Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Camilla Stene - Universitetslektor

Camilla Stene

Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
29.08.2022
Tirsdag
30.08.2022
Onsdag
31.08.2022
Torsdag
01.09.2022
Fredag
02.09.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3001-1 Seminar
C. Stene
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-3002-1 Seminargruppe A ENG + KRØ + NOR + SAMF
C. Stene
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0103
LER-3002-1 Seminargruppe B MAT + NAT
C. Stene
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1001-1 Undervisning
C. Stene
       
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1001-1 Seminar
C. Stene
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.005
LER-3001-1 Forelesning
C. Stene
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-3002-1 Forelesning
C. Stene
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
12.09.2022
Tirsdag
13.09.2022
Onsdag
14.09.2022
Torsdag
15.09.2022
Fredag
16.09.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3002-1 Seminargruppe B MAT + NAT
Mangfoldsuka
C. Stene
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
LER-3002-1 Seminargruppe B MAT + NAT
Mangfoldsuka
C. Stene
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _TEAMS
LER-2051-1 Forelesning
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
I. Frenning
B. Grønvik
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T-E. Nilsen
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
A. Unhjem
O.J. Wang
V. Øie
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _TEAMS
LER-2051-1 Forelesning
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
I. Frenning
B. Grønvik
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
G. Moe
T-E. Nilsen
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
A. Unhjem
O.J. Wang
V. Øie
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
19.09.2022
Tirsdag
20.09.2022
Onsdag
21.09.2022
Torsdag
22.09.2022
Fredag
23.09.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E0101
LER-3001-1 Forelesning
C. Stene
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-2051-1 Fag 1 NOR 5-10
B. Grønvik
C. Stene
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-2051-1 Fag 1 SAMF
L.I. Landsem
C. Stene
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-1003-1 Forelesning
Læringsstrategier
C. Stene
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:45
14:15-15:45 ILP 1.006
ILP 1.007
LER-1602-1 Praksisforberedende møte
S.A. Bjørkli-Eriksen
L.H. Lyngedal
C. Stene
14:15-16:00 VIRTUELT _TEAMS
LER-2051-1 Forelesning
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
I. Frenning
B. Grønvik
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
G. Moe
T-E. Nilsen
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
A. Unhjem
O.J. Wang
V. Øie
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
26.09.2022
Tirsdag
27.09.2022
Onsdag
28.09.2022
Torsdag
29.09.2022
Fredag
30.09.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-1051-1 Forelesning
C. Stene
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _TEAMS
LER-2051-1 Forelesning
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
I. Frenning
B. Grønvik
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
G. Moe
T-E. Nilsen
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
A. Unhjem
O.J. Wang
V. Øie
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Forelesning
C. Stene
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-3600-1 Praksisforberedende møte
K. Isaksen
L.H. Lyngedal
L. Rønningsbakk
A.R. Steele
C. Stene
K-A. Sæther
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Forelesning
C. Stene
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
03.10.2022
Tirsdag
04.10.2022
Onsdag
05.10.2022
Torsdag
06.10.2022
Fredag
07.10.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Forelesning
C. Stene
15:00        
16:00          
Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
17.10.2022
Tirsdag
18.10.2022
Onsdag
19.10.2022
Torsdag
20.10.2022
Fredag
21.10.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking EFR043
Programdag GLU Tromsø og Alta
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
L. Dahl
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
24.10.2022
Tirsdag
25.10.2022
Onsdag
26.10.2022
Torsdag
27.10.2022
Fredag
28.10.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2051-1 Fag 1 NOR 5-10
B. Grønvik
C. Stene
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-2051-1 Fag 1 SAMF
L.I. Landsem
C. Stene
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
31.10.2022
Tirsdag
01.11.2022
Onsdag
02.11.2022
Torsdag
03.11.2022
Fredag
04.11.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Stene
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
07.11.2022
Tirsdag
08.11.2022
Onsdag
09.11.2022
Torsdag
10.11.2022
Fredag
11.11.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1051-1 Forelesning
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Stene
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-3002-1 Forelesning
C. Stene
     
09:00      
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-3002-1 Seminargruppe A ENG + KRØ + NOR + SAMF
C. Stene
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP U1.068
LER-3001-1 Forelesning
C. Stene
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på GLU?
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-3002-1 Seminargruppe B MAT + NAT
C. Stene
15:00    
16:00          
Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
14.11.2022
Tirsdag
15.11.2022
Onsdag
16.11.2022
Torsdag
17.11.2022
Fredag
18.11.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-3002-1 Forelesning
C. Stene
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-3002-1 Seminargruppe A ENG + KRØ + NOR + SAMF
C. Stene
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-3002-1 Seminargruppe B MAT + NAT
C. Stene
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-1001-1 Undervisning
C. Stene
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-1001-1 Seminar
C. Stene
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-3001-1 Forelesning
C. Stene
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-3001-1 Seminar
C. Stene
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
21.11.2022
Tirsdag
22.11.2022
Onsdag
23.11.2022
Torsdag
24.11.2022
Fredag
25.11.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
LER-1003-1 Seminargruppe A
Oppgaveseminar

Vi starter å skrive på arbeidskravet med veiledere tilstede.

R. Johansen
C. Stene
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-1001-1 Undervisning
C. Stene
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1001-1 Seminar
C. Stene
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
LER-1003-1 Seminargruppe B
Oppgaveseminar

Vi starter å skrive på arbeidskravet med veileder tilstede.

R. Johansen
C. Stene
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Camilla Stene - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
12.12.2022
Tirsdag
13.12.2022
Onsdag
14.12.2022
Torsdag
15.12.2022
Fredag
16.12.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Programdag GLU Tromsø og Alta
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
L. Dahl
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00