Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Andreas Buch - Overingeniør

Andreas Buch

Timeplan for Andreas Buch - Overingeniør i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 TEO-H5 5.310
VIRTUELT _DIGUND
SVF-3109-1 Lectures
B.M. Arntsen
A. Buch
H. Seifu Johannes
F.P. Uriri
       
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Andreas Buch - Overingeniør i uke 5
Uke
5
Mandag
31.01.2022
Tirsdag
01.02.2022
Onsdag
02.02.2022
Torsdag
03.02.2022
Fredag
04.02.2022
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 TEO-H5 5.310
VIRTUELT _DIGUND
SVF-3903-2 Seminars and lectures
A. Buch
H. Seifu Johannes
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Andreas Buch - Overingeniør i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 TEO-H5 5.310
SVF-3903-2 Seminars and lectures
A. Buch
10:00        
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Andreas Buch - Overingeniør i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:45-10:00
08:45-10:00 TEO-H5 5.310
SVF-3903-2 Seminars and lectures
Rough Cut Screenings 1.
A. Buch
P.I. Crawford
F.P. Uriri
T. Waage
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Andreas Buch - Overingeniør i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 TEO-H5 5.310
SVF-3903-2 Seminars and lectures
Rough Cut Screenings 1.
A. Buch
P.I. Crawford
F.P. Uriri
T. Waage
       
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00