Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor

Astrid Lill Berg Wara

Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 1
Uke
1
Mandag
03.01.2022
Tirsdag
04.01.2022
Onsdag
05.01.2022
Torsdag
06.01.2022
Fredag
07.01.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
10.01.2022
Tirsdag
11.01.2022
Onsdag
12.01.2022
Torsdag
13.01.2022
Fredag
14.01.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1211-1 Forelesning
Introduksjon til emnet og gjennomgang av egentur
Bli kjent - ute

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61125719994?pwd=SytSNVBlWVdxK0VrWm81RjhObjRZZz09

Meeting ID: 611 2571 9994

P.E. Bartnæs
V. Bergan
G. Heim
C.H. Moen
N.C. Tveiterås
A.L.B. Wara
       
11:00        
12:00        
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
31.01.2022
Tirsdag
01.02.2022
Onsdag
02.02.2022
Torsdag
03.02.2022
Fredag
04.02.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Utlevering arbeidskrav - didaktisk oppgave
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Utlevering arbeidskrav - didaktisk oppgave
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1002-2 Forelesning
Etterarbeid praksis
J-E. Furulund
M. Jenssen
B.A. Karlsen
C.H. Moen
A.L.B. Wara
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
BLU-1005-2 Forelesning
Helsefremmende arbeid
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 2.066
BLU-1015-2 Sem. Tromsø gr. 1
Naturfaglige aktiviteter

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65382775106?pwd=KzNMUWJhN3VVcVE3UmJJY090NW1UUT09

Meeting ID: 653 8277 5106

A.L.B. Wara
09:00      
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 2.066
BLU-1015-2 Sem. Tromsø gr. 2
Naturfaglige aktiviteter

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69119171465?pwd=UTRnZXlwbG9SQTl0WVZLTlZsa096Zz09

Meeting ID: 691 1917 1465

A.L.B. Wara
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 KRAFT 202
BLU-1005-2 Seminar gr. 1
Helsefremmende arbeid (gymsal)
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
BLU-1005-2 Seminar gr. 2
Helsefremmende arbeid (etterarbeid)

Flyttes til 11.02.2022 kl 12:15-14:00 rom ILP-bygget: Undervisning (2.072)

Den blir felles for hele trinnet.

J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
13:00    
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Naturfaglige aktiviteter

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65595156586?pwd=VUF5KzFTeHhiSjl3VS8zRzhaVyt2QT09

Meeting ID: 655 9515 6586

A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 KRAFT 202
BLU-1005-2 Seminar gr. 2
Helsefremmende arbeid (gymsal)
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.042
BLU-1005-2 Seminar gr. 1
Helsefremmende arbeid (etterarbeid)

Flyttes til 11.02.2022 kl 12:15-14:00 rom ILP-bygget: Undervisning (2.072)

Den blir felles for hele trinnet.

J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
15:00    
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
14.02.2022
Tirsdag
15.02.2022
Onsdag
16.02.2022
Torsdag
17.02.2022
Fredag
18.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
BLU-1005-2 Forelesning
Bærekraftig utvikling
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.043
BLU-1211-1 Seminar gr. 2
Utforskende læring
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1015-2 Sem. Kirkenes
Helsefremmende arbeid (gymsal)
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1015-2 Sem. Kirkenes
Naturfaglige aktiviteter
A.L.B. Wara
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
BLU-1005-2 Seminar gr. 1
Bærekraftig utvikling
A.L.B. Wara
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1211-1 Seminar gr. 1
Utforskende læring
A.L.B. Wara
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1005-2 Seminar gr. 2
Bærekraftig utvikling
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Naturfaglige aktiviteter
A.L.B. Wara
 
13:00    
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1015-2 Sem. Kirkenes
Etterarbeid praksis
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.072
BOOKING Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.071
BLU-1005-2 Seminar gr. 1
Fysiske fenomen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.071
BLU-1005-2 Seminar gr. 2
Fysiske fenomen
A.L.B. Wara
09:00    
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.066
BLU-1005-2 Seminar gr. 2
Kjempeartig kjemi
A.L.B. Wara
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.066
BLU-1005-2 Seminar gr. 1
Kjempeartig kjemi
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Fremlegg av didaktisk gruppeoppgave
K.H. Danielsen
J-E. Furulund
M. Jenssen
A.L.B. Wara
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Fremlegg av didaktisk gruppeoppgave
K.H. Danielsen
J-E. Furulund
M. Jenssen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 SVHUM B1005
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Planlegging ski- og vinteraktiviteter
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
 
15:00    
16:00    
Aktiviteter i tidsrommet 16:15-19:00
16:15-19:00
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Vitensenteret - Frivillig arrangement.
A.L.B. Wara
   
17:00        
18:00        
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
HARSTAD_HG1 ROM204
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Harstad
A. Myrstad
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
F.L. Hansen
T. Isaksen
O.M. Kanck
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
M.L. Sundelin
A.L.B. Wara
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår
A. Myrstad
M.L. Sundelin
A.L.B. Wara
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-1208-2 Praksis
Praksisdialog
J-E. Furulund
G. Heim
C.H. Moen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-1208-2 Praksis
Praksisdialog
P.E. Bartnæs
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BLU-1208-2 Praksis
Praksisdialog
P.E. Bartnæs
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
BLU-1005-2 Forelesning
Vinter og vinteraktiviteter (ute)
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
 
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1015-2 Sem. Tromsø gr. 2
Ski- og vinteraktiviteter
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.065
BLU-1015-2 Sem. Tromsø gr. 2
Fysikk og eksperimenter
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1015-2 Sem. Tromsø gr. 1
Ski- og vinteraktiviteter
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00
BLU-1015-2 Sem. Kirkenes
Ski- og vinteraktiviteter
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1005-2 Forelesning
Utlevering arbeidskrav - didaktisk oppgave
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
11:00  
12:00        
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.065
BLU-1015-2 Sem. Kirkenes
Fysikk og eksperimenter
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.065
BLU-1015-2 Sem. Tromsø gr. 1
Fysikk og eksperimenter
A.L.B. Wara
 
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Bærekraftig utvikling

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/61367311748?pwd=bUp4L0tPTWtoSDc0c0R1M0FUeGRSUT09

Meeting ID: 613 6731 1748

A.L.B. Wara
   
12:00        
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Sem. Kirkenes
Bærekraftig utvikling

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/61367311748?pwd=bUp4L0tPTWtoSDc0c0R1M0FUeGRSUT09

Meeting ID: 613 6731 1748

A.L.B. Wara
   
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
BLU-1005-2 Forelesning
Fremlegg av didaktisk oppgave i grupper
J-E. Furulund
M. Jenssen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
BLU-1211-1 Seminar gr. 2
Bærekraftig utvikling - humler
A.L.B. Wara
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-12:00
10:00-12:00 ILP 2.065
BLU-1211-1 Seminar gr. 1
Remiks utgår - det blir seminar om dyrking i stedenfor
Bedriftsbesøk på Remiks miljøpark
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A.L.B. Wara
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:30
12:30-14:30 ILP 2.065
BLU-1211-1 Seminar gr. 2
Remiks utgår - det blir seminar om dyrking i stedenfor
Bedriftsbesøk på Remika miljøpark
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
BLU-1211-1 Seminar gr. 1
Bærekraftig utvikling - humler
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Sem. Tromsø gr. 1
Bærekraftig utvikling

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/67679051196?pwd=d0JoNTllVmhuZWkwVzJpc3U1amVHdz09

Meeting ID: 676 7905 1196

A.L.B. Wara
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 2.005
ILP U1.068
BLU-1211-1 Forelesning
Fremlegg arbeidskrav fra praksis om utforskende læring
P.E. Bartnæs
V. Bergan
J-E. Furulund
G. Heim
C.H. Moen
A.L.B. Wara
 
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Bærekraftig utvikling

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/68504313786?pwd=TDdPT2R5QmlMN0hWeU5kYzR2U3N4QT09

Meeting ID: 685 0431 3786

A.L.B. Wara
15:00      
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1015-2 Sem. Tromsø gr. 1
Våren kommer i barnehagen
K.H. Danielsen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00
BLU-1211-1 Forelesning
Arbeidskrav i praktisk didaktisk oppgave (ute)
P.E. Bartnæs
V. Bergan
J-E. Furulund
G. Heim
C.H. Moen
A.L.B. Wara
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Våren kommer i barnehagen
A.L.B. Wara
 
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1015-2 Sem. Tromsø gr. 2
Våren kommer i barnehagen
K.H. Danielsen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 ILP 1.043
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Eksamensforberedelser
K.H. Danielsen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
12:00      
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1005-2 Forelesning
Våren kommer i barnehagen
A.L.B. Wara
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Utlevering av eksamensoppgaver
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1005-2 Forelesning
Eksamensforberedelse, utlevering eksamensoppgaver
A.L.B. Wara
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Eksamensforberedelser
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
   
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Våren kommer i barnehagen
A.L.B. Wara
   
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1005-2 Forelesning
Evaluering av emnet
A.L.B. Wara
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00
BLU-1015-2 Sem. Kirkenes
Vår i barnehagen
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
     
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
BLU-1211-1 Forelesning
Eksamensforberedelse (utlevering)
V. Bergan
J-E. Furulund
G. Heim
A.L.B. Wara
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Evaluering av emnet
A.L.B. Wara
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1005-2 Forelesning
Vår i barnehagen (ute)
J-E. Furulund
C.H. Moen
A.L.B. Wara
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
23.05.2022
Tirsdag
24.05.2022
Onsdag
25.05.2022
Torsdag
26.05.2022
Fredag
27.05.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00