Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Karin Helene Danielsen - Førstelektor

Karin Helene Danielsen

Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 33
Uke
33
Mandag
15.08.2022
Tirsdag
16.08.2022
Onsdag
17.08.2022
Torsdag
18.08.2022
Fredag
19.08.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Oppstart ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 34
Uke
34
Mandag
22.08.2022
Tirsdag
23.08.2022
Onsdag
24.08.2022
Torsdag
25.08.2022
Fredag
26.08.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-10:00
08:30-10:00 ILP U1.069
ILP U1.076
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
L. Husjord
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
L. Husjord
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-09:30
09:00-09:30 ILP 1.042
LER-1002-1 Oppstart med STIL - Gr. 1
Kroppsøving
K.H. Danielsen
09:45-10:15 ILP 1.042
LER-1002-1 Oppstart med STIL - Gr. 2
Kroppsøving
K.H. Danielsen
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:30-13:30
10:30-13:30 ILP U1.069
ILP U1.076
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
     
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:45-13:45
11:45-13:45 TROMSØBAD 166-22
BLU-2015-1 Undervisning
Midtdel idrettsbasseng
K.H. Danielsen
 
12:00    
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT K1-1
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 35
Uke
35
Mandag
29.08.2022
Tirsdag
30.08.2022
Onsdag
31.08.2022
Torsdag
01.09.2022
Fredag
02.09.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM C1004
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM B1003
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
L. Husjord
09:00    
10:00        
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM B1003
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
L. Husjord
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT K1-1
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT K1-1
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 36
Uke
36
Mandag
05.09.2022
Tirsdag
06.09.2022
Onsdag
07.09.2022
Torsdag
08.09.2022
Fredag
09.09.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 37
Uke
37
Mandag
12.09.2022
Tirsdag
13.09.2022
Onsdag
14.09.2022
Torsdag
15.09.2022
Fredag
16.09.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 38
Uke
38
Mandag
19.09.2022
Tirsdag
20.09.2022
Onsdag
21.09.2022
Torsdag
22.09.2022
Fredag
23.09.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på GLU?
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 39
Uke
39
Mandag
26.09.2022
Tirsdag
27.09.2022
Onsdag
28.09.2022
Torsdag
29.09.2022
Fredag
30.09.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.307
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
     
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H1 1.225
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 TROMSØBAD 166-22
BLU-2015-1 Undervisning
Midtdel idrettsbasseng
K.H. Danielsen
   
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H5 5.202
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 KRAFT K1-1
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-14:15
13:30-14:15 TEO-H5 5.202
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
 
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT K1-1
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 40
Uke
40
Mandag
03.10.2022
Tirsdag
04.10.2022
Onsdag
05.10.2022
Torsdag
06.10.2022
Fredag
07.10.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 41
Uke
41
Mandag
10.10.2022
Tirsdag
11.10.2022
Onsdag
12.10.2022
Torsdag
13.10.2022
Fredag
14.10.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 KRAFT 103
LER-1352-1 Undervisning
K.H. Danielsen
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 42
Uke
42
Mandag
17.10.2022
Tirsdag
18.10.2022
Onsdag
19.10.2022
Torsdag
20.10.2022
Fredag
21.10.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking EFR043
Fagdager fagseksjon Praktiske-estetiske fag
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
I. Frenning
J-E. Furulund
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
S. Johansen
M. Liset
H.E. Moe
C.H. Moen
K.D. Opstad
B. Sætveit
K.J. Valkoinen
T.K. Vårnes
L. Wilhelmsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Programdag GLU Tromsø og Alta
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
   
10:00      
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-16:00
12:00-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking EFR043
Fagdager fagseksjon Praktiske-estetiske fag
K.H. Danielsen
N.H. Dønnem
A. Eriksen
I. Frenning
J-E. Furulund
F.L. Hansen
B.A. Haugseth
G. Heim
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
S. Johansen
M. Liset
H.E. Moe
C.H. Moen
K.D. Opstad
B. Sætveit
K.J. Valkoinen
T.K. Vårnes
L. Wilhelmsen
 
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 43
Uke
43
Mandag
24.10.2022
Tirsdag
25.10.2022
Onsdag
26.10.2022
Torsdag
27.10.2022
Fredag
28.10.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 44
Uke
44
Mandag
31.10.2022
Tirsdag
01.11.2022
Onsdag
02.11.2022
Torsdag
03.11.2022
Fredag
04.11.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 103
KRAFT K1-11
LER-1351-1 Undervisning
K.H. Danielsen
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 45
Uke
45
Mandag
07.11.2022
Tirsdag
08.11.2022
Onsdag
09.11.2022
Torsdag
10.11.2022
Fredag
11.11.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
L. Husjord
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
     
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 KRAFT 103
LER-1351-1 Undervisning
K.H. Danielsen
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 KRAFT K1-1
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 11:00-13:00
11:00-13:00 TROMSØBAD 166-22
BLU-2015-1 Undervisning
Midtdel idrettsbasseng
K.H. Danielsen
 
12:00    
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.005
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP U1.069
ILP U1.076
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 13:30-16:00
13:30-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på GLU?
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 46
Uke
46
Mandag
14.11.2022
Tirsdag
15.11.2022
Onsdag
16.11.2022
Torsdag
17.11.2022
Fredag
18.11.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 47
Uke
47
Mandag
21.11.2022
Tirsdag
22.11.2022
Onsdag
23.11.2022
Torsdag
24.11.2022
Fredag
25.11.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
L. Husjord
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:30
08:15-11:30 ILP 1.043
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-2015-1 Undervisning
Ardna
K.H. Danielsen
L. Husjord
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
 
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP U1.069
ILP U1.076
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
L. Husjord
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP U1.068
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-14:00
12:00-14:00 TROMSØBAD 166-22
BLU-2015-1 Undervisning
Midtdel svømmebasseng
K.H. Danielsen
13:00
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT 103
LER-1352-1 Undervisning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT K1-1
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:30-16:00
14:30-16:00 ILP 2.056
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
15:00
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 48
Uke
48
Mandag
28.11.2022
Tirsdag
29.11.2022
Onsdag
30.11.2022
Torsdag
01.12.2022
Fredag
02.12.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 49
Uke
49
Mandag
05.12.2022
Tirsdag
06.12.2022
Onsdag
07.12.2022
Torsdag
08.12.2022
Fredag
09.12.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT K1-1
BLU-2015-1 Undervisning
K.H. Danielsen
   
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 50
Uke
50
Mandag
12.12.2022
Tirsdag
13.12.2022
Onsdag
14.12.2022
Torsdag
15.12.2022
Fredag
16.12.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Programdag GLU Tromsø og Alta
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
     
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Karin Helene Danielsen - Førstelektor i uke 51
Uke
51
Mandag
19.12.2022
Tirsdag
20.12.2022
Onsdag
21.12.2022
Torsdag
22.12.2022
Fredag
23.12.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking EFR043
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00