Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Høst - lærer Vivian Doris Haugen - Dosent

Vivian Doris Haugen

Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 33
Uke
33
Mandag
15.08.2022
Tirsdag
16.08.2022
Onsdag
17.08.2022
Torsdag
18.08.2022
Fredag
19.08.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking EFR043
Oppstart ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
       
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
PED-1001-1 Undervisning
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
G. Maxwell
R.A.S. Pedersen
S. Sakariassen
A-M.H. Stenseth
   
11:00        
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:00
13:00-15:00
BOOKING- Booking EFR043
Oppstartsmøte ansatte Pedagogikk
L.A. Alvelais González
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
P.A. Opdal
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M.H. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
 
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 34
Uke
34
Mandag
22.08.2022
Tirsdag
23.08.2022
Onsdag
24.08.2022
Torsdag
25.08.2022
Fredag
26.08.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1012-1 Forelesning
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Forelesning
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
PED-1012-1 Forelesning
Onsdager
V.D. Haugen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1012-1 Seminar
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0103
PED-1012-1 Seminar
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-1012-1 Seminar
Onsdager
V.D. Haugen
   
13:00    
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 35
Uke
35
Mandag
29.08.2022
Tirsdag
30.08.2022
Onsdag
31.08.2022
Torsdag
01.09.2022
Fredag
02.09.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1012-1 Forelesning
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Forelesning
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
PED-1012-1 Forelesning
Onsdager
V.D. Haugen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
PED-1012-1 Seminar
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1012-1 Seminar
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1012-1 Seminar
Onsdager
V.D. Haugen
   
13:00    
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 37
Uke
37
Mandag
12.09.2022
Tirsdag
13.09.2022
Onsdag
14.09.2022
Torsdag
15.09.2022
Fredag
16.09.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:30
12:00-15:30 ILP 1.043
BOOKING- Booking EFR043
Programmøte Pedagogikk
L.A. Alvelais González
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
P.A. Opdal
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M.H. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 38
Uke
38
Mandag
19.09.2022
Tirsdag
20.09.2022
Onsdag
21.09.2022
Torsdag
22.09.2022
Fredag
23.09.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1012-1 Forelesning
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Forelesning
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Forelesning
Onsdager
V.D. Haugen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
PED-1012-1 Seminar
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1012-1 Seminar
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-1012-1 Seminar
Onsdager
V.D. Haugen
   
13:00    
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 39
Uke
39
Mandag
26.09.2022
Tirsdag
27.09.2022
Onsdag
28.09.2022
Torsdag
29.09.2022
Fredag
30.09.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1012-1 Forelesning
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Forelesning
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
PED-1012-1 Forelesning
Onsdager
V.D. Haugen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
PED-1012-1 Seminar
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1012-1 Seminar
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-1012-1 Seminar
Onsdager
V.D. Haugen
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på bachelor- mastergradsprogrammene i Pedagogikk?
L.A. Alvelais González
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
P.A. Opdal
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M.H. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
 
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 41
Uke
41
Mandag
10.10.2022
Tirsdag
11.10.2022
Onsdag
12.10.2022
Torsdag
13.10.2022
Fredag
14.10.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:30
12:00-15:30 ILP 1.043
BOOKING- Booking EFR043
Programmøte Pedagogikk
L.A. Alvelais González
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
P.A. Opdal
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M.H. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 42
Uke
42
Mandag
17.10.2022
Tirsdag
18.10.2022
Onsdag
19.10.2022
Torsdag
20.10.2022
Fredag
21.10.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 SVHUM E0101
BOOKING- Booking EFR043
Fagdag fagseksjon Pedagogikk
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A. Bjerkås
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
S.Ø. Blomsø
J. Breivik
T.A. Bringeland
J. Buli-Holmberg
C. Dale
B.I. Furu
I.M. Hansen
V.D. Haugen
R.E. Jakhelln
G. Jensen
R. Johansen
M. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
M. Karagøz
A. Kristiansen
J.B. Larsen
A. Loppacher
T. Lund
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
R. Mikkelsen
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
R. Olsen
P.A. Opdal
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
M.V.P. Rist
L.A. Rotvold
L. Rønningsbakk
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
R. Skjelmo
S. Skogdal
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
S. Sollied
K. Specht
A.R. Steele
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
N.V. Vambheim
T. Wara
L.L. Warth
K.S. Worum
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1012-1 Forelesning
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Forelesning
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
PED-1012-1 Forelesning
Onsdager
V.D. Haugen
 
11:00  
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
PED-1012-1 Seminar
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1012-1 Seminar
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-1012-1 Seminar
Onsdager
V.D. Haugen
 
13:00  
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 43
Uke
43
Mandag
24.10.2022
Tirsdag
25.10.2022
Onsdag
26.10.2022
Torsdag
27.10.2022
Fredag
28.10.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1012-1 Forelesning
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Forelesning
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
PED-1012-1 Forelesning
Onsdager
V.D. Haugen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
PED-1012-1 Seminar
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1012-1 Seminar
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-1012-1 Seminar
Onsdager
V.D. Haugen
   
13:00    
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 45
Uke
45
Mandag
07.11.2022
Tirsdag
08.11.2022
Onsdag
09.11.2022
Torsdag
10.11.2022
Fredag
11.11.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
PED-1012-1 Forelesning
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
PED-1012-1 Forelesning
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
PED-1012-1 Forelesning
Onsdager
V.D. Haugen
   
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
PED-1012-1 Seminar
Mandager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-1012-1 Seminar
Tirsdager
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-1012-1 Seminar
Onsdager
V.D. Haugen
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på bachelor- mastergradsprogrammene i Pedagogikk?
L.A. Alvelais González
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
P.A. Opdal
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M.H. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 47
Uke
47
Mandag
21.11.2022
Tirsdag
22.11.2022
Onsdag
23.11.2022
Torsdag
24.11.2022
Fredag
25.11.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-14:00
13:00-14:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking EFR043
Hva skjer på bachelor- mastergradsprogrammene i Pedagogikk?
L.A. Alvelais González
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
P.A. Opdal
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M.H. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
 
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 49
Uke
49
Mandag
05.12.2022
Tirsdag
06.12.2022
Onsdag
07.12.2022
Torsdag
08.12.2022
Fredag
09.12.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:30
12:00-15:30 ILP 1.043
BOOKING- Booking EFR043
Programmøte Pedagogikk
L.A. Alvelais González
Y. Antonsen
J. Breivik
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
J.B. Larsen
P.A. Opdal
G. Paulgaard
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M.H. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking EFR043
Møtetid ALLE ansatte ILP
L.A. Alvelais González
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
M. Bjørke
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Brækken
H.V. Busch
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
M. Ernstsen
T. Estensen
B. Evjen
E. Fretelliere
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
J.N. Grønvoll
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
L. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
G. Jensen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G. Maxwell
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
F.O. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
S. Sivertsvik
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
S.H. Solbakken
M. Solberg
T. Solhaug
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
M. Aas
14:00      
15:00          
16:00