Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis

Ragni Vik Johnsen

Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 31
Uke 31
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
04.08.2022
13:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
H. Sollid
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.08.2022
09:00-10:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Oppstart ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Onsdag
17.08.2022
12:15-14:00 ILP 1.047
LER-2101-1 Undervisning
Velkommen - mangfold i skrift og tale

Læreplanen i norsk (LK20)

Solheim og Hårstad (2021)  (kap 11- Språkboka)

Iversen et.al (2020) (begge ligger i Canvas)

R.V. Johnsen
Torsdag
18.08.2022
13:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
H. Sollid
15:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-3500-1 Forelesning
Oppstart 5. studieår
M. Bartnæs
H. Brox
H.R. Folkenborg
F. Hiss
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
M. Olufsen
J.N. Roksvold
K-A. Sæther
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
23.08.2022
10:15-12:00 TEO-H1 1.333
LER-3500-1 Norsk R.V. Johnsen
12:15-15:00 ILP 1.075
LER-2101-1 Undervisning
Språk og identitet

Dramatime om språkholdninger og språk og identitet

Van Ommeren (2017)

Hårstad et.al (2021) kapittel 3

R.V. Johnsen
M. Liset
Onsdag
24.08.2022
11:15-13:00 ILP 2.005
LER-3500-1 Norsk M. Bartnæs
R.V. Johnsen
A.H. Lødemel
V. Øie
Fredag
26.08.2022
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-2101-1 Undervisning
Språk og identitet

 Van Ommeren (2017)

Hårstad et.al (2021) kapittel 3

R.V. Johnsen
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
30.08.2022
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2101-1 Undervisning
Språklig variasjon og historisk endring

Berg (2017) – språkboka kap. 9.

Van Ommeren (2021, Talespråk og talespråksdidaktikk)

Sollid og Nesse (2010)

Film: Språkhistorien på 11 minutter

R.V. Johnsen
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-3500-1 Norsk R.V. Johnsen
Torsdag
01.09.2022
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-3500-1 Norsk R.V. Johnsen
13:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
H. Sollid
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
09.09.2022
09:15-12:00 ILP 1.047
LER-2101-1 Undervisning
Fornorskning, revitalisering og språklige minoriteter

Alle leser:
Minde H. (2005)

Helander (2009)

Sollid (2020)

Til leseseminar: Velg i tillegg enten:

Lane, P. (2011).

Johansen (2010)

Bull (2011)

R.V. Johnsen
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.09.2022
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2101-1 Undervisning
Skriftspråksvariasjon

Jansson og Traavik (2017)
Jansson (2017), kap 13 i norskboka

R.V. Johnsen
14:15-16:00 TEO-H1 1.221
LER-3500-1 Workshop 4
Logg/feltnotater
R.V. Johnsen
Tirsdag
13.09.2022
14:15-16:00 TEO-H5 5.302
LER-3500-1 Workshop 4
Logg/feltnotater
R.V. Johnsen
Torsdag
15.09.2022
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2101-1 Undervisning
Norsk som andrespråk - språklæring

Monsen og Randen (2022) kapittel 1-3

Selj og Ryen (2019) kapittel 2

R.V. Johnsen
13:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
H. Sollid
Fredag
16.09.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.09.2022
08:15-10:00 ILP 1.059
LER-3001-1 Forelesning R.V. Johnsen
Tirsdag
20.09.2022
08:15-10:00 ILP 1.047
LER-2051-1 Fag 1 NOR 1-7 R.V. Johnsen
I.H. Møller
A. Unhjem
V. Øie
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-3500-1 Norsk R.V. Johnsen
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-3500-1 Workshop 6
Kvalitative analysemetoder
R.V. Johnsen
Onsdag
21.09.2022
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-2101-1 Undervisning
Norsk i et komparativt perspektiv

Monsen og Randen (2022) kapittel 4

Selj og Ryen (2019) kapittel 9

R.V. Johnsen
12:15-16:00 TEO-H1 1.229
LER-3500-1 Workshop 4
Kvalitativ dataanalyse
R.V. Johnsen
Torsdag
22.09.2022
08:15-12:00 ILP 2.056
LER-3500-1 Norsk R.V. Johnsen
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
26.09.2022
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-2101-1 Undervisning
Skriving med norsk som andrespråk

Utdeling av arbeidskrav 1 - elevtekstanalyse

Kvithyld & Aasen (2011)

Monsen og Randen (2022) kapittel 5, 8-9

Bergreen et.al (2012) kapittel 2

R.V. Johnsen
Onsdag
28.09.2022
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-2101-1 Undervisning
Arbeid med ordforråd

Monsen og Randen (2022) kapittel 6-7

R.V. Johnsen
14:15-15:45 ILP 1.059
LER-2600-1 Praksisforberedende møte A. Birkeland
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
R.V. Johnsen
L.I. Landsem
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
G. Moe
M. Son
A.B. Sortland
K-A. Sæther
O.J. Wang
V. Øie
Torsdag
29.09.2022
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-3500-1 Norsk R.V. Johnsen
13:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
H. Sollid
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
06.10.2022
10:15-14:00 ILP 2.056
LER-3500-1 Norsk R.V. Johnsen
Fredag
07.10.2022
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2101-1 Undervisning
Flerspråklighet som ressurs i skolen?

Svendsen (2021)

Sollid (2019)

Kjelaas og van Ommeren (2019)

Selj & Ryen (2019) kapittel 2

Innlevering arbeidskrav 1 (elevtekstanalyse)

R.V. Johnsen
I.H. Møller
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.10.2022
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Masterveiledermøte
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
O.J. Wang
V. Øie
Torsdag
13.10.2022
13:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
H. Sollid
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
17.10.2022
09:00-15:00 ILP 2.050
LER-3500-1 Eksamen
Norsk
R.V. Johnsen
A.H. Lødemel
Tirsdag
18.10.2022
09:00-15:00 ILP 2.050
LER-3500-1 Eksamen
Norsk
R.V. Johnsen
I.L. Ramberg
Torsdag
20.10.2022
08:00-16:00 ILP 1.059
ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BOOKING- Booking EFR043
Programdag GLU Tromsø og Alta
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
L. Dahl
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Fredag
21.10.2022
08:00-16:00 ILP 2.072
BOOKING- Booking EFR043
Fagdag fagseksjon Språk
M. Bartnæs
W.S. Bigell
S.A. Bjørkli-Eriksen
H. Brox
H.V. Busch
I.A. Gaup
B. Grønvik
J. Handley
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
S. Jensen
T.B. Jensen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
K. Killie
C. Kleemann
A.B. Larsen
R. Larsen
L-M. Lauritzen
A.H. Lødemel
E.F. Markusson
B. Martinussen
I.H. Møller
I.C. Nordli
T. Nymo
C.L. Olsen
I.L. Ramberg
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
24.10.2022
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-2101-1 Undervisning
Språk, identitet og minoriteter i arbeid med skjønnlitteratur

Hirvonen (2014)

Karlsen (2019)

Stokke (2022) kapittel 11 (Stokke) og 14 (Khateeb)

valgfri bok velges av lista i Leganto: maks 2 per bok! Send valg til Ina.

R.V. Johnsen
I.H. Møller
Onsdag
26.10.2022
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-2051-1 Fag 1 NOR 1-7 R.V. Johnsen
I.H. Møller
A. Unhjem
V. Øie
Torsdag
27.10.2022
13:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
H. Sollid
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.11.2022
14:15-16:00 BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på GLU?
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Torsdag
10.11.2022
13:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
H. Sollid
Fredag
11.11.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.11.2022
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Masterveiledermøte
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
A.M. Simensen
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
O.J. Wang
V. Øie
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
24.11.2022
08:15-12:00 ILP 1.062
LER-2101-1 Undervisning
Fremføring dramatisering av skjønnlitteratur
R.V. Johnsen
M. Liset
I.H. Møller
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.11.2022
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2101-1 Undervisning
Oppsummering av semesteret
R.V. Johnsen
I.H. Møller
Torsdag
01.12.2022
13:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
H. Sollid
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
09.12.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T.H. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
L. Kosner
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
G.R. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
E. Nicolaisen
T-E. Nilsen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Ragni Vik Johnsen - Førsteamanuensis i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
13.12.2022
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Programdag GLU Tromsø og Alta
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
L. Dahl
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
M. Ernstsen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
S.R. Kvande
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
Torsdag
15.12.2022
13:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte
F. Hiss
Å.M. Johansen
R.V. Johnsen
L. Kosner
H. Sollid