Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Gry Paulgaard - Professor

Gry Paulgaard

Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 33
Uke
33
Mandag
15.08.2022
Tirsdag
16.08.2022
Onsdag
17.08.2022
Torsdag
18.08.2022
Fredag
19.08.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Oppstart ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:00
13:00-15:00
BOOKING- Booking EFR043
Oppstartsmøte ansatte Pedagogikk
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
A.G. Luis Alejandro
P.A. Opdal
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 37
Uke
37
Mandag
12.09.2022
Tirsdag
13.09.2022
Onsdag
14.09.2022
Torsdag
15.09.2022
Fredag
16.09.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:30
12:00-15:30 ILP 1.043
BOOKING- Booking EFR043
Programmøte Pedagogikk
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
A.G. Luis Alejandro
P.A. Opdal
G. Paulgaard
R.S. Pedersen
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 45
Uke
45
Mandag
07.11.2022
Tirsdag
08.11.2022
Onsdag
09.11.2022
Torsdag
10.11.2022
Fredag
11.11.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på bachelor- mastergradsprogrammene i Pedagogikk?
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
A.G. Luis Alejandro
P.A. Opdal
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 47
Uke
47
Mandag
21.11.2022
Tirsdag
22.11.2022
Onsdag
23.11.2022
Torsdag
24.11.2022
Fredag
25.11.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på bachelor- mastergradsprogrammene i Pedagogikk?
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
A.G. Luis Alejandro
P.A. Opdal
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
 
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Gry Paulgaard - Professor i uke 49
Uke
49
Mandag
05.12.2022
Tirsdag
06.12.2022
Onsdag
07.12.2022
Torsdag
08.12.2022
Fredag
09.12.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:30
12:00-15:30 ILP 1.043
BOOKING- Booking EFR043
Programmøte Pedagogikk
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
A.G. Luis Alejandro
P.A. Opdal
G. Paulgaard
R.S. Pedersen
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
14:00      
15:00          
16:00          
NB: Semester 2022 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 51, 52