Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Oskar Jensen Wang - Universitetslektor

Oskar Jensen Wang

Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 34
Uke
34
Mandag
22.08.2022
Tirsdag
23.08.2022
Onsdag
24.08.2022
Torsdag
25.08.2022
Fredag
26.08.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E2004
LER-2201-1 Undervisning
O. Wang
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 35
Uke
35
Mandag
29.08.2022
Tirsdag
30.08.2022
Onsdag
31.08.2022
Torsdag
01.09.2022
Fredag
02.09.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
LER-2202-1 Forelesning
O. Wang
       
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A3018
LER-2201-1 Undervisning
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1003
LER-2201-1 Undervisning
O. Wang
     
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.417
LER-2202-1 Gruppe A
O. Wang
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 TEO-H1 1.417
LER-2202-1 Gruppe B
O. Wang
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
05.09.2022
Tirsdag
06.09.2022
Onsdag
07.09.2022
Torsdag
08.09.2022
Fredag
09.09.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-2202-1 Gruppe B
O. Wang
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-2202-1 Forelesning
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2202-1 Gruppe A
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E1004
LER-2201-1 Undervisning
O. Wang
11:00    
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
12.09.2022
Tirsdag
13.09.2022
Onsdag
14.09.2022
Torsdag
15.09.2022
Fredag
16.09.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E2004
LER-2201-1 Undervisning
G. Moe
O. Wang
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _TEAMS
LER-2051-1 Forelesning
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
I. Frenning
B. Grønvik
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T-E. Nilsen
J. Oskarsson
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
A. Unhjem
O. Wang
V. Øie
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _TEAMS
LER-2051-1 Forelesning
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
I. Frenning
B. Grønvik
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T-E. Nilsen
J. Oskarsson
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
A. Unhjem
O. Wang
V. Øie
 
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E1004
LER-2201-1 Undervisning
G. Moe
O. Wang
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
19.09.2022
Tirsdag
20.09.2022
Onsdag
21.09.2022
Torsdag
22.09.2022
Fredag
23.09.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
LER-2051-1 Fag 1 MAT 1-7
O. Wang
   
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _TEAMS
LER-2051-1 Forelesning
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
I. Frenning
B. Grønvik
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T-E. Nilsen
J. Oskarsson
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
A. Unhjem
O. Wang
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på GLU?
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 39
Uke
39
Mandag
26.09.2022
Tirsdag
27.09.2022
Onsdag
28.09.2022
Torsdag
29.09.2022
Fredag
30.09.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2202-1 Gruppe A
O. Wang
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _TEAMS
LER-2051-1 Forelesning
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
I. Frenning
B. Grønvik
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T-E. Nilsen
J. Oskarsson
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
A. Unhjem
O. Wang
V. Øie
     
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-2202-1 Gruppe B
O. Wang
11:00      
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.072
LER-2202-1 Forelesning
O. Wang
     
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM A3012
LER-2201-1 Undervisning
O. Wang
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
03.10.2022
Tirsdag
04.10.2022
Onsdag
05.10.2022
Torsdag
06.10.2022
Fredag
07.10.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-2202-1 Gruppe B
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2202-1 Gruppe A
O. Wang
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-2202-1 Gruppe A
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-2202-1 Gruppe B
O. Wang
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E2004
LER-2201-1 Undervisning
O. Wang
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.006
LER-2202-1 Forelesning
O. Wang
     
13:00      
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM E1004
LER-2201-1 Undervisning
O. Wang
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
10.10.2022
Tirsdag
11.10.2022
Onsdag
12.10.2022
Torsdag
13.10.2022
Fredag
14.10.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Masterveiledermøte
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
O. Wang
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 42
Uke
42
Mandag
17.10.2022
Tirsdag
18.10.2022
Onsdag
19.10.2022
Torsdag
20.10.2022
Fredag
21.10.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Programdag GLU Tromsø og Alta
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking EFR043
Fagdag fagseksjon Realfag
A. Andersson
A. Birkeland
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
A.B. Fyhn
F. Geisler
M.N. Hansen
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
M. Isaksen
I. Jensvoll
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
M. Kvivesen
H-G. Køller
F.S. Larsen
S. Manshadi
S. Misund
M. Nilssen
S.I. Nordkild
M. Olufsen
J. Oskarsson
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
A.M. Simensen
A.B. Sortland
J.E.T. Strand
S. Thorvaldsen
O. Wang
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
24.10.2022
Tirsdag
25.10.2022
Onsdag
26.10.2022
Torsdag
27.10.2022
Fredag
28.10.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-2051-1 Fag 1 MAT 1-7
T-E. Nilsen
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
LER-2202-1 Forelesning
O. Wang
09:00      
10:00        
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM A3012
LER-2201-1 Undervisning
O. Wang
   
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM C1002
LER-2201-1 Undervisning
G. Moe
O. Wang
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
31.10.2022
Tirsdag
01.11.2022
Onsdag
02.11.2022
Torsdag
03.11.2022
Fredag
04.11.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-2202-1 Gruppe B
O. Wang
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2202-1 Gruppe B
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-2202-1 Gruppe A
O. Wang
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-2202-1 Gruppe A
O. Wang
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E2004
LER-2201-1 Undervisning
G. Moe
O. Wang
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 45
Uke
45
Mandag
07.11.2022
Tirsdag
08.11.2022
Onsdag
09.11.2022
Torsdag
10.11.2022
Fredag
11.11.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2202-1 Gruppe A
O. Wang
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2202-1 Forelesning
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-2202-1 Gruppe B
O. Wang
11:00      
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på GLU?
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
14.11.2022
Tirsdag
15.11.2022
Onsdag
16.11.2022
Torsdag
17.11.2022
Fredag
18.11.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A3018
LER-2201-1 Undervisning
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM A3018
LER-2201-1 Undervisning
G. Moe
O. Wang
   
11:00      
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM A3018
LER-2201-1 Undervisning
O. Wang
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Masterveiledermøte
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
O. Wang
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
21.11.2022
Tirsdag
22.11.2022
Onsdag
23.11.2022
Torsdag
24.11.2022
Fredag
25.11.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E2004
LER-2201-1 Undervisning
G. Moe
O. Wang
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E2004
LER-2201-1 Undervisning
G. Moe
O. Wang
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM E2004
LER-2201-1 Undervisning
O. Wang
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
28.11.2022
Tirsdag
29.11.2022
Onsdag
30.11.2022
Torsdag
01.12.2022
Fredag
02.12.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E2004
LER-2201-1 Undervisning
G. Moe
O. Wang
       
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E2004
LER-2201-1 Undervisning
G. Moe
O. Wang
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E2004
LER-2201-1 Undervisning
G. Moe
O. Wang
 
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Oskar Jensen Wang - Universitetslektor i uke 50
Uke
50
Mandag
12.12.2022
Tirsdag
13.12.2022
Onsdag
14.12.2022
Torsdag
15.12.2022
Fredag
16.12.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Programdag GLU Tromsø og Alta
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00