Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 1
Uke
1
Mandag
03.01.2022
Tirsdag
04.01.2022
Onsdag
05.01.2022
Torsdag
06.01.2022
Fredag
07.01.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
M. Wiik
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.080
VIRTUELT _DIGUND
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
       
09:00        
10:00        
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.080
VIRTUELT _DIGUND
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.080
VIRTUELT _DIGUND
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
       
09:00        
10:00        
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP U1.080
VIRTUELT _DIGUND
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
 
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
31.01.2022
Tirsdag
01.02.2022
Onsdag
02.02.2022
Torsdag
03.02.2022
Fredag
04.02.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 ILP U1.080
VIRTUELT _DIGUND
LER-1401-1 Undervisning
B.A. Karlsen
 
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1002-2 Forelesning
Etterarbeid praksis
J-E. Furulund
M.H. Jenssen
B.A. Karlsen
C.H. Moen
A. Wara
M. Wiik
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 1
Digitalt verksted
B.A. Karlsen
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Planlegging digital bildebok
Digitalt verksted
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.059
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
ILP U1.077
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Pedagogisk ledelse
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 1
Planlegging digital billedbok

Oppmøte på rom ILP 2.057 (digital framtidssmie)

B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 1
Planlegging digital bildebok
Digitalt verksted
B.A. Karlsen
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Planlegging digital bildebok
Digitalt verksted
B.A. Karlsen
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Pedagogisk ledelse
B.A. Karlsen
     
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
ILP 2.057
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Digitalt verksted
Planlegging digital billedbok

Undervisningsøkta flyttes til kl. 08.15-10.00 samme dag

B.A. Karlsen
T. Unstad
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
14.02.2022
Tirsdag
15.02.2022
Onsdag
16.02.2022
Torsdag
17.02.2022
Fredag
18.02.2022
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.059
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Forming - rom i rom
B.A. Karlsen
     
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
     
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.072
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
10:15-13:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
11:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.048
ILP 2.058
ILP 2.059
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning rom i rom
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning rom i rom
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
09:00  
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
11:00
12:00  
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
B. Sætveit
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.007
ILP 1.043
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
P.E. Bartnæs
M. Dardanou
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Wiik
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:15
08:15-14:15 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt, visning arbeidskrav
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
09:00  
10:00  
11:00    
12:00    
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00          
09:00          
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Seminar gr. 2
Forming
B.A. Karlsen
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-14:30
12:30-14:30 ILP 1.062
BOOKING- Booking EFR043
Arbeidskrav
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Obl. arbeidskrav - visning av estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Obl. arbeidskrav - visning av estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
11:00  
12:00      
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 2.051
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Drama - oppstart estetisk prosjekt
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Forming - oppstart estetisk prosjekt
B.A. Karlsen
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-2 Kirkenes forelesning
Forming - Animasjon
B.A. Karlsen
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Seminar gr. 1
Forming
B.A. Karlsen
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Forberedelse digital billedbok
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Animasjonsprosjekt - ferdigstille

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

F.L. Hansen
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
11:15-14:00 ILP 1.007
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Gjennomføring digital billedbok
B.A. Karlsen
   
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 NARVIK_BL-E E1500
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Gjennomføring digital billedbok
B.A. Karlsen
11:00    
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NARVIK_BL-E E1500
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Forberedelse digital billedbok
B.A. Karlsen
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Animasjonsprosjekt - oppstart

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

F.L. Hansen
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Animasjonsprosjekt - visning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

F.L. Hansen
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
15:00    
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
09:00    
10:00    
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og tusjer/fargeblyanter.

B.A. Karlsen
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
   
12:00      
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
 
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Eksamensforberedelser
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning estetisk prosjekt *** dag 2 (3 rom)
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
 
09:00      
10:00        
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og fargeblyanter/tusjer.

B.A. Karlsen
M.L. Sundelin
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Eksamensforberedelser
M.H. Jenssen
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning estetisk prosjekt *** dag 1 (3 rom)
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
 
13:00    
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
23.05.2022
Tirsdag
24.05.2022
Onsdag
25.05.2022
Torsdag
26.05.2022
Fredag
27.05.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking EFR043
Eksamen Bente Anita Karlsen
B.A. Karlsen
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking EFR043
Eksamen Bente Anita Karlsen
B.A. Karlsen
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking EFR043
Eksamen Bente Anita Karlsen
B.A. Karlsen
   
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
06.06.2022
Tirsdag
07.06.2022
Onsdag
08.06.2022
Torsdag
09.06.2022
Fredag
10.06.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00