP 2.051
Tirsdag
14:15-16:00 - 06.09.2022
Forelesning Tromsø
Høsting fra naturen
Lærer:
A. Wara
Rom:
ILP 1.042
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
12:15-16:00 - 12.09.2022
Undervisning
Geometri. Rom og retning
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 1.043
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 15.09.2022
Forelesning Finnsnes
Høsting fra naturen
Lærer:
A. Wara
Rom:
Fredag
13:00-15:45 - 16.09.2022
Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 38
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:30-15:45 - 21.09.2022
Samling
Torsdag
08:30-15:45 - 22.09.2022
Samling
Fredag
08:30-15:45 - 23.09.2022
Samling
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Uke 39
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 28.09.2022
Undervisning
Matematisk samtale
Lærer:
M. Volden
A. Wara
12:15-14:00 - 28.09.2022
Forelesning Tromsø
Bærekraftig utvikling
Lærer:
A. Wara
Torsdag
Fredag
08:15-11:00 - 30.09.2022
Seminargruppe 2 Tromsø
Bærekraftig utvikling
Lærer:
A. Wara
Uke 41
Mandag
12:15-14:00 - 10.10.2022
Forelesning
Vinterhimmelen i barnehagen
Lærer:
A. Wara
Rom:
14:15-16:00 - 10.10.2022
Forelesning Finnsnes
Bærekraftig utvikling
Lærer:
A. Wara
Tirsdag
10:15-12:00 - 11.10.2022
Forelesning
Bærekraftig utvikling
Lærer:
A. Wara
Rom:
ILP 1.006
12:15-14:00 - 11.10.2022
Seminargruppe 1
Bærekraftig utvikling
Lærer:
A. Wara
Rom:
ILP 1.006
14:15-16:00 - 11.10.2022
Seminargruppe Finnsnes
Bærekraftig utvikling
Lærer:
A. Wara
Onsdag
08:15-10:00 - 12.10.2022
Forelesning
Vitensenteret, Planetariet og Klima og Vær
Lærer:
A. Wara
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 42
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 18.10.2022
Forelesning Tromsø
Naturfaglige arbeidsmåter
Lærer:
A. Wara
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
08:15-10:00 - 19.10.2022
Seminargruppe 1 Tromsø
Naturfaglige arbeidsmåter
Lærer:
A. Wara
Rom:
ILP 2.066
10:15-12:00 - 19.10.2022
Seminargruppe 2 Tromsø
Naturfaglige arbeidsmåter
Lærer:
A. Wara
Rom:
ILP 2.066
Torsdag
12:15-14:00 - 20.10.2022
Forelesning
Naturfaglige arbeidsmåter
Lærer:
A. Wara
Rom:
ILP 2.066
14:15-16:00 - 20.10.2022
Seminargruppe 1
Naturfaglige arbeidsmåter
Lærer:
A. Wara
Rom:
ILP 2.066
Fredag
Uke 43
Mandag
08:15-10:00 - 24.10.2022
Forelesning Finnsnes
Naturfaglige arbeidsmåter
Lærer:
A. Wara
Rom:
10:15-12:00 - 24.10.2022
Seminargruppe Finnsnes
Naturfaglige arbeidsmåter
Lærer:
A. Wara
Rom:
Tirsdag
08:15-09:00 - 25.10.2022
Undervisning
Digitale verktøy (forberede muntlig presentasjon)
Lærer:
R. Larsen
A. Wara
Rom:
ILP 1.006
Onsdag
Torsdag
12:15-16:00 - 27.10.2022
Kirkenes for.
Statistikk
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Fredag
08:15-10:00 - 28.10.2022
Kirkenes for.
Sannsynlighet
Lærer:
M. Volden
A. Wara
10:15-11:00 - 28.10.2022
Kirkenes for.
Digitale verktøy
Lærer:
R. Larsen
A. Wara
14:15-16:00 - 28.10.2022
Kirkenes for.
Problemløsning
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Uke 44
Mandag
08:15-10:00 - 31.10.2022
Undervisning
Problemløsning
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 1.043
14:15-16:00 - 31.10.2022
Undervisning
Statistikk
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
12:15-14:00 - 07.11.2022
Undervisning
Veiledning muntlig arbeidskrav.
Lærer:
R. Larsen
A. Wara
Rom:
ILP 1.007
Tirsdag
08:30-15:45 - 08.11.2022
Samling
Lærer:
A. Wara
Onsdag
08:15-10:00 - 09.11.2022
Forelesning Finnsnes
Vitensenteret, Planetariet og Klima og Vær
Rom:
10:15-12:00 - 09.11.2022
Forelesning Finnsnes
Vinterhimmelen i barnehagen
Lærer:
A. Wara
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
08:15-10:00 - 10.11.2022
Forelesning Tromsø
Vinterhimmelen i barnehagen
Lærer:
A. Wara
Rom:
ILP 1.007
10:15-12:00 - 10.11.2022
Forelesning Tromsø
Vitensenteret, Planetariet og Klima og Vær
Lærer:
A. Wara
Rom:
Fredag
08:15-10:00 - 11.11.2022
Undervisning
Sannsynlighet
Lærer:
M. Volden
A. Wara
Rom:
ILP 1.006
10:15-12:00 - 11.11.2022
Undervisning
Framlegg muntlig arbeidskrav om barnelitteratur
Lærer:
R. Larsen
A. Wara
Rom:
ILP 1.006
13:00-15:45 - 11.11.2022
Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 49
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 09.12.2022
Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom: