Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Bente Anita Karlsen - Universitetslektor

Bente Anita Karlsen

Uke 1
Mandag
08:15-16:00 - 03.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 04.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 05.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 06.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 07.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Uke 3
Mandag
08:15-11:00 - 17.01.2022
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-15:00 - 20.01.2022
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
Fredag
13:00-15:45 - 21.01.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 4
Mandag
08:15-11:00 - 24.01.2022
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-15:00 - 27.01.2022
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-14:00 - 03.02.2022
Undervisning
Lærer:
B.A. Karlsen
14:15-16:00 - 03.02.2022
Forelesning
Etterarbeid praksis
Fredag
Uke 6
Mandag
10:15-13:00 - 07.02.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Pedagogisk ledelse
Lærer:
B.A. Karlsen
13:15-16:00 - 07.02.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Pedagogisk ledelse
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
08:15-10:00 - 08.02.2022
Narvik seminargr. 1
Digitalt verksted
Rom:
ILP 2.057
10:15-12:00 - 08.02.2022
Narvik seminargr. 1
Planlegging digital billedbok

Oppmøte på rom ILP 2.057 (digital framtidssmie)

Lærer:
B.A. Karlsen
12:15-14:00 - 08.02.2022
Tromsø seminargr. 2
Planlegging digital bildebok
Digitalt verksted
Lærer:
B.A. Karlsen
Rom:
ILP 2.057
14:15-16:00 - 08.02.2022
Narvik seminargr. 2
Digitalt verksted
Planlegging digital billedbok

Undervisningsøkta flyttes til kl. 08.15-10.00 samme dag

Onsdag
08:15-10:00 - 09.02.2022
Narvik seminargr. 2
Planlegging digital bildebok
Digitalt verksted
Lærer:
B.A. Karlsen
Rom:
ILP 2.057
11:15-13:00 - 09.02.2022
Tromsø seminargr. 1
Planlegging digital bildebok
Digitalt verksted
Lærer:
B.A. Karlsen
Rom:
ILP 2.057
Torsdag
10:15-11:00 - 10.02.2022
Forelesning
Animasjon
Fredag
Uke 7
Mandag
11:15-14:00 - 14.02.2022
Sem. Kirkenes
Forming - rom i rom
Lærer:
B.A. Karlsen
Rom:
Tirsdag
12:15-16:00 - 15.02.2022
Forelesning
Animasjon
Onsdag
10:15-12:00 - 16.02.2022
Forelesning
Animasjon
Rom:
ILP 1.059
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
10:15-13:00 - 21.02.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - oppstart
13:15-16:00 - 21.02.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
Tirsdag
08:15-11:00 - 22.02.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - oppstart
11:15-14:00 - 22.02.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
Onsdag
10:15-13:00 - 23.02.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
13:15-14:00 - 23.02.2022
Forelesning
Estetisk prosjekt
Rom:
ILP 1.006
14:15-16:00 - 23.02.2022
Forelesning
Estetisk prosjekt
Torsdag
08:15-16:00 - 24.02.2022
Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning rom i rom
Fredag
08:15-12:00 - 25.02.2022
Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning rom i rom
Rom:
ILP 1.062
Uke 9
Mandag
08:15-11:00 - 28.02.2022
Forelesning
Estetisk prosjekt
Tirsdag
08:15-16:00 - 01.03.2022
Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
Onsdag
08:15-16:00 - 02.03.2022
Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
12:15-16:00 - 02.03.2022
Forelesning
Estetisk prosjekt
Torsdag
08:15-14:15 - 03.03.2022
Forelesning
Estetisk prosjekt, visning arbeidskrav
Fredag
13:00-15:45 - 04.03.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 16.03.2022
Seminar gr. 2
Forming
Lærer:
B.A. Karlsen
12:30-14:30 - 16.03.2022
Booking EFR043
Arbeidskrav
Rom:
ILP 1.062
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
08:15-11:00 - 21.03.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - ferdigstille
13:15-16:00 - 21.03.2022
Sem. Kirkenes
Drama - oppstart estetisk prosjekt
Tirsdag
10:15-16:00 - 22.03.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - ferdigstille
Onsdag
08:15-12:00 - 23.03.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Obl. arbeidskrav - visning av estetisk prosjekt
13:15-16:00 - 23.03.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - ferdigstille
Torsdag
10:15-16:00 - 24.03.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - ferdigstille
Fredag
08:15-12:00 - 25.03.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Obl. arbeidskrav - visning av estetisk prosjekt
13:15-16:00 - 25.03.2022
Sem. Kirkenes
Forming - oppstart estetisk prosjekt
Lærer:
B.A. Karlsen
Uke 13
Mandag
10:15-12:00 - 28.03.2022
Seminar gr. 1
Forming
Lærer:
B.A. Karlsen
Tirsdag
08:15-11:00 - 29.03.2022
Kirkenes forelesning
Forming - Animasjon
Lærer:
B.A. Karlsen
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
Tirsdag
08:15-12:00 - 05.04.2022
Tromsø seminargr. 2
Forberedelse digital billedbok
Lærer:
B.A. Karlsen
Rom:
ILP 1.043
13:15-16:00 - 05.04.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Animasjonsprosjekt - oppstart

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

Onsdag
08:15-12:00 - 06.04.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Animasjonsprosjekt - ferdigstille

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

11:15-14:00 - 06.04.2022
Tromsø seminargr. 2
Gjennomføring digital billedbok
Lærer:
B.A. Karlsen
Rom:
ILP 1.007
14:15-16:00 - 06.04.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Animasjonsprosjekt - visning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

Torsdag
12:15-16:00 - 07.04.2022
Narvik seminargr. 2
Forberedelse digital billedbok
Lærer:
B.A. Karlsen
Fredag
10:15-13:00 - 08.04.2022
Narvik seminargr. 2
Gjennomføring digital billedbok
Lærer:
B.A. Karlsen
13:00-15:45 - 08.04.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 16
Mandag
Tirsdag
11:15-14:00 - 19.04.2022
Finnsnes forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og tusjer/fargeblyanter.

Rom:
Onsdag
08:15-11:00 - 20.04.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
11:15-14:00 - 20.04.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Eksamensforberedelser
Torsdag
08:15-11:00 - 21.04.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
13:15-16:00 - 21.04.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Eksamensforberedelser
Fredag
08:15-11:00 - 22.04.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
Uke 17
Mandag
12:15-16:00 - 25.04.2022
Forelesning
Eksamensforberedelser
Tirsdag
08:15-13:00 - 26.04.2022
Forelesning
Eksamensforberedelser
Onsdag
12:15-16:00 - 27.04.2022
Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning estetisk prosjekt *** dag 1 (3 rom)
Rom:
Torsdag
08:15-10:00 - 28.04.2022
Sem. Kirkenes
Drama/musikk/forming - visning estetisk prosjekt *** dag 2 (3 rom)
Rom:
Fredag
11:15-14:00 - 29.04.2022
Tromsø forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og fargeblyanter/tusjer.

Rom:
ILP 1.043
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 13.05.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 21
Mandag
08:00-16:00 - 23.05.2022
Booking EFR043
Eksamen Bente Anita Karlsen
Lærer:
B.A. Karlsen
Rom:
ILP 2.051
Tirsdag
08:00-16:00 - 24.05.2022
Booking EFR043
Eksamen Bente Anita Karlsen
Lærer:
B.A. Karlsen
Rom:
ILP 2.051
Onsdag
08:00-16:00 - 25.05.2022
Booking EFR043
Eksamen Bente Anita Karlsen
Lærer:
B.A. Karlsen
Rom:
ILP 2.051
Torsdag
Fredag
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB: Semester 2022 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 2, 10, 15, 18, 20, 22, 24, 25