Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Greta Heim - Universitetslektor

Greta Heim

Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.08.2022
09:00-10:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Oppstart ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.08.2022
12:15-16:00 ILP 2.051
ILP U1.069
LER-1504-1 Forelesning G. Heim
Onsdag
24.08.2022
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning G. Heim
Torsdag
25.08.2022
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-1 Seminar G. Heim
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
29.08.2022
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning G. Heim
Tirsdag
30.08.2022
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning G. Heim
Onsdag
31.08.2022
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-2014-1 Undervisning G. Heim
Torsdag
01.09.2022
08:15-11:00 BLU-2014-1 Gruppe A
Samisk matkultur
G. Heim
11:15-14:00 BLU-2014-1 Gruppe B
Samisk matkultur
G. Heim
Fredag
02.09.2022
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning G. Heim
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
06.09.2022
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning G. Heim
Torsdag
08.09.2022
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-1 Seminar G. Heim
Fredag
09.09.2022
08:15-12:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-1 Forelesning G. Heim
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
13.09.2022
08:15-12:00 ILP 2.051
ILP U1.069
LER-1504-1 Forelesning G. Heim
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-1 Seminar G. Heim
Onsdag
14.09.2022
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning G. Heim
Fredag
16.09.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
13.10.2022
08:15-12:00 ILP 2.051
ILP U1.069
LER-1504-1 Forelesning G. Heim
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-1 Seminar G. Heim
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
18.10.2022
12:00-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking EFR043
Fagdager fagseksjon Praktiske-estetiske fag
L. Dahl
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
I. Frenning
J-E. Furulund
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
M. Liset
H.E. Moe
C.H. Moen
K.D. Opstad
B. Sætveit
K.J. Valkoinen
T.K. Vårnes
L. Wilhelmsen
Onsdag
19.10.2022
08:00-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking EFR043
Fagdager fagseksjon Praktiske-estetiske fag
L. Dahl
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
I. Frenning
J-E. Furulund
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
M. Liset
H.E. Moe
C.H. Moen
K.D. Opstad
B. Sætveit
K.J. Valkoinen
T.K. Vårnes
L. Wilhelmsen
Torsdag
20.10.2022
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.065
ILP 2.072
Klikk for å vise/skjule alle
BOOKING- Booking EFR043
Programdag GLU Tromsø og Alta
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
L. Dahl
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Fredag
21.10.2022
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
50-årsjubileum for barnehagelærerutdanningen
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
25.10.2022
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning G. Heim
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.11.2022
08:15-16:15 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
Onsdag
02.11.2022
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.11.2022
14:15-16:00 BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på GLU?
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Fredag
11.11.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
17.11.2022
12:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.047
ILP 1.075
ILP 2.005
ILP 2.006
Klikk for å vise/skjule alle
LER-1000-1 Oppstart med STIL
Fagvalgspresentasjoner
K. Bakken
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
S.T. Killengreen
H.E. Moe
O.K. Straum
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
22.11.2022
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning G. Heim
Fredag
25.11.2022
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning G. Heim
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
30.11.2022
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1501-1 Undervisning G. Heim
Torsdag
01.12.2022
08:15-12:00 ILP 2.051
ILP U1.069
LER-1504-1 Forelesning G. Heim
12:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
LER-1504-1 Seminar G. Heim
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
09.12.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Greta Heim - Universitetslektor i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
13.12.2022
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Programdag GLU Tromsø og Alta
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
L. Dahl
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie