Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Marte Liset - Universitetslektor

Marte Liset

Uke 33
Mandag
09:00-10:00 - 15.08.2022
Booking EFR043
Oppstart ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:30-11:15 - 18.08.2022
Oppstart med STIL
Oppstart
Rom:
ILP 1.059
Fredag
09:00-10:30 - 19.08.2022
Oppstart med STIL - Gr. 2
Kommunikasjon og formidling
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
13:00-14:30 - 19.08.2022
Oppstart med STIL - Gr. 1
Kommunikasjon og formidling
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Uke 34
Mandag
12:15-17:00 - 22.08.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
08:15-10:00 - 23.08.2022
undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.075
12:15-15:00 - 23.08.2022
Undervisning
Språk og identitet

Dramatime om språkholdninger og språk og identitet

Van Ommeren (2017)

Hårstad et.al (2021) kapittel 3

Rom:
ILP 1.075
Onsdag
12:00-14:00 - 24.08.2022
Oppstart med STIL
Kreative fremlegg
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.059
Torsdag
08:15-14:00 - 25.08.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Fredag
08:15-12:00 - 26.08.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Uke 35
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-13:00 - 01.09.2022
undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Fredag
08:15-13:00 - 02.09.2022
undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Uke 36
Mandag
Tirsdag
Onsdag
09:15-12:00 - 07.09.2022
Seminargruppe A
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 2.005
Torsdag
Fredag
Uke 37
Mandag
10:15-12:00 - 12.09.2022
Undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.043
12:15-16:00 - 12.09.2022
Seminar
Lærer:
M. Liset
M. Wiik
Tirsdag
12:15-16:00 - 13.09.2022
Seminar
Lærer:
M. Liset
M. Wiik
Onsdag
08:15-12:00 - 14.09.2022
Undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 2.072
14:15-16:00 - 14.09.2022
Undervisning
Rom:
ILP 1.062
Torsdag
08:15-10:00 - 15.09.2022
Seminar
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.043
12:15-16:00 - 15.09.2022
Seminar
Lærer:
M. Liset
M. Wiik
Rom:
ILP 1.062
Fredag
13:00-15:45 - 16.09.2022
Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 38
Mandag
13:15-16:00 - 19.09.2022
Seminargruppe A
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Tirsdag
08:15-10:00 - 20.09.2022
Undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 39
Mandag
12:15-14:00 - 26.09.2022
Forelesning
Drama som innovativ læringsform
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 28.09.2022
Gruppe B2
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
12:15-16:00 - 28.09.2022
Gruppe B1
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Torsdag
08:15-12:00 - 29.09.2022
Gruppe A2
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
12:15-16:00 - 29.09.2022
Gruppe A1
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Fredag
12:15-15:00 - 30.09.2022
Seminargruppe A
Rom:
ILP 1.062
Uke 41
Mandag
08:15-12:00 - 10.10.2022
Forelesning
Rom:
ILP 1.006
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 13.10.2022
Seminar
Rom:
ILP 1.007
Fredag
Uke 42
Mandag
08:15-16:00 - 17.10.2022
undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 19.10.2022
undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Torsdag
08:00-16:00 - 20.10.2022
Booking EFR043
Programdag GLU Tromsø og Alta
Fredag
08:15-16:00 - 21.10.2022
undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Uke 43
Mandag
10:15-12:00 - 24.10.2022
Undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Tirsdag
08:15-12:00 - 25.10.2022
undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.062
Onsdag
08:15-12:00 - 26.10.2022
undervisning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.075
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 28.10.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Uke 44
Mandag
Tirsdag
08:15-14:00 - 01.11.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 45
Mandag
08:15-16:00 - 07.11.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.075
Tirsdag
Onsdag
08:15-16:00 - 09.11.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Torsdag
08:15-16:00 - 10.11.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Fredag
08:15-10:00 - 11.11.2022
Undervisning
Oppstart arbeidskrav "multimodal framstilling av ein skjønnlitterær tekst med eigenvurdering"

Tørnby & Stokke (2022)

Tønnesen (2022)

Rom:
ILP 1.062
13:00-15:45 - 11.11.2022
Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 46
Mandag
08:15-16:00 - 14.11.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
09:15-13:00 - 17.11.2022
Undervisning Finnsnes
Lærer:
M. Liset
Rom:
10:15-12:00 - 17.11.2022
Undervisning
Øving på drama, Marte tilgjengelig for veiledning
Lærer:
M. Liset
Rom:
ILP 1.075
13:15-17:00 - 17.11.2022
Undervisning Finnsnes
Lærer:
M. Liset
Rom:
Fredag
08:15-14:00 - 18.11.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
09:15-13:00 - 18.11.2022
Undervisning Finnsnes
Lærer:
M. Liset
Rom:
Uke 47
Mandag
09:15-11:00 - 21.11.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-12:00 - 24.11.2022
Undervisning
Fremføring dramatisering av skjønnlitteratur
Rom:
ILP 1.062
Fredag
Uke 48
Mandag
11:15-15:00 - 28.11.2022
Undervisning Finnsnes
Lærer:
M. Liset
Rom:
Tirsdag
13:15-17:00 - 29.11.2022
Undervisning Finnsnes
Lærer:
M. Liset
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 49
Mandag
08:15-16:00 - 05.12.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Tirsdag
08:15-16:00 - 06.12.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Onsdag
08:15-16:00 - 07.12.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Torsdag
08:15-16:00 - 08.12.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
Fredag
08:15-16:00 - 09.12.2022
undervisning
Rom:
ILP 1.062
13:00-15:45 - 09.12.2022
Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 50
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag