Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 1
Uke 1
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.01.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Tirsdag
04.01.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Onsdag
05.01.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Torsdag
06.01.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Fredag
07.01.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
17.01.2022
08:15-11:00 ILP U1.080
VIRTUELT _DIGUND
LER-1401-1 Undervisning B.A. Karlsen
Torsdag
20.01.2022
12:15-15:00 ILP U1.080
VIRTUELT _DIGUND
LER-1401-1 Undervisning B.A. Karlsen
Fredag
21.01.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
24.01.2022
08:15-11:00 ILP U1.080
VIRTUELT _DIGUND
LER-1401-1 Undervisning B.A. Karlsen
Torsdag
27.01.2022
12:15-15:00 ILP U1.080
VIRTUELT _DIGUND
LER-1401-1 Undervisning B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
03.02.2022
08:15-14:00 ILP U1.080
VIRTUELT _DIGUND
LER-1401-1 Undervisning B.A. Karlsen
14:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1002-2 Forelesning
Etterarbeid praksis
J-E. Furulund
M. Jenssen
B.A. Karlsen
C.H. Moen
A.L.B. Wara
M. Wiik
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.02.2022
10:15-13:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Pedagogisk ledelse
B.A. Karlsen
13:15-16:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Pedagogisk ledelse
B.A. Karlsen
Tirsdag
08.02.2022
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 1
Digitalt verksted
B.A. Karlsen
T. Unstad
10:15-12:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 1
Planlegging digital billedbok

Oppmøte på rom ILP 2.057 (digital framtidssmie)

B.A. Karlsen
12:15-14:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Planlegging digital bildebok
Digitalt verksted
B.A. Karlsen
14:15-16:00 ILP 1.043
ILP 2.057
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Digitalt verksted
Planlegging digital billedbok

Undervisningsøkta flyttes til kl. 08.15-10.00 samme dag

B.A. Karlsen
T. Unstad
Onsdag
09.02.2022
08:15-10:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Planlegging digital bildebok
Digitalt verksted
B.A. Karlsen
11:15-13:00 ILP 2.057
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 1
Planlegging digital bildebok
Digitalt verksted
B.A. Karlsen
Torsdag
10.02.2022
08:15-10:00 ILP 1.059
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
ILP U1.077
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
10:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.02.2022
11:15-14:00 BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Forming - rom i rom
B.A. Karlsen
Tirsdag
15.02.2022
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Onsdag
16.02.2022
10:15-12:00 ILP 1.059
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.02.2022
08:15-16:00 ILP 2.072
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
10:15-13:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Tirsdag
22.02.2022
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
11:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Onsdag
23.02.2022
10:15-13:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
13:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Torsdag
24.02.2022
08:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.048
ILP 2.058
ILP 2.059
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning rom i rom
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Fredag
25.02.2022
08:15-12:00 ILP 1.062
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning rom i rom
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.02.2022
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Tirsdag
01.03.2022
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
T. Isaksen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
B. Sætveit
Onsdag
02.03.2022
08:15-16:00 ILP 1.007
ILP 1.043
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
P.E. Bartnæs
M. Dardanou
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Wiik
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Torsdag
03.03.2022
08:15-14:15 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt, visning arbeidskrav
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Fredag
04.03.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
16.03.2022
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Seminar gr. 2
Forming
B.A. Karlsen
12:30-14:30 ILP 1.062
BOOKING- Booking EFR043
Arbeidskrav
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.03.2022
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 2.051
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Drama - oppstart estetisk prosjekt
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Tirsdag
22.03.2022
10:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Onsdag
23.03.2022
08:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Obl. arbeidskrav - visning av estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Torsdag
24.03.2022
10:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Fredag
25.03.2022
08:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Obl. arbeidskrav - visning av estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
13:15-16:00 ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Forming - oppstart estetisk prosjekt
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.03.2022
10:15-12:00 ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Seminar gr. 1
Forming
B.A. Karlsen
Tirsdag
29.03.2022
08:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-2 Kirkenes forelesning
Forming - Animasjon
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.04.2022
08:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Forberedelse digital billedbok
B.A. Karlsen
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Animasjonsprosjekt - oppstart

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

F.L. Hansen
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Onsdag
06.04.2022
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Animasjonsprosjekt - ferdigstille

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

F.L. Hansen
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
11:15-14:00 ILP 1.007
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Gjennomføring digital billedbok
B.A. Karlsen
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Animasjonsprosjekt - visning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

F.L. Hansen
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Torsdag
07.04.2022
12:15-16:00 NARVIK_BL-E E1500
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Forberedelse digital billedbok
B.A. Karlsen
Fredag
08.04.2022
10:15-13:00 NARVIK_BL-E E1500
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Gjennomføring digital billedbok
B.A. Karlsen
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.04.2022
11:15-14:00 BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og tusjer/fargeblyanter.

B.A. Karlsen
M.L. Sundelin
Onsdag
20.04.2022
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
11:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Torsdag
21.04.2022
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Fredag
22.04.2022
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.04.2022
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Eksamensforberedelser
M. Jenssen
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Tirsdag
26.04.2022
08:15-13:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Eksamensforberedelser
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Onsdag
27.04.2022
12:15-16:00 BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning estetisk prosjekt *** dag 1 (3 rom)
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Torsdag
28.04.2022
08:15-10:00 BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning estetisk prosjekt *** dag 2 (3 rom)
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
Fredag
29.04.2022
11:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og fargeblyanter/tusjer.

B.A. Karlsen
M.L. Sundelin
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
13.05.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.05.2022
08:00-16:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking EFR043
Eksamen Bente Anita Karlsen
B.A. Karlsen
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
Tirsdag
24.05.2022
08:00-16:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking EFR043
Eksamen Bente Anita Karlsen
B.A. Karlsen
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
Onsdag
25.05.2022
08:00-16:00 ILP 2.051
BOOKING- Booking EFR043
Eksamen Bente Anita Karlsen
B.A. Karlsen
Timeplan for Bente Anita Karlsen - Universitetslektor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
07.06.2022
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik