Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor

Marit Ludvigsen Sundelin

Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 33
Uke
33
Mandag
15.08.2022
Tirsdag
16.08.2022
Onsdag
17.08.2022
Torsdag
18.08.2022
Fredag
19.08.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Oppstart ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
     
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.042
BLU-1213-1 Undervisning
Hva er språk? Hvordan lærer barn språk?
M.L. Sundelin
10:00        
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.072
BLU-1213-1 Undervisning
M.L. Sundelin
M. Volden
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
29.08.2022
Tirsdag
30.08.2022
Onsdag
31.08.2022
Torsdag
01.09.2022
Fredag
02.09.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 HARSTAD_HG5 241_ROM5
BLU-2012-1 Undervisning
Muntlig språkutvikling på ett eller flere språk, del 2
M.L. Sundelin
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Introduksjon
M.L. Sundelin
     
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Muntlig språkutvikling på ett eller flere språk, del 1
M.L. Sundelin
     
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 HARSTAD_HG5 241_ROM5
BLU-2012-1 Undervisning
Oppsummering av samling
M.L. Sundelin
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
BLU-1213-1 Undervisning
Språk og lek
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-2012-1 Undervisning
Oppfølging av onsdagsoppgave og introduksjon av arbeidskrav
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
   
13:00    
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
05.09.2022
Tirsdag
06.09.2022
Onsdag
07.09.2022
Torsdag
08.09.2022
Fredag
09.09.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.043
BLU-1213-1 Undervisning
Digitale verktøy matematikk og norsk
M.L. Sundelin
A.L.B. Wara
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 2.006
BLU-1213-1 Undervisning
Språkets form - innføring i fonologi og morfologi
M.L. Sundelin
11:00      
12:00      
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
12.09.2022
Tirsdag
13.09.2022
Onsdag
14.09.2022
Torsdag
15.09.2022
Fredag
16.09.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1213-1 Undervisning
Veiledning arbeidskrav 0-3 år
M.L. Sundelin
M. Volden
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-2012-1 Undervisning
Sammensatte tekster, kunst og kultur
M.L. Sundelin
 
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1213-1 Undervisning
Fortellekompetanse, syntaks, tekstmestring og situasjonsuavhengig språk
M.L. Sundelin
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-2012-1 Undervisning
Språk og lek
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
 
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-2012-1 Undervisning
Leseseminar (Third space theory)
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-2012-1 Undervisning
Oppfølging av onsdagsoppgave
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
12:15-16:00 ILP 1.007
VID-6076-1 Samling
Onsdager
R. Larsen
M.L. Sundelin
V. Øie
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 243_ROM7
BLU-2012-1 Undervisning
Samtale
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-2012-1 Undervisning
Barns fortellekompetanse
M.L. Sundelin
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-2012-1 Undervisning
Det flerkulturelle Nord-Norge
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-2012-1 Undervisning
Nye refleksjoner rundt barns språkutvikling?
M.L. Sundelin
15:00    
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
19.09.2022
Tirsdag
20.09.2022
Onsdag
21.09.2022
Torsdag
22.09.2022
Fredag
23.09.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1213-1 Undervisning
Språklig mangfold
M.L. Sundelin
 
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
26.09.2022
Tirsdag
27.09.2022
Onsdag
28.09.2022
Torsdag
29.09.2022
Fredag
30.09.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1223-1 Tromsø for.
Syntaks, fortellerkompetanse, tekstmestring og situasjonsavhengig språk
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.417
BLU-1213-1 Undervisning
Metaspråklig bevissthet
M.L. Sundelin
 
09:00      
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
03.10.2022
Tirsdag
04.10.2022
Onsdag
05.10.2022
Torsdag
06.10.2022
Fredag
07.10.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Bacheloroppgave
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-2012-1 Undervisning
Hent siden sist
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-2012-1 Undervisning
Syn på flerspråklighet
M.L. Sundelin
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-15:00
11:15-15:00 HARSTAD_HG5 160_ROM1
BLU-2012-1 Undervisning
Andrespråk og flerspråklighet i barnehagen
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Arbeid med case: flerspråklighet
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
 
12:00    
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-15:00
13:15-15:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-2012-1 Undervisning
Rekontekstualisert språk
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-2012-1 Undervisning
Oppsummering onsdagsoppgave
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Introduksjon til praksis
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-2012-1 Undervisning
Leseseminar (Øzerk)
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Introduksjon barns språkmiljø
M.L. Sundelin
 
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-2012-1 Undervisning
Forberedelse til nettdiskusjon
M.L. Sundelin
 
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
17.10.2022
Tirsdag
18.10.2022
Onsdag
19.10.2022
Torsdag
20.10.2022
Fredag
21.10.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.056
VID-6076-1 Samling
Torsdager
M.L. Sundelin
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
50-årsjubileum for barnehagelærerutdanningen
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-18:00
12:00-18:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking EFR043
FoU-dager fagseksjon Barnehagelærer
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
M. Jenssen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
G.O. Pettersen
B. Steinsvik
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
13:00    
14:00    
15:00    
16:00        
17:00        
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
24.10.2022
Tirsdag
25.10.2022
Onsdag
26.10.2022
Torsdag
27.10.2022
Fredag
28.10.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1213-1 Undervisning
Etterarbeid praksis
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
       
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
31.10.2022
Tirsdag
01.11.2022
Onsdag
02.11.2022
Torsdag
03.11.2022
Fredag
04.11.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:15
08:15-16:15 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
I. Frenning
J-E. Furulund
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
07.11.2022
Tirsdag
08.11.2022
Onsdag
09.11.2022
Torsdag
10.11.2022
Fredag
11.11.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Hendt siden sist (praksisoppsummering)
M.L. Sundelin
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Faktaprøve i Canvas

Ta med pensumlitteratur og egen pc.

H. Ludvigsen
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Schoolscape og forberedelse til onsdagspraksis
M.L. Sundelin
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Barns språkmiljø
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Oppfølging av onsdagsoppgave
M.L. Sundelin
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Språk som kognitivt redskap - Vygotskij
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
14.11.2022
Tirsdag
15.11.2022
Onsdag
16.11.2022
Torsdag
17.11.2022
Fredag
18.11.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Undervisning
Overgangen barnehage-skole
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.007
VID-6076-1 Samling
Torsdager
M.L. Sundelin
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP 1.007
VID-6076-1 Samling
Fredager
S.A. Bjørkli-Eriksen
R. Larsen
M.L. Sundelin
V. Øie
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.007
VID-6076-1 Samling
Onsdager
S.A. Bjørkli-Eriksen
R. Larsen
M.L. Sundelin
V. Øie
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
21.11.2022
Tirsdag
22.11.2022
Onsdag
23.11.2022
Torsdag
24.11.2022
Fredag
25.11.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
BLU-1213-1 Undervisning
Tidlig skriftspråklig utvikling
M.L. Sundelin
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1213-1 Undervisning
R. Larsen
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
M. Volden
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
28.11.2022
Tirsdag
29.11.2022
Onsdag
30.11.2022
Torsdag
01.12.2022
Fredag
02.12.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Språklig fokus i førskoleklubben
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
     
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-13:00
09:15-13:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Om eksamen og bacheloroppgaven
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
 
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Hent siden sist
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Seminar: Tre teoretiske tilnærminger til samme situasjon
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-15:00
11:15-15:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Skriftspråklig utvikling
M.L. Sundelin
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Oppfølging av onsdagspraksis
M.L. Sundelin
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Tidlig innsats
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-17:00
13:15-17:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Spørretime/ønskereprise
H. Ludvigsen
I.C. Nordli
M.L. Sundelin
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-2012-1 Undervisning
Rød tråd, sammenheng og oppsummering
M.L. Sundelin
 
15:00    
16:00        
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
05.12.2022
Tirsdag
06.12.2022
Onsdag
07.12.2022
Torsdag
08.12.2022
Fredag
09.12.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00