Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Jens-Erik Furulund - Universitetslektor

Jens-Erik Furulund

Timeplan for Jens-Erik Furulund - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
15.08.2022
Tirsdag
16.08.2022
Onsdag
17.08.2022
Torsdag
18.08.2022
Fredag
19.08.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1005-1 Forelesning
Felttur i Breivika/Tromsømarka
H.K. Bråthen
L. Dahl
J-E. Furulund
I. Jensvoll
A. Wara
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Oppstart ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
     
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1015-1 Forelesning Tromsø
Fysisk aktivitet og kroppslig lek
J-E. Furulund
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E2004
LER-2352-1 Undervisning
I. Frenning
J-E. Furulund
 
11:00    
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BLU-1015-1 Forelesning Tromsø
Felttur i Breivika/Tromsømarka
H.K. Bråthen
L. Dahl
J-E. Furulund
I. Jensvoll
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1015-1 Forelesning Tromsø
Ekskursjon til Fjæra + kroppslig lek
L. Dahl
J-E. Furulund
I. Jensvoll
A. Wara
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 2.056
BLU-1005-1 Forelesning
Introduksjon til emnet
J-E. Furulund
A. Wara
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1005-1 Forelesning
Fysisk aktivitet og kroppslig lek
J-E. Furulund
 
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 ILP 1.006
BLU-1015-1 Forelesning Tromsø
Introduksjon til emnet
J-E. Furulund
A. Wara
   
16:00